poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 15:39, KrzysztofMarek napisał:

Teoretycznie jest to możliwe. Gdyby A-cis pisał posty co godzinę, po 16 postów co godzinę dziennie,
uzyskałby do końca roku ponad 500 punktów. To dałoby mu własny tytuł jeszcze w tym roku. Mogłoby
na to załapać się jeszcze kilku dotychczasowych przewodniczących. Ale to czysta teoria, już
widzę, jak wszyscy piszą z zegarkiem w ręku te 16 postów dziennie ;)

A jeśli na własny potrzeba np.750 punktów lub 1000 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:42, morthi napisał:

pominales (moim zdaniem) bardzo wazna kwestie czyli liczbe znakow w poscie :) /.../

To niekoniecznie musi być ważne. Faktem jest, że zwykle wychodzi średnia ponad 200 znaków na post, ale czasem wystarczą posty o wiele krótsze, jednozdaniowe. To zależy od sytuacji. Przykładowo ktoś odpowiadając na pytanie pisze: "wystarczy zresetować kompa". I post jest jak najbardziej ważny i, powiedziałbym, znaczący. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:46, spider88 napisał:

> /.../ > A jeśli na własny potrzeba np.750 punktów lub 1000 ??

W takim przypadku to pierwszy własny tytuł pojawi się w styczniu. W styczniu 2008 roku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:42, morthi napisał:

pominales (moim zdaniem) bardzo wazna kwestie czyli liczbe znakow w poscie :)

To tylko znaczy, ze wiekszosc ich postow jest tresciwa i ograniczaja liczbe krotkich wiadomosci do minimum. Zapewne sa i krotsze posty, bo nie potrzeba sie rozwlekac, ale... Dlatego tez sadze, ze ten wyznacznik jest kompletnie nie trafiony. Post to post, nawet jak ma 50 znakow...

PS. Wlasnie zajrzalem do satow i nie wiem jak TY patrzyles, ale np. taka Nulinka ma 105 znakow/post. W sumie dziewieciu Przewodniczacych ma mniej niz 200znakow/post. To prawie jedna czwarta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam średnią znaków bliską 340, jeśli dobrze pamiętam . Mam nadzieję, że pozwoli mi to zbliżyć się do Przewodniczącego w miarę szybko, bo ilość tychże nie jest aż tak powalająca :) . Myślę, że do końca sierpnia będzie z 1300.
KrzysztofMarek-jak to jest w Twojej kalkulacji? Twierdzisz, że za każdy post w odstępie minimum godzinnym jest jeden punkt? A może zostało to już gdzieś oficjalnie potwierdzone? Ciekawe, czy wystąpiły jakieś przecieki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:09, MonkOfWar napisał:

/.../> KrzysztofMarek-jak to jest w Twojej kalkulacji? Twierdzisz, że za każdy post w odstępie minimum
godzinnym jest jeden punkt?/.../

To nie jest tak. Jeśli napiszesz jeden post w ciągu dnia, dostajesz punkt. Na drugi punkt musi być już więcej postów (powiedzmy, że da posty) na trzeci punkt jeszcze więcej postów (powiedzmy, że cztery) a na czwarty punkt jeszcze więcej (powiedzmy, że osiem). Przy czym liczą się tylko te posty, które są oddalone od siebie conajmniej godzinę. Dziennie można maksymalnie zdobyć cztery punkty. A ile punktów na kolejny stopień? to właśnie jest tajne. I wcale nie tak dużo, żeby zostać Przewodniczącym, to trzeba mniej niż 1000 punktów łącznie.
A przecieki były, system znany jest z grubsza z poprzedniego forum. Najważniejszy "przeciek" masz u samej góry strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:22, KrzysztofMarek napisał:

To nie jest tak. Jeśli napiszesz jeden post w ciągu dnia, dostajesz punkt. Na drugi punkt musi
być już więcej postów (powiedzmy, że da posty) na trzeci punkt jeszcze więcej postów (powiedzmy,
że cztery) a na czwarty punkt jeszcze więcej (powiedzmy, że osiem). Przy czym liczą się tylko
te posty, które są oddalone od siebie conajmniej godzinę. Dziennie można maksymalnie zdobyć
cztery punkty. A ile punktów na kolejny stopień? to właśnie jest tajne. I wcale nie tak dużo,
żeby zostać Przewodniczącym, to trzeba mniej niż 1000 punktów łącznie.
A przecieki były, system znany jest z grubsza z poprzedniego forum. Najważniejszy "przeciek"
masz u samej góry strony ;)


To takie to buty! Och... Wielkie dzięki za wyjaśnienie, ja mam najdłuższy możliwy staż... ale tylko jeśli chodzi o Gram.pl :) ! Na cdprojekt.info właściwie nigdy nie zaglądałem (tyle, co kiedyś popytać o Knight Online :D ). Dobrze, że się nawróciłem... czy może raczej: zwróciłem.

Sądzę, że jakąś taka informację możnaby zamieścić w odpowiednio widocznym miejscu... To najprawdopodobniej płonne marzenie, ale być może ograniczyłoby to liczbę "Forumowiczów" piszących bez sensu, jedynie celem nabicia jak największej liczby postów, gdyż to właśnie z reguły odpowiada za status na innych Forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, w koncu mamy wszystkie statusy odkryte! Proponuje więc otworzyć butelkę virtualnego szampana! gratki dla wszytkich awansujących, z naszym nowym sekretarzem na czele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:50, cybekziom napisał:

No narazie mi dużo brakuje do Własnego Tytułu :P Ale narazie siedze na tym forum bo mi sie
podoba i wogle :)


Nawet bardzo dużo... Przy częstym pisaniu postów może Ci to zająć nawet 2 lata. Ale nie przejmuj się... Na tym forum czas szybko leci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się