poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ja też gratuluje! Kurcze, fajnie tak mieć własną nazwę (chyba). Jeszcze raz gratuluję awansu i życzę.... (co ci potrzeba więcej, hmmm...) dalszych awansów (awansów to chyba niemożliwe ale awansu jak najbardziej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh! Znaczy... gratuluję!

Przyznaję, spodziewałem się dwóch rzeczy: że nowym Statusem będzie Sekretarz i że jako pierwszy zdobędzie HumanGhost :) . Jak widać, miałem rację choć w pierwszym...

Mi pozostaje dalszy spamik celem dochrapania się do tego przeklętego Przewodniczącego ;) . Trzymajcie kciuki, choć jeszcze troszku mi to zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyp? Co najwyżej wróżę 2-3 jeszcze narazie w przeciągu najbliższego miesiąca. A potem przyjdzie nam jeszcze poczekać sporo.

Monk-> Spamik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 09:15, PolishWerewolf napisał:

Wysyp? Co najwyżej wróżę 2-3 jeszcze narazie w przeciągu najbliższego miesiąca. A potem przyjdzie
nam jeszcze poczekać sporo.

Tak bo zbyt dużo kandydatów na szybki awans to nie ma .Powoli awansiki będą ale teraz każdy w końcu będzie mógł zacząć wypatrywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 09:15, PolishWerewolf napisał:

Monk-> Spamik? :)


;)

Ja nie spamuję*-to była metafora, tudzież dowcip, figiel, psikus, nie wiem jak określić to badziewie. Największy spam i najkrótsze posty umieszczam zawsze w NeverEnding Story, no nie wiem z czego to wynika, hmm... ;)
_____
*Taka moja opinia. Dziękuję, staram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gratki dla A-cisa oczywiście, kurde mi przyjdzie na to poczekać do Świąt pewnie chlip chlip ;]
btw mam przepowiedziane 3 tytuły :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No takiego czegoś to trzeba pogratulować. Nie wiem czy mi się tak tylko wydaje, ale tak na ucho Przewodniczący brzmi ładniej, niż Sekretarz. :P Mówiłem, że tytuł będzie w sierpniu? Mówiłem, a wy się ze mnie śmialiście. Oj nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 09:39, spider88 napisał:

> btw mam przepowiedziane 3 tytuły :> > To wielkim zaskoczeniem nie było , większość z nas obstawiała właśnie ten tytuł ;p


Tylko jest różnica kto był pierwszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wypatruję awansu PolishWerewolfa. Mam wrażenie, że jestem gdzieś blisko niego jeśli chodzi o czas awansów. Więc jak on zostanie sekretarzem, to będzie dla mnie znaczyło, że ja tez gdzieś niedługo mogę się tego spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 09:41, Budo napisał:

Tylko jest różnica kto był pierwszy ;P

Tutaj nie będę zaprzeczał bo nie chce mi się wertować kilkaset stron ale wydaje mi się że oczywiście masz rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... a to ja chciałem być pierwszym sekretarzem... no co? To jest mozliwe. Musiałbym tylko awansować 3 stipnie jednego dnia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewodniczacy, a nie wie, ze jest cos takiego jak wyszukiwarka tresci w postach? Wstyd moglbym rzec ;-). Wpisz sobie slowo ''Sekretarz'' i zobacz, kto pierwszy wpadl na taki pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 09:53, Piotrek K. napisał:

Przewodniczacy, a nie wie, ze jest cos takiego jak wyszukiwarka tresci w postach? Wstyd moglbym
rzec ;-). Wpisz sobie slowo ''Sekretarz'' i zobacz, kto pierwszy wpadl na taki pomysl...


No i wyszła na jaw okrutna prawda, ale Wroga Ludu nikt mi nie odbierze :>
btw sądziłem że byłem pierwszy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była taka lekka... No jak to powiedzieć. Nutka ironii :) Wiem że nie spamujesz przecież.

I widzę że nawet Brygadziści mieli aspiracje na Pierwszego Sekretarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się