poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

a ja nie mam pojęcia kiedy w końcu zostane Brygadzistą :P Chociaż wole własny tytuł ;] ale nie można mieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 17:37, WoWmen napisał:

Na delegate 2 miesiące się awansuje ;)i to naprawde hardcore pisania :P


Jest lepsze sposób. W ogóle o tym nie myśl a jak przyjdzie - a przyjdzie napewno to będziesz bardzo happy.
Bo sposób:
Patrze jak post idzie, patrze, patrze - DOSZEDŁ !!! - szybko, szybko sprawdze jaki tytuł, jaki tytuł....
buuu dalej Przodownik....
Jest raczej naprawdę męczący - nie myśleć to szybko zleci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:01, BaRt3k. napisał:

No ale większość tak napewno robi;] Ja np. tez :D


Ja też tak robiłem jak byłem bardzo nowy na starym forum. Ale później, a na tym już w ogóle - przyznam - na tytułach zawsze mi zależy co często powtarzam więc inni już widzą, ale tak nigdy nie "poluje".
Np, że awansowałem na Brygadziste dowiedziałem się dopiero na drugi dzień, patrze a tu Brygadzista a jak spojrzałem na moje posty na FM z poprzedniego dnia to widzę, że już woczraj awansowałem - ot to jest frajda dopiero. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac myslalem ze na przodownika awansuje sie troche dluzej ale coz.Wystarczyly mi 4 dni.Oczywiscie czasami siedzialem na forum do poznej nocy ale teraz zwolnie i z czasem awans sam przyjdzie.Ale jesli bym pracowal w szybkim tempie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:29, Łowca Gier napisał:

No i mi się nie udało. Ale czekaj ty brygadzisto, niedługo cię dostanę! :)


za jakiś miesiąc [jak będziesz regurlnie wchodzil na forum] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:32, Norbi.7 napisał:

> No i mi się nie udało. Ale czekaj ty brygadzisto, niedługo cię dostanę! :)

za jakiś miesiąc [jak będziesz regurlnie wchodzil na forum] :)

Ja chwodze regularnie,conajmniej 2 godziny na forum i conajmniej 5 postow dziennie.Ale teraz gdy brygadzista jest przedemną?Cóż,czas nam pokaże :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dochrapałem się :F

hehehe, jestem z siebie dumny że mimo przeciwności losu* się udało :)

;)

(oświadczenie: cały ten post utrzymany jest w konwencji WYBITNIE żartobliwej :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

welug moich obliczen to bedzie osoba ktora bedzie miala nastepny status jako pierwsza--> \l l l l l /
^ o ^
[-][-][-]
nie wiem co prawda kto jest tym szczesliwcem ale moze wy wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 19:42, matizek12 napisał:

welug moich obliczen to bedzie osoba ktora bedzie miala nastepny status jako pierwsza-->
\l l l l l /

^ o ^

[-][-][-]
nie wiem co prawda kto jest tym szczesliwcem ale moze wy wiecie :D

przepraszam was za niedogodnosci ale z powodow niewyjasnionych glowa przesunela sie na poczatek strony a wlosy zostaly na koncu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 18:59, Vaxinar napisał:

> Na delegate 2 miesiące się awansuje ;)i to naprawde hardcore pisania :P

Jest lepsze sposób. W ogóle o tym nie myśl a jak przyjdzie - a przyjdzie napewno to będziesz
bardzo happy.
Bo sposób:
Patrze jak post idzie, patrze, patrze - DOSZEDŁ !!! - szybko, szybko sprawdze jaki tytuł, jaki
tytuł....
buuu dalej Przodownik....
Jest raczej naprawdę męczący - nie myśleć to szybko zleci. :D


W 100% popieram, mnie awans zawsze zaskakuje, bo wychodzę z założenia, że w temacie stopni będę ostatni, bo piszę tylko wtedy, gdy mam coś mądrego do napisania (a i tak nie zawsze się udaje :) więc siłą rzeczy w swojej grupie "stopniowej" wychodzę wyżej na końcu. Ale za to radocha jak nagle zauważę zmianę wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 08:24, GeoT napisał:

W 100% popieram, mnie awans zawsze zaskakuje, bo wychodzę z założenia, że w temacie stopni
będę ostatni, bo piszę tylko wtedy, gdy mam coś mądrego do napisania (a i tak nie zawsze się
udaje :) więc siłą rzeczy w swojej grupie "stopniowej" wychodzę wyżej na końcu. Ale za to radocha
jak nagle zauważę zmianę wielka


No widzisz ciesze się, że mnie ktoś poparł, ale tak troche schodząc z tematu to wg mnie najgorsze są osoby, które twierdzą, że tytuł to im kompletnie "zwisa" i ich to nie obchodzi a tak naprawdę jest dokładnie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądrze??;] powiec kto tu mądrze pisze??:D Nie no sory bład. Wszyscy mądrze piszą...tego pierwszego nie czytajcie:)

No awanse przyjdą ale nie szybko.Nawet gdy uzbierasz zbyt szybko wymaganą liczbe punktów no nic z tego.Muszisz odczekać jeszcze termin jaki jest na ten stopien przeznaczony ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 14:11, BaRt3k. napisał:


No awanse przyjdą ale nie szybko.Nawet gdy uzbierasz zbyt szybko wymaganą liczbe punktów no
nic z tego.Muszisz odczekać jeszcze termin jaki jest na ten stopien przeznaczony ..

Ale czekając i się denerwując tego nie przyspieszysz prawda ? Więc po co tak marudzić kiedy ,kiedy,kiedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się