Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Castlevania: Lords of Shadow na PC gotowe do pobrania

26 postów w tym temacie

Da się grać bez pada ale chyba wydam te 25 zł i sobie sprawie takowego . A demo trwa jakies 15 min może 20 nie licząc przerwyników i loadingu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tylko zobaczylem, ze musze grac WASD + KJ itd to od razu wylaczylem gre, podlaczylem F710 i odpalilem na nowo. Zupelnie inne doznania.

Gra sie calkiem przyjemnie choc na podstawie dema ciezko ocenic cala produkcje. Grafika jakas swietna nie jest to w koncu PS3 z 2010 roku z tego co sie orientuje.

Jesli jednak ktos chce w to grac to koniecznie z padem. Cena jakas straszna tez nie jest. Choc an steamie mogloby byc tansze (tak z 15€ a nie 22€)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry port. Optymalizacja świetna jak i bardzo dobre i wyjątkowo przyjemne sterowanie na klawie. Po raz kolejny okazuje się, że ci co mówią, że na klawie nie da się grać po prostu nie umieją na niej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a u mnie właśnie na klawiaturze grać się nie da, bo jak się gra załadowała to i nic nawet nie miało zamiaru ruszyć. Czy to K czy co innego. Tak czy inaczej sobie chyba odpuszczę na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne to, do tego wszystko jest ultra płynne. Nie wiem tylko, czy mi się wydaje, czy w rozdzielczości 1680x1050 wszystko jest jakoś dziwnie ściśnięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcji graficznych tyle co kotek napłakał :/ Pisze że demo nie jest finalną wersją, ale cuś mi się wydaje że dużo się nie zmieni. Oczywiście jak grać to na padzie, a że było trochę nad ranem jak sprawdzałem to demo na klawiaturze skończyłem. Po demie trochę mnie grafika odrzuciła, ale pewnie jak stanieje to sobie sprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XBOXOWY pad pod PC działa w tym demie?
grę przeszedłem na PC ale jeżeli na PC będzie wzbogacona i poprawiona wersja, to z chęcią zagram jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety żaden z nadwiślańskich wydawców nie dodał gry do swojego planu.


No to niech się tym ''''ktoś''''zajmie, o czym to świadczy, że nie ma jeszcze wydawcy/dystrybutora tej gry w Polsce?

Przecież jest chyba przedstawiciel KONAMI?

Dlatego, unikam w miarę możliwości kupowania wydań pudełkowych w Polsce, jeśli takie rzeczy się dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że demo prezentuje zdecydowanie najmniej ciekawy fragment gry. Za to widać, że optymalizacja znakomita i wymiata w 60fpsach, bo na konsoli to aż się smutno robiło widząc, że ledwo 24 to trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 12:46, lis_23 napisał:

XBOXOWY pad pod PC działa w tym demie?
grę przeszedłem na PC ale jeżeli na PC będzie wzbogacona i poprawiona wersja, to z chęcią
zagram jeszcze raz.

Działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem demko i jestem zachwycony. Uwielbiam takie napieprzanki pod warunkiem, że nie są pedalskie, jak większość od japońców.

Na klawie w przeciwieństwie do Dark Souls DA SIĘ grać, ale jednak pad w tym wypadku na pewno będzie dużo wygodniejszy.

Pozycja dopisana do listy tytułów, w które zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeżeli już to wyląduje ona u Cenegi. Wiele osób się o to pyta na fanpage''u ich i każda odpowiedź to "oczekiwanie na potwierdzone informacje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 14:48, Muradin_07 napisał:

Wydaje mi się, że jeżeli już to wyląduje ona u Cenegi. Wiele osób się o to pyta na fanpage''u
ich i każda odpowiedź to "oczekiwanie na potwierdzone informacje".


Akurat IMHO mędrkować tutaj nie trzeba.... Kto jest największym wydawcą u nas? Odpowiedź jest oczywista ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować