Zaloguj się, aby obserwować  
nadol91

Co sądzicie o gram.pl - ogólnie i nieogólnie ;];]

207 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2008 o 20:59, Meledictum napisał:

O ile dobrze pamiętam, to moderatorzy/zarząd gram.pl twierdzą, że od takich rzeczy jest
Gadu Gadu, e-mail itp., chociaż pamięć może mnie mylić.


Do listy mozesz jescze dopisac gramIRCa i tlen. :)

Dnia 21.04.2008 o 20:59, Meledictum napisał:

Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że tego typu funkcje mogą być pożywką dla spamujących (miękkoskórych
xP) trolli, które mogą wysyłać prywatne wiadomości z wyzwiskami/czymś takim tylko ze
względu na złośliwość.


Dokladnie. A pozniej do nas beda zale, ze uzytkownik X ciagle jakas prywatana niechciana wiadomosc daje. Zreszta gdybysmy mieli podglad w prywatne wiadomosci to one juz takie prywatne by nie byly. :) Jesli checie cos zalatwiac prywatnie to wlasnie najlepiej za pomoca maila czy jakiegos komunikatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to imo najlepsze forum dla graczy (i nie tylko). Można tu spotkać ciekawych ludzi - ba nawet znaleźć przyjaciół! ;). Rzadko spotyka się ludzi robiących błędy ortograficzne lub interpunkcyjne tudzież spamerów, więc wypowiedzi nawet miło się czyta. Wygląd forum też nie pozostawia wiele do życzenia (mogę wręcz rzec - jest zrobiony zawodowo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:03, Wojman napisał:

> O ile dobrze pamiętam, to moderatorzy/zarząd gram.pl twierdzą, że od takich rzeczy
jest
> Gadu Gadu, e-mail itp., chociaż pamięć może mnie mylić.

Do listy mozesz jescze dopisac gramIRCa i tlen. :)

> Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że tego typu funkcje mogą być pożywką dla spamujących
(miękkoskórych
> xP) trolli, które mogą wysyłać prywatne wiadomości z wyzwiskami/czymś takim tylko
ze
> względu na złośliwość.

Dokladnie. A pozniej do nas beda zale, ze uzytkownik X ciagle jakas prywatana niechciana
wiadomosc daje. Zreszta gdybysmy mieli podglad w prywatne wiadomosci to one juz takie
prywatne by nie byly. :) Jesli checie cos zalatwiac prywatnie to wlasnie najlepiej za
pomoca maila czy jakiegos komunikatora.


A gdyby tak opcja PW włączała się tylko dla znajomych? To rozwiązywałoby problem... Korzystanie za każdym razem z komunikatora, czy maila jest moim zdaniem mało wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:33, Touchstone napisał:


A gdyby tak opcja PW włączała się tylko dla znajomych? To rozwiązywałoby problem... Korzystanie
za każdym razem z komunikatora, czy maila jest moim zdaniem mało wygodne...


Wtedy byłoby to bardziej związane z Gramsajtami niż z samym forum, bo przecież znajomych można "pozyskiwać" tylko wtedy, kiedy ma się własnego Stroblona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:33, Touchstone napisał:

A gdyby tak opcja PW włączała się tylko dla znajomych?


To jest kwestia do przemyslenia

Dnia 21.04.2008 o 21:33, Touchstone napisał:

Korzystanie
za każdym razem z komunikatora, czy maila jest moim zdaniem mało wygodne...


Dlaczego? Ja na codzien korzystam z maila, w sumie z trzech adresow (moj prywatny, imienna skrzynka moderatorska oraz ogolna skrzynka moderatorska) oraz z komunikatorow gg oraz Skype. I coraz czesciej jest szybka reakcja na atak jakiegos trolla, bo ktos za pomoca komunikatora mi podaje miejsce aktywnosci takowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 23:57, Wojman napisał:

> Korzystanie
> za każdym razem z komunikatora, czy maila jest moim zdaniem mało wygodne...

Dlaczego? Ja na codzien korzystam z maila, w sumie z trzech adresow (moj prywatny, imienna
skrzynka moderatorska oraz ogolna skrzynka moderatorska) oraz z komunikatorow gg oraz
Skype. I coraz czesciej jest szybka reakcja na atak jakiegos trolla, bo ktos za pomoca
komunikatora mi podaje miejsce aktywnosci takowego.


Nadal mnie nie przekonałeś;)
A poza tym, wygodniej jest mieć wszystko w jednym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Do GeoT''a a''propos tego posta:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45339&pid=490

1. Przypuszczenia roba są raczej sluszne Geo, po co zaprzeczać temu co widzimy...
2. Co do banów dożywotnich- moderatorzy nie informują nas o tym, za to informuje nas regulamin- za piractwo jest nieodwołalny ban. Mimo, że sami się plączecie w zeznaniach (tak jak z multikontami) to regulamin jasno mówi co jest za piractwo... praktyka jest inna. nie w tym jednym punkcie regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie gram.pl zrobił zbyt społecznościowym portalem, w dobrym tego słowa znaczeniu, a za to brakuje mi bardziej rzetelnej informacji na temat gier i całej otoczki związanej z nią. Irytują mnie czasami teksty nie pasujące do danego newsa. Ogólnie nie jest źle i z tych wszystkich ,,plusików" i ,,minusików" moich, gram.pl wychodzi dużo ponad kreską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl the best xD. Nie wiem jak było kiedyś więc nie będe oceniał zmiana, ale mogę powiedzieć że jest naprawdę dobrze, nawet mogę się pokusić że jest to najlepszy portal o grach ;), no i nie tylko o grach bo przecież na forum jest wiele wątków na rożne tematy gdzie można się wypowiedzi, niusy też są w miare szybko, recki też niczego sobie, ludzie są tu spoko, a wygląd też pro więc czego chcieć więcej. Tak trzymać gram.pl ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 22:49, SongoX napisał:

Kiedy w końcu będą dobrze funkcjonowały statystyki???


Dobrze, czyli jak ? Jeśli chodzi o to, że nie odświeżają się zaraz po napisaniu posta bądź komentarza oraz o to, że w zakładce "Statystyki" nie zawsze udaje się znaleźć szukaną osobę, to muszę Ci powiedzieć, że taka... zresztą po co komu statystyki ? Działają i to powinno Cię cieszyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl ssie hardo. Zniszczyło go głównie:
-napływ trolli lat 0-14
-złe decyzje podejmowane przez zarząd
-totalne olewanie community (LAID WTF?????)
-gdzie jest Sol, Spajki? <płacz>

Jedyną ostoja normalności jest IRC.

Newsy spóźnione, niektóre są z kategorii "Odkrycie Ameryki 2009". Download ssie, pliki lecą jak z zatkanego kranu. Artykuły są średnie, recenzje to nie recenzje, rzadko mówią o czymś konkretnym, zero profesjonalizmu. Jedyne co mi się podoba to obrazki zrobione przez Zaitseva. W konkursach zawsze wygrywa obywatel WTF? GS''y niektórych użytkowników to śmiech na sali, po nickach nie będę wymieniał. Kolektyw leży, nic tam się ciekawego nie dzieje. Flaszki - porażka roku (nazwa jak w monopolowym...). A sklep? Gry na Xboxa za >200 zł xDDDDD. Masakra. IQ niektórych użytkowników leży i kwiczy, ten portal to już właściwie kabret, forum to właściwie już rozśmieszacz, mnóstwo tematów "Masz czy nie masz" "Idziesz, nie idziesz" "Srasz czy nie"? Posty trolli są często cytowane i obagadywane jako idiotyczne... WTF GRAM.PL? Czy chcesz dołączyć do Hall of Porażki Roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 12:09, Domaku napisał:

ciach


To wszystko prawda co napisałeś, gram.pl moim zdaniem upadło czego przykładem jak podałeś to tematy typu "tak czy nie", gramsajty brak jakichkolwiek większych zmian (więcej modułów "własny tekst") oraz mało ciekawych sajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został zamknięty legendarny temat gramu . "Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń" . Jak dla mnie szok, ale sądząc po argumentach moderatora trzeba było. Ja osobiście chyba nigdy w nim nie pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, straszne rzeczy się dzieją na tym portalu. Ale co można na to poradzić, jak stronkę, forum atakują "dzieci fotka.pl" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 21:16, cypers napisał:

Rzeczywiście, straszne rzeczy się dzieją na tym portalu. Ale co można na to poradzić,
jak stronkę, forum atakują "dzieci fotka.pl" itd.

Co się niby dzieje strasznego? A dzieci z fotki nie widziałem, uważam że takim osobom nie chce się pisać, bez urazy, a jak już prowadzą bloga to same filmy dają. Ogólnie portal mi się podoba, mogli by dać jakieś własne fleszowe gierki związane z gram.pl . Np: spamujesz, a później ucieka się przed moderatoprem przez jakiś tor przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygarnąłeś sedno.. to nie to samo forum co rok/dwa lata temu..koszmarem stały się te wszystkie dzieciaki, co ich rodzice nie potrafią upilnować ( albo nie chcą ), a moderatorzy nie robią nic bo gram.pl widzi przyszłość w nowych użytkownikach, starych olewając :<
nie ma sensu wymieniać tych którzy odeszli (po prostu jest ich za dużo), żal mi tego co dziś się tutaj dzieje :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować