Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 12:37, ImRo Nixon napisał:

Spoiler
Ej... w tym filmiku końcowym to kto to zaatakował króla? Po oczach można poznać że wiedźmin,
ale czy udało Wam się dostrzec dokładnie kto to za człek? Bo mi się wydaje, że (nie wiem jak
to się pisze) Berengart...
Koniec Spoilera


To napewno nie Berengar bo po pierwsze to co pokazał Berengar w trakci egry nijak ma się do zabójcy z outra a po drugie (jeżeli Berengar przeżył w twojej rozgrywce) to na koniec informuję cię że "przemyślał kilka spraw".
I nie zgodzę się że to był wiedźmin bo choc co prawda po mutacji (oczy) i korzysta z wiedźmińskich eleksirów (przypiete do pasa) to wiedźmini zajmują się zwalczaniem potworów a nie zamachami stanu. A jeżeli jakieś podejrzenia podły na rodzine Foltesta o byciu potworem to bardziej tyczy się to Addy.
I na koniec zabójca nie występował wcześniej w czasie gry jako konkretna postać to ktoś nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak nie obawiaj się - Wiedźmin jest dobrze zoptymalizowaną

Dnia 07.12.2007 o 00:30, Karharot napisał:

grą.


U mnie , na naprawdę mocnym sprzęcie , gra potrafi się trochę zachrumkać w Wyzimie Handlowej , ale tylko w pierwszych sekundach po wejściu do tej lokacji.Poza tym jest ok i trzeba przyznać , że na optymalizację nie można narzekać.To nie Gothic 3 , gdzie zapalenie pochodni potrafi GF 8800GTX przypawić niemal o zawał , a zaklęcie Deszcz Ognia zmienia grę w pokaz slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2007 o 11:45, MarcusBrutus napisał:

Które wydanie?


Takie z białymi okładkami, na ostatnim życzeniu jest Geralt, kieliszek i pantofelek, a w mieczu przeznaczenia na okładce jest twarz Ciri a a za nią geralt. Innych wydań już chyba nie ma, ja bynajmniej w empiku nie znalazłem. A wogóle to w matrasie wiedźmina nie mieli !? haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm demo Wiedźmina w Gazecie Wyborczej? Ciekawe, może przetestuję choć wolał bym żeby dali w CDA. Ale zawsze coś. :>
Może demko rozstrzygnie mój dylemat, jaką grę kupić. ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:43, KrzysztofMarek napisał:

> Kikimora zabija jednym ruchem :/ Tak jak zwał sklepienia.
Może już mi się myli, ale... wydaje mi się, że po uderzeniu królowej pozostawała mi odrobina
życia i zaraz po tym ginąłem. Nie pamiętam, czy było to drugie uderzenie czy też może śmierć
od zatrucia...Podchodziłem do tego około 10 razy z tego też ze dwa przywalało mnie sklepienie
a raz zdołałem się schować w takim zaułku i królowa zginęła a ja nie, ale to nic nie dało,
po wygraniu wielkiej bitwy z resztą gniazda i tak nie mogłem wyjść.

Ja pamiętam, że ona biegła bardzo szybko za mną, w zasadzie jeśli nie zawalałem sklepienia doganiała mnie i jednym ruchem uśmiercała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:45, KrzysztofMarek napisał:

Teraz po prostu nie wyjdę z drugiego aktu przed 25 poziomem (mam juz 20) a co dalej, to sie
zobaczy. Na 40 powinienem sobie z królową kikimor poradzić spokojnie... zresztą, wszystko wyjdzie
w praniu ;-D


Chcesz nabić 15 poziomów w III Akcie? Ambitnie.

<SPOILER>

Mnie się udało tylko jakieś 12-13, ale tylko jeden alp w odnodze kanałów mi się respawnował - może stanąłem po nie tej stronie w banku ... i podczas ucieczki z elfami kikimory resztę wystraszyły.

</SPOILER>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:45, Grizzly. napisał:


> Które wydanie?

Takie z białymi okładkami, na ostatnim życzeniu jest Geralt, kieliszek i pantofelek, a w mieczu
przeznaczenia na okładce jest twarz Ciri a a za nią geralt. Innych wydań już chyba nie ma,
ja bynajmniej w empiku nie znalazłem. A wogóle to w matrasie wiedźmina nie mieli !? haha..



Wiesz: miękka okładka, SuperNOWA i rok wydania by mi wystarczyło ;)

To widziałem w cenach od 28 do 34 zł - w zależności od księgarni i promocji.

Ja sobie sprawię (albo zażyczę jako prezent) komplet w twardej oprawie, bo moje wiekowe paperbacki ledwo zipią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
Jak mam rozwiklac zagatke z sw. Grzegorzem?

Tzn czesci zbroi juz wszystkie mam ale co dalej... jestem w komnacie strzygi przy posagu i nie wiem co dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:56, Thalanthas napisał:

Kiedy mniej więcej ten detektyw wysyła do nas posłańca??

do mnie posłaniec (małe dziecko w kapeluszu) przybył gdy wróciłem pierwszy raz z bagien (tylko nie wiem czy nie trzeba jakiś queścików związanych z tą lokacją wykonac by się pojawił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:25, Milteen napisał:

witam!
Jak mam rozwiklac zagatke z sw. Grzegorzem?

Tzn czesci zbroi juz wszystkie mam ale co dalej... jestem w komnacie strzygi przy posagu i
nie wiem co dalej ...

zajrzyj do dziennika w opisie zadania masz kombinacje znaków jakiej musisz użyć na kamieniu drogi. Otworzy się lokacja gdzie bedziesz mógł znaleźć litanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:56, Thalanthas napisał:

Kiedy mniej więcej ten detektyw wysyła do nas posłańca??


Do mnie przyszedł jak wróciłem ze cmentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam komputer athlon 6400 x2 3.2ghz karte geforca 8800 gts 320mb i 4gb ram drr2 mieliscie racje dzisiaj po szkole kupilem wiedźmina i mam ustawione detale max rozdzielczosc 1024 caly czas 70 50 kaltek 0 scinki w tej bitwie wielkiej na poczotku mialem od 80 do 60 klatek super dzięki za pomoc wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:40, rafekx 12 napisał:

siema mam pytanie czy ktos mozę dać liste kart na któych witcher śmiga na maxa?


Żeby Wiedźmin chodził na maxa nie wystarczy mieć tylko i wyłącznie dobrej karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w opisie zadanie nie mam czegos takiego ... pisze mi ino ze mam wszystkie fragmenty zbroi i ze musze zdobyc list nic wiecej ... legende tez przeczytalem ale nic nie pisze o tym... moze nie mam jakis zapiskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:40, rafekx 12 napisał:

siema mam pytanie czy ktos mozę dać liste kart na któych witcher śmiga na maxa?

zeby ci wiedźmin palil max minumum procka 5600 x2 lub intela jakiegos dobrego 3gb ram i karte z 8600 gts wystarczy tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:45, Milteen napisał:

w opisie zadanie nie mam czegos takiego ... pisze mi ino ze mam wszystkie fragmenty zbroi i
ze musze zdobyc list nic wiecej ... legende tez przeczytalem ale nic nie pisze o tym... moze
nie mam jakis zapiskow?


No to sorry więcej ci nie pomoge (ja byłem neutralny) ale jezeli nikt w najbliższym czasie ci nie pomoże to przejrzyj forum bo jakis czas temu poruszany był ten temat. Powodzenia
ewentualnie spróbuj śledzenia zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować