poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2006 o 18:56, Podpułkownik napisał:

Forumowicz z wyższym statusem jest bardziej rozpoznawalny a co za tym idzie jest jest bardziej
poważanym i szanowanym użytkownikiem forum :)


Co wcale nie oznacza, że są lepsi - pamiętaj o tym. I nie zawsze zasługują na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 18:57, Vaxinar napisał:

> Forumowicz z wyższym statusem jest bardziej rozpoznawalny a co za tym idzie jest jest
bardziej
> poważanym i szanowanym użytkownikiem forum :)

Co wcale nie oznacza, że są lepsi - pamiętaj o tym. I nie zawsze zasługują na szacunek.


Gdyby powiedział to jakiś przodownik lub niżej odrazu zostałby skarcony, że zazdrości :). A na szacunek zasługuje każdy, jednak gdy nadużywa swojejgo prestiżu (status go troszkę daje) to wtedy -2 dla delikwenta i spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 19:17, gloody napisał:

> > Forumowicz z wyższym statusem jest bardziej rozpoznawalny a co za tym idzie jest
jest
> bardziej
> > poważanym i szanowanym użytkownikiem forum :)
>
> Co wcale nie oznacza, że są lepsi - pamiętaj o tym. I nie zawsze zasługują na szacunek.


Gdyby powiedział to jakiś przodownik lub niżej odrazu zostałby skarcony, że zazdrości :). A
na szacunek zasługuje każdy, jednak gdy nadużywa swojejgo prestiżu (status go troszkę daje)
to wtedy -2 dla delikwenta i spokój :P



Niby status nie ma znaczenia - ale to zależy od tego czy i jak go stracisz;p - ja na przykłąd gdybym napisał to samo co Vaxinar to pewnie miałbym wiele karcących mnie opini od osób , które mnie nie znają. I statystyki w tym momencie pokazują co jak i gdzie;)

Dnia 24.04.2006 o 19:17, gloody napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 19:17, gloody napisał:

Gdyby powiedział to jakiś przodownik lub niżej odrazu zostałby skarcony, że zazdrości :). A
na szacunek zasługuje każdy, jednak gdy nadużywa swojejgo prestiżu (status go troszkę daje)
to wtedy -2 dla delikwenta i spokój :P


Nie wszyscy. Na szacunek - np mój zasługuje tylko Ci, którzy go sobie zaskrabili, czyli na 7000 osób tego forum jakieś 500, może miej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 19:51, Modest-Vermin napisał:

> >
Ja jak wymienie z pamięci ze 100 userów to już będzie sukces :)

Ja nie wiem czy potrafiłbym wymienić 100 forumowiczów, a co dopiero wynienić 100, do których ma się szacunek. Łatwiej wymienić tych, do których nie ma się szacunku, bo nie ma ich tak wielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 19:54, Kukowsky napisał:

Ja się naucze wszystkich użytkowników razem z ilością postów i pójdę do Załóź się! Tylko musiałbym
tą całą listę ujrzeć... :)

Dobre, wyślę na Ciebie sms''a... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 19:51, Modest-Vermin napisał:

Ja jak wymienie z pamięci ze 100 userów to już będzie sukces :)


Ale ja nie mówię z pamięci, ale mówię tak ogółem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 20:02, MDek napisał:

a ile trzba miec postów do każdego stopnia ??

Nikt tego nie wie.Ale na Tym fforum nie jest to ustalone z liczbą postów. Jedna osoba moze miec tyle samo posow co 2 ale nie obie musza dostać awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się