Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Assassin`s Creed IV: Black Flag na PC opóźniona względem wersji konsolowych

33 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Stało się to, na co wszyscy fani serii Assassin’s Creed byli przygotowani – Ubisoft zapowiedział, że Assassin’s Creed IV: Black Flag na PC może zaliczyć kilkutygodniową obsuwę w porównaniu z wersjami na konsole.

Przeczytaj cały tekst "Premiera Assassin's Creed IV: Black Flag na PC opóźniona względem wersji konsolowych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka jakoś umiała wyjść razem z konsolami jeśli mnie pamięć nie myli. Tak czy inaczej opóźnienie na pewno będzie za małe by na PC dostać DLC za free :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 18:01, Jeffero napisał:

> Trójka jakoś umiała wyjść razem z konsolami jeśli mnie pamięć nie myli.

Myli cię pamięć, wyszła na początku grudnia.


Jakiego grudnia?, była w połowie listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myli kolega chyba z Revelations.

Co do wersji PC, niech się nie śpieszą- nie chcę dostać kolejnego skopanego portu, który za bardzo obciąża procesor przy jednoczesnym niewykorzystywaniu potencjału karty graficznej... Do tej pory nie mogę płynnie grać w AC3 (tj. pow. 25-30 fps) :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że gra na PC sprzeda się gorzej niż na next-geny mimo że na rynku będzie ich jak na lekarstwo. Biorąc to pod uwagę sukcesem jest że wersja na komputery w ogóle wyjdzie :) z drugiej strony gdyby nie wyszła to niewielka strata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 18:03, lis_23 napisał:

> > Trójka jakoś umiała wyjść razem z konsolami jeśli mnie pamięć nie myli.
>
> Myli cię pamięć, wyszła na początku grudnia.

Jakiego grudnia?, była w połowie listopada.


Pomyłka z Revelations. W każdym razie była opóźniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 18:03, lis_23 napisał:

> > Trójka jakoś umiała wyjść razem z konsolami jeśli mnie pamięć nie myli.
>
> Myli cię pamięć, wyszła na początku grudnia.

Jakiego grudnia?, była w połowie listopada.


Pomyłka z Revelations. W każdym razie była opóźniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 18:37, Jesus_Freak napisał:

> Czyli wersja PC ukarze się zapewne wraz z wersjami na XOne i PS4

Ukarze się w imieniu Księżyca :D
@miszczur-yeti

Dnia 17.06.2013 o 18:37, Jesus_Freak napisał:

Co do wersji PC, niech się nie śpieszą- nie chcę dostać kolejnego skopanego portu, który za bardzo obciąża >procesor przy jednoczesnym niewykorzystywaniu potencjału karty graficznej... Do tej pory nie mogę płynnie grać > w AC3 (tj. pow. 25-30 fps) :\

Spokojna głowa, wszystko zostanie dopieszczone xD To nasze dobro jest priorytetem i najwyższa klasa produktu, bez problemów i niedoróbek :D

Kurde, śmieję się z własnego postu. Nie wiem czy to ja jestem nienormalny czy śmieszy mnie bezpodstawna i głupia wiara w producenta. Chyba jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To już raczej tradycja. Czy kogoś to w ogóle dziwi?
Ja się nieźle uśmiałem, jak zostało ogłoszone, że wypuszczą grę równocześnie na wszystkie platformy.

Zresztą, dla mnie to bez różnicy. I tak poczekam na Ultimate-GOTY-Complete-Kogośtam-Edyszyn z wszystkimi DLCkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. Każdego Assassina nam obiecywali w tym samym czasie co konsolom i zawsze dostawaliśmy go później. Seriosly, tyle razy się to powtórzyło że już chyba absolutnie nikogo z pecetowców nie obchodzą daty premiery jakie zostają podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować