Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już dwa miliony osób gra w Neverwinter

51 postów w tym temacie

Szybki kurs logicznego myślenia - słowa danego człowieka, to słowa danego człowieka, a nie to co im imputujesz.
Pewnie według ciebie sugestia, że szachy są przeznaczone dla ludzi bardziej inteligentnych niż np. piłka nożna też jest obraźliwą sugestią, że gracze piłki nożnej to debile? LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 20:32, Zajanski napisał:

Szybki kurs logicznego myślenia - słowa danego człowieka, to słowa danego człowieka,
a nie to co im imputujesz.

Taki to kurs logicznego myślenia, że mało w nim logiki, a same truizmy. Problem pojawia się gdy dany czlowiek nie zdaje sobie sprawy co napisał. Większy, gdy nawet nie chce sobie zdać z tego sprawy. Skończyłem rozmowę, nie mam partnera do dalszej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 19:03, Men31 napisał:

WoW killer D:


Pomarzyć dobra rzecz, 2mln to nie 8mln chociaż widać że gra ma potencjał i zainteresowanie wśród graczy ale ciekawe jak długo się to utrzyma :). Zabójcą WoW''a co najwyżej może być gra next genowa. Po za tym jak ktoś nie cierpi PVP to długo w tej grze nie zabawi, więc do "WoW killera" tej grze tak daleko jak metinowi do nie bycia grą dla gimbusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 20:15, Demagol napisał:

Mówiąc po ludzku - narzekając na to, co inni lubią odbierasz im przyjemność korzystania
z gram.pl, a na to są odpowiednie paragrafy XD


No tak, zapomniałem, że nadrzędną wartością jest to, żeby wszystkim było fajnie i przyjemnie XD
To nie zwracajcie uwagi na moje wcześniejsze posty. Neverwinter to najlepsza gra na świecie (podobnie jak i wszystkie inne gry!). Idźcie i grajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 19:39, SuavekS napisał:

NW mnie ani grzeje ani ziębi, ale te newsy sponsorowane troszkę męczą czasami. Zabawne
bowiem, że tyle informacji nie pojawia się o innych, równie a może i nawet bardziej popularnych
MMO. Wszędzie tylko NW i NW. Strach lodówkę otworzyć.


Zobaczysz co będzie jak zbliży się premiera wieśka nowego. Ostatnio mieliśmy zapowiedź zapowiedzi trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 21:39, L33T napisał:

*Sigh* Też lubię EvE ale nie nawracam ludzi w stylu że jest to jedyne słuszne MMO.


*sigh* ile kontrowersji może wzbudzić prosty post w nieodpowiednim temacie.
Czy ja napisałem cokolwiek o słuszności? Albo o tym, że jedno jest lepsze od drugiego (napisałem, że Neverwinter jest gorsze od pozostałych gier, ale nie, że WoW albo GW2 jest gorsze od EVE)? Ja napisałem, że EVE jest bardziej wymagające intelektualnie - porównaj sobie chociażby złożoność rozgrywki, interfejsu i statystyk w EVE do tych w WoWa, GW2 czy Neverwinter. Serio uważasz, że EVE wymaga mniej od gracza niż te pozostałe gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem kiedy będę mógł w końcu wykorzystać filmik z EVE Online pokazujący jest wszystkie zalety (ironicznie). I proszę, jest ku temu okazja, kieruję to do osoby, która tak zachwala EVE:

http://www.youtube.com/watch?v=YPTW6bAEILI&feature=player_detailpage&t=451

EXCEL FTW!!!

I ktoś tu powinien nieźle puknąć się w głowę porównując grę FANTASY do SF. Gratuluje intelektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja napisałem, że EVE jest bardziej wymagające intelektualnie - porównaj
> sobie chociażby złożoność rozgrywki, interfejsu i statystyk w EVE do tych w WoWa, GW2
> czy Neverwinter. Serio uważasz, że EVE wymaga mniej od gracza niż te pozostałe gry?
>

nie napisałeś, że coś jest bardziej wymagające intelektualnie tylko że jest dla ludzi mądrzejszych a to różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 22:47, TobiAlex napisał:

I ktoś tu powinien nieźle puknąć się w głowę porównując grę FANTASY do SF. Gratuluje
intelektu.


A co w takim porównaniu złego? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć grę o złożoności EVE w świecie high fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2013 o 19:56, Zajanski napisał:

A czy ja napisałem, że trzeba? Napisałem tylko, że pobiera płatności. Temu chyba nie
zaprzeczysz?


Zaprzeczę bo to pisanie bzdur i wprowadzanie ludzi w błąd. Gra jest F2P. NIC nie trzeba płacić, żeby zaliczyć cały content. Dlatego pisanie "gra pobiera opłaty" to ewidentna dezinformacja lub zwyczajna głupota tudzież kompletna niewiedza. Co więcej, wcale nie trzeba tu inwestycji wielu godzin, zaliczając pierwszy raz pełny content czyli singlowy watek fabularny, kilka questów z foundry, kilka daily questów a potem drużynowe dungeony grałem może 2-3 godziny 3 razy w tygodniu jak miałem czas.

Jako gra f2p plasuje się w czołówce, bo mimo faktu, ze jest mocno nastawiona na mikropłatności [dla graczy których interesuje zabawa w wyścig szczurów i bycie top pvp/pve na serwerze] to absolutnie nie ogranicza gracza który nie zamierza nic inwestować. A np SW:TOR stawia tak mocne bariery, ze nawet wbijanie kolejnych poziomów doświadczenia jest celowo spowalniane, żeby gracz f2p miał pod górkę i wymusza się na nim zakup abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 23:15, Pietro87 napisał:

Zaprzeczę bo to pisanie bzdur i wprowadzanie ludzi w błąd.


To fajnie. Ale w tym momencie zaprzeczasz czemuś, co sobie wyobraziłeś, że ja napisałem, a nie temu, co ja napisałem. Bo przypominam, że ja napisałem, że pobierają opłaty - np. za rasę drowów. A nie, że pobierają opłaty za coś, co jest niezbędne do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze "złego i darmowego" to już wolę TERA (która IMO też jest słaba) lub świetnego IMO Rifta, który bije na głowę NWO. Również i GW2 (w które gram raczej sporadycznie ostatnimi czasu) jest o niebo lepsze. NWO to niestety taki trochę potworek: singlowo gra się słabo, bo balans klas to jakieś nieporozumienie - piszę o tym za każdym razem, ale nielogicznym dla mnie jest, aby Mag atakujący podstawowym atakiem i to z dużej odległości kładł moba szybciej niż Warek z dwuręcznym mieczem, który na dodatek zbierze kilka dobrych strzałów w tym czasie - coś tu jest naprawdę nie halo... Animacje postaci oraz mobów to taki dodatkowy koszmarek. Same zadania sztampowe do bólu - ergo: gra nie oferuje niczego więcej niż inne MMO - oprócz Foundry - więc po co marnować czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 16:19, tomoliop napisał:

Po recenzji w CDA to chyba nawet nie ściągnę żeby zobaczyć... Brak open worlda, makropłatności...
A szkoda bo unimwersum fajne.


Reckami w CDA (przynajmniej odnośnie gier sieciowych/MMO) to nie ma się od dawna co przejmować, bo po prostu nie mają od paru lat osoby która z zapałem i odpowiednim oddaniem gra i zna się na tytułach z tego gatunku. Dość powiedzieć że przez długie lata jedynym słusznym MMO był WoW, a największą wadą wszystkich pozostałych gier sieciowych to fakt że nie są robione przez Blizzarda.

MMO (zwłaszcza że większość jest darmowa, posiada triale) najlepiej samemu sprawdzić, bo gry potrafią naprawdę zaskoczyć. Często można się wciągnąć w tytuł który na papierze wygląda dla nas koszmarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 22:47, TobiAlex napisał:

I ktoś tu powinien nieźle puknąć się w głowę porównując grę FANTASY do SF. Gratuluje
intelektu.

Setting ma raczej niewiele wspólnego z gatunkiem gry i jej mechaniką... Można by przecież zrobić grę fantasy na identycznych lub podobnych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować