poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 14:50, HumanGhost napisał:

> ile wam delegatom zajelo przyjecie tego statusu???

Nie wiem. Nie liczę dni ani postów. Ot tak po prostu się pojawił i jest. :-) Na starym forum
byłem coś koło 9 miesięcy. Na nowym forum jestem od początku i dziennie pisze około kilkunastu
postów. Niekiedy jeden - dwa, głównie w weekendy.

To trochę dziwne bo ja piszę też kilkanaście postów dziennie oprócz weekendów i co mam , przed degradacją doszedłem tylko do przodownika więc nie tylko to się liczy są jeszcze jakieś inne kryteria .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ja nie piszę ich od razu, za jednym posiedzeniem. Zaglądam na forum dwa do czterech razy dziennie i pisze posty w różnych godzinach. Nie wiem dokładnie jak teraz licza punkty za te posty. Jest status to jest, nie moja w tym głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:59, spider88 napisał:

To trochę dziwne bo ja piszę też kilkanaście postów dziennie oprócz weekendów i co mam , przed
degradacją doszedłem tylko do przodownika więc nie tylko to się liczy są jeszcze jakieś inne
kryteria .


Niestety, to jest tylko i wyłącznie wielka, słodka tajemnica tego forum. (przeczytaj wstępny post)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:06, Keroth napisał:

Z tą różnicą, że ten temat raczej upadnie bo zdobyciu Własnego Tytułu, a FM będzie trwać...
:)


Tylko, że są jeszcze 2 tytuły do zdobycia. A mimo wszystko teraz, kiedy Delegat został odkryty, a do następnego trzeba będzie poczekać FM przegrywa. Ale nie mówię, że tak będzie zawsze. Tak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 15:07, Clawpek napisał:

Niestety, to jest tylko i wyłącznie wielka, słodka tajemnica tego forum. (przeczytaj wstępny
post)

Mam kompa włączonego na forum po ok 10godz , tyle czasu spędzam w pracy tak jak teraz więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:10, spider88 napisał:

Mam kompa włączonego na forum po ok 10godz , tyle czasu spędzam w pracy tak jak teraz więc
?


Więc to nie tylko zależy od tego ile czasu jest forum uruchomione. Może spędzać czas znaczy: przeglądać różne tematy, nawet te stare, wypowiadać się na różne tematy nie tylko w paru. Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:10, spider88 napisał:

> >/.../
Mam kompa włączonego na forum po ok 10godz , tyle czasu spędzam w pracy tak jak teraz więc
?

Z tego wynika, że praca przeszkadza Ci w postowaniu. W takim razie powinieneś rzucić pracę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 15:51, KrzysztofMarek napisał:

Z tego wynika, że praca przeszkadza Ci w postowaniu. W takim razie powinieneś rzucić pracę...
;)

Ale wtedy koniec z postowaniem bo w domu zlikwidowałem neta.Szkoda mi było czasu ,w pracy to co innego :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 09:03, Kukowsky napisał:

Tutuły może starsze mi się bardziej podobały, ale starego forum nie widziałem to nie powiem,
które lepsze!


Wciąż możesz je poznać. :) Zapraszam na www.cdprojekt.cz Polacy mają tam nawet swój specjalny temat na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:08, Sarafan_Knight napisał:

> Tutuły może starsze mi się bardziej podobały, ale starego forum nie widziałem to nie powiem,

> które lepsze!

Wciąż możesz je poznać. :) Zapraszam na www.cdprojekt.cz Polacy mają tam nawet swój specjalny
temat na forum. :)

Och aż się łezka w oku kręci ta stronka miodzio :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:01, Marrbacca napisał:

w momencie kiedy piszę tego posta 3506 do 3503. Więc spełniło się to co przewidywałem :D:D


Uwieczniam ten moment na screenie. :D Oficjalnie ogłaszamy, że ten temat jest ponownie najczęściej odwiedzanym tematem na forum! :D Po tylu tygodniach. :D Nie podołali chłopaki naszemu spamu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się