poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2005 o 20:16, graczomaniak napisał:

Tematy wiem jak przypinac. Chodziło mi o posty, ale teraz juz wiem.
Dzieki :)

To powiedz ;)
Ja się chętnie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 20:15, Monastor napisał:

> > JAk sie przykleja posty? Czy moga to robic tylko moderatorzy i pracownicy CDP???:):):)

>
> posty nie do odklejenia przyklejaja tylko pracownicy CDP.Jesli chesz przykleic watek to
masz
> takie male okienko po prawej stronie tematu na koncu.Kliknij tam a temat zostanie przypiety

> ;)
Chyba chodziło mu o przyklejanie postów... Tak żeby dany post pojawiał się na początku każdej
strony danego tematu

aha,to moze pracownicy CDP przyklejaja tylko te posty ktorwe powinien przeczytav kazdy kto wchodzi w ten temat...moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz, skoro musze. Wyzej przeczytałem ze pracownicy CDP przyklejaja posty na stałe aby byly na kazdej pierwsze stronie danego tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą przyklejać pracownicy CDP jak i Moderatorzy. Wystarczy poprosić aby we własnym wątku jakąś ważną informacje które nie wygaśnie ( chyba że jak tu aktualizacja wraz z nowo odkrytą rangą ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz wszystko mowimy szeptem:ja wlasnie zostalem przodownikiem ale mowcie o tym cicho bo radosc bedzie gdy awansuje na brygadziste.To cicho i bezszelestnie przeczytacie ten post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 16:35, Wasizi napisał:

ja sie nie doczekam kiedy będe miał status przodownkia :) A potem to jak z górki :P


Eee, właśnie odwortnie, na przodownika awans jest bardzo szybki, za to dalej idzie cieżko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 16:35, Wasizi napisał:

ja sie nie doczekam kiedy będe miał status przodownkia :) A potem to jak z górki :P


Dokładnie tak jak Budo mówi, chociaż ja bym powiedział, że z górki i szybciutko to do Lorda / Brygadzisty idzie, jeszcze się nie oswoisz z tym nowym tytułem a tu już nowy jest a później to już cięęęężko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 16:40, Vaxinar napisał:

Dokładnie tak jak Budo mówi, chociaż ja bym powiedział, że z górki i szybciutko to do Lorda
/ Brygadzisty idzie, jeszcze się nie oswoisz z tym nowym tytułem a tu już nowy jest a później
to już cięęęężko. ;)


Ja się z Przodownikiem oswajałem około miesiąca, więc to nie było tak szybciutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi coś ciężko idzie na Delegata miało być jeszcze w tamtym roku ale teraz... i tak nie działam wg schematu ze starego forum :]
Vaxinar ==> do przodownika bo na Brygadziste trzeba troche więcej poczekać niż na 3 poprzednie rangi razem wzięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2006 o 16:42, Sarafan_Knight napisał:

Ja się z Przodownikiem oswajałem około miesiąca, więc to nie było tak szybciutko. :)


Ja przodownika wyrwałem bardzo szybko. A brygadzista i delegat to już ponad miesiąc każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 16:45, Budo napisał:

Ja przodownika wyrwałem bardzo szybko. A brygadzista i delegat to już ponad miesiąc każdy.


Na Przodownika też szybko awansowałem. :) Na Brygadzistę, tak jak piszesz ponad miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 17:02, Budyn napisał:

A już przodownikiem jestem 2 miesiące i nie wiem czy w ogóle awansuje ;]


Bo nie masz odpowiedniej liczby punktów potrzebnej na awans. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 17:02, Budyn napisał:

A już przodownikiem jestem 2 miesiące i nie wiem czy w ogóle awansuje ;]


Patrz żebyś nie został robotnikiem za powtarzenie w kółko tego samego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dopiero ostatnio awansowałem na brygadzistę, choć powinieniem awansować już na delagata, ale jestem w tyle o półtora miesiąca (łącznie około tyle czasu mnie na forum nie było) w porównaniu do innych. No tylko, że się tym nie martwię, bo przecież to nie koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 17:37, WoWmen napisał:

Na delegate 2 miesiące się awansuje ;)i to naprawde hardcore pisania :P


Jeżeli liczyć od awansu na Brygadzistę, to trochę ponad miesiąc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się