poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 10:13, Vaxinar napisał:

A - cis ciągle prowadzi, może to jest Chuck Norris ?


Cicho, bo usłyszy i bedzie znami krucho. On czai sie tuż zarogiem <odwraca się i patrzy za róg) naszczęście jeszcze u mnie go nie ma. Da Kop Z Półobrotu i w 10 lat nie dojdziesz do sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:15, Budo napisał:

/.../

Nie pamiętam własnego tytułu A-cis''a ze starego forum buuu ;]
btw myślałem kiedyś że jak odkryjemy wszystkie statusy te wątek umrze, ale to mrzonki widzę.
Będzie zgadywanie Własnych tytułów ;]
A Vaxinar będzie miał "Ogrodnik"
:)

Ten wątek będzie opierał się tylko na odpowiedziach typu: "AA! Jestem Przodownikiem! Suuper!!" i "Gratulacje, GraTKI itp.". Chyba, że jakiś moderator się zlituje i wykopie wątek w nadprzestrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:13, Vaxinar napisał:

A - cis ciągle prowadzi, może to jest Chuck Norris ?


Albo jakiś bot. Jednak myślę że jak osiągnie stopień własnego tytułu zdejmi maskę i wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:15, Budo napisał:

Nie pamiętam własnego tytułu A-cis''a ze starego forum buuu ;]


A nie "Maharadża"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:17, Modest-Vermin napisał:

Albo jakiś bot. Jednak myślę że jak osiągnie stopień własnego tytułu zdejmi maskę i wszystko
się wyjaśni :)


Sądzę, że już się wyjaśniło, gdyby on nie był Chuckiem Norrisem, to prawdziwy Chuck już by nas zabił z półobrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kryteria wydają się być pokrętne... na początku myślałem, że może chodzi o kombinację liczby postów i ilości znaków na post... ale szybko dane powiedziały co innego...

Nie wiem za co się awansuje i chyba nie ma sensu się dowiadywać... jak przyjdzie na mnie czas, to zostanę sekretarzem... Szkoda, że jednym z ostatnich :)

Popatrzcie po forum czy czasem nie zmajstrował czegoś specjalnego... za to też można dostać +1
Ktoś otrzymał awans za inicjatywę z gramisiem.... ale już nie pamiętam kto :/ Chyba to był Keroth

BTW
@A-cis Gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:26, Monastor napisał:

Nie wiem za co się awansuje i chyba nie ma sensu się dowiadywać... jak przyjdzie na mnie czas,
to zostanę sekretarzem... Szkoda, że jednym z ostatnich :)

Tym bardziej że co jakiś czas jest "niespodzianka " w awansie .Znaczy się awansuje ktoś kto powoduje tym awansem zaskoczenie. Nieumniejszając dokonań A-cisa jednak każdy raczej by obstawiał innych forumowiczów na pierwszy awans na sekretarza.Ciekawe czy podobne zaskoczenie będzie z nowym własnym tytułem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawe czy podobne zaskoczenie będzie

Dnia 29.08.2006 o 10:32, spider88 napisał:

z nowym własnym tytułem .


Raczej nie... Znowu A-cis będzie pierwszy. To jest do przewidzenia... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:36, Bumber napisał:

Raczej nie... Znowu A-cis będzie pierwszy. To jest do przewidzenia... ;P

Pewnym tego bym nie był .Niestety do przewidzenia na forum nie jest kompletnie nic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:14, A-cis napisał:

Masz sprzeczność w samym założeniu.

Faktycznie :)
Zapędziłem się z moją a teorią spiskową. Ale pójdę jeszcze dalej: byc może jesteś hackerem i sam sobie punktów dokładasz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:15, Budo napisał:

btw myślałem kiedyś że jak odkryjemy wszystkie statusy te wątek umrze, ale to mrzonki widzę.
Będzie zgadywanie Własnych tytułów ;]

- - - - -
To chyba dobrze, jest o czym pisac. Skoro da sie robic konkurs na najladniejsza wizytowke gdy wiz brak, to zgadywac tytuly gdy wszystkie sa juz odkryte tez mozna ;D

Dnia 29.08.2006 o 10:15, Budo napisał:

A Vaxinar będzie miał "Ogrodnik"
:)

- - - - -
Ma to jakis zwiazek z jego upodobaniami ? Jezdzi na Festiwale Papryki i Ogorka ? ;p

A tak na koniec, wszyscy sa pewni ze na koncu jest wlasny tytul, ale czy tak jest na pewno ? Na starym forum pamietam, kazdy mial na swoim koncie mozliwosc zmiany tytulu, tylko do pewnego momentu byla ona zablokowana. A teraz nie ma nic takiego (albo ja nie widze). No chyba, ze wprowadza zmiana do czasu awansu na wlasnotytulowca, ale patrzac na tempo zmian na forum i awansow, wydaje sie ze awans przyjdzie szybciej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, jaki status będzie cieszył sie największym uznaniem pośród wszystkich, którzy osiągną Najwyższy Szczebel. Będzie to "Wywrotowiec", i proszę mi tu nie insynuować, że tak nie będzie!

W każdym razie, skoro dzięki KrzysztofowiMarkowi poznałem generalną zasadę-to w ciągu tego przeklętego Roku Szkolnego wchodzić na gram.pl będę min. raz dziennie :D . Czy też-na Forum, celem dopisania się. Dawniej "zaliczałem" tylko stronę główną, rzut oka na doklejone posty/odpowiedzi, i koniec. Teraz się bardziej zaktywizuję ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 11:35, MonkOfWar napisał:

Ja wiem, jaki status będzie cieszył sie największym uznaniem pośród wszystkich, którzy osiągną
Najwyższy Szczebel. Będzie to "Wywrotowiec", i proszę mi tu nie insynuować, że tak nie będzie!

Wydaje mi się że tytuły forumowe powinny być zablokowane , w końcu przydała by się jakaś pomysłowość a nie wzorowanie się na czymś co już jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2006 o 11:41, spider88 napisał:

Wydaje mi się że tytuły forumowe powinny być zablokowane , w końcu przydała by się jakaś pomysłowość
a nie wzorowanie się na czymś co już jest .


Myślę, że forumowe tytuły będą zablokowane tak jak na starym forum, dla porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywrotowiec rzeczywiscie brzmi fajnie, ale jakby komus bardzo zalezalo, to by sie postaral o ten status juz teraz. Mysle ze ie warto marnowac wlasnego tytulu, po to, by miec w statusie to, co kazdy moze sobie zalatwic. Ale co ja wiem, nigdy nie mialem wlasnego tytulu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się