poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 20:20, Citkowsky napisał:

> Co do rang to moim zdaniem te stare były lepsze... Lepiej brzmiały.


Obecne też już trochę lat na karku mają to mogliby je odświerzyć i zacząć tak aby każdy
startował z domyślnej rangi 0 bo juz kupa osób osiągnęła tytuł własnotytułowca itd:)



Na szczescie rangi nie zmieniaja klimatu na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażasz sobie, jaka to byłaby spamerka? Ludzie z zabaw by chcieli mieć jak najszybciej tego WT, więc by zakładali coraz to więcej zabaw. A tych WT wcale nie ma tak dużo...Reset rang to byłaby swego rodzaju zagłada dla tego forum, przynajmniej narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 17:56, albinskia napisał:

Hmmm...
>lubisz kiełbasę ?
Tak

NIE

Dnia 24.02.2009 o 17:56, albinskia napisał:

Lubisz parówki ?
...

NIE

Dnia 24.02.2009 o 17:56, albinskia napisał:

Coś takiego to nie jest zabawa tylko spam w wyznaczonym miejscu. W quizach to ja biorę
udział bardzo często i sprawiają mi dużo radości (quizy ruless i popieram je), ale takie
tematy J czy Z czy coś takiego to zwykłe spamowanie i przez to gramowe forum przypomina
takie ,ze wbij 500 postów a będzie level up...

Zależy od podejścia bo to masz racje bez sensu ;] Ale mody nic nie robią to co nam do tego?
>A Tobie by było miło gdyby ktoś kto tylko

Dnia 24.02.2009 o 17:56, albinskia napisał:

spamuje był np: przewodniczącym, a Ty byłbyś osobą która stara się pisać mądrze i ciekawe
próbującą coś wnieść do rozmowy i podyskutować kulturalnie był byś hmmm... brygadzistą
? (nie mówię ,że jesteś kim takim, bo Cię nie znam, tylko daję przykład. :)) Edit: Wiem
,że trochę zeszłem z tematu, ale o Tym warto powiedzieć przy okazji, ale mi chodzi ,że
to te rzeczy trzeba pokasować, anie quizy, tylko nie wiem czemu to ja mówię Tobie anie
temu dominik11kot. :P

Pozdr.

Oj Albinska słaba pamięć ;D Ja pisze różnie :D No właśnie czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja awansowałem ostatnio na delegata, nawet nie pamiętam kiedy, jakoś nie zwróciłem na to uwagi, ale szczerze mówiąc prawie w ogóle się nie cieszę, bo to awans po, moim zdaniem niesłusznym degradzie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 17:43, PJ MW napisał:

Ja awansowałem ostatnio na delegata, nawet nie pamiętam kiedy, jakoś nie zwróciłem na
to uwagi, ale szczerze mówiąc prawie w ogóle się nie cieszę, bo to awans po, moim zdaniem
niesłusznym degradzie, dziękuję.


Też awansowałem wczoraj na delegata po ok. 5 mies. bycia brygadzistą. Nie spodziewałem się tak szybkiego awansu, ale to miłe zaskoczenie. Mam jeszcze pytanie: jako brygadzista dostałem ostrzeżenie, czy ono przechodzi na delegata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 10:34, capral napisał:

Też awansowałem wczoraj na delegata po ok. 5 mies. bycia brygadzistą. Nie spodziewałem
się tak szybkiego awansu, ale to miłe zaskoczenie. Mam jeszcze pytanie: jako brygadzista
dostałem ostrzeżenie, czy ono przechodzi na delegata?

Tak, jest po prostu przypisane do Twego konta "forever" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:45, sebastiano444 napisał:

A kiedy zostaje się moderatorem


Hmmm...trudne pytanie,ale po pierwsze trzeba mieć 18 lat,nie mieć żadnych degradów [acz nie jest to absolutnie konieczne] no i być odpowiedzialną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:45, sebastiano444 napisał:

A kiedy zostaje się moderatorem


Tak w ramach uzupełnienia postu rafekx 12 - musi być też oczywiście zapotrzebowanie na moderatorów, które to może być spowodowane np. odejściem któregoś z nich lub powiększeniem się forum w każdym tej frazy znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 10:34, capral napisał:

> Ja awansowałem ostatnio na delegata, nawet nie pamiętam kiedy, jakoś nie zwróciłem
na
> to uwagi, ale szczerze mówiąc prawie w ogóle się nie cieszę, bo to awans po, moim
zdaniem
> niesłusznym degradzie, dziękuję.

Też awansowałem wczoraj na delegata po ok. 5 mies. bycia brygadzistą. Nie spodziewałem
się tak szybkiego awansu, ale to miłe zaskoczenie. Mam jeszcze pytanie: jako brygadzista
dostałem ostrzeżenie, czy ono przechodzi na delegata?


Ostrzeżenie to ostrzeżenia, mod który ci je ''''wystawił'''', pamięta o tym, ale to nic takiego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:21, PJ MW napisał:

Ostrzeżenie to ostrzeżenia, mod który ci je ''''wystawił'''', pamięta o tym, ale to nic takiego :).


W obliczu tego faktu nawet nie mam nawet zamiaru pomyśleć o ciężkim losie moderatora, który pamięta o wszystkich nagrodach, które rozdał, chyba że ma jakiś syndrom hyperthymestic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 10:34, capral napisał:

Mam jeszcze pytanie: jako brygadzista
dostałem ostrzeżenie, czy ono przechodzi na delegata?


Chodzą słuchy, że ostrzeżenia są wpisywane do naszych kartotek (inaczej zwanych teczkami)... oni mają na każdego coś, tylko czekają na możliwość użycia tego czegoś by osiągnąć coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 10:34, capral napisał:

Mam jeszcze pytanie: jako brygadzista
dostałem ostrzeżenie, czy ono przechodzi na delegata?


Teoretycznie ostrzeżenie nakłada się na osobę tzn. konto a nie na rangę co równa się temu, że jeśli awansujesz ostrzeżenie zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 15:25, hunter22 napisał:

Chodzą słuchy, że ostrzeżenia są wpisywane do naszych kartotek (inaczej zwanych teczkami)...
oni mają na każdego coś, tylko czekają na możliwość użycia tego czegoś by osiągnąć coś
:P

To to na pewno ;d bo ostrzeżeń na wiatr nie rzucają ;d Mają to gdzieś ukryte głęboko pod murami siedziby gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się