poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 16:08, Podpułkownik napisał:

ciach


Nie przesadzaj, może na początku następnego roku zobaczymy własnotytułowca. Zobaczymy kto będzie się starał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba najwolniej z was przechodzę z starusu na status.Jestem na forum powyżej 300 dni i mam dobiero Brygadziste :( Więc Humanghost ciesz się, że przynajmniej jesteś tak wysoko i czekasz na Sekretarza.Ja muszę czekać na Dlegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie. Piszesz bardzo mało. Przez te 327 dni 591 postów to niewiele. Ci szybciej avansujący udzielają się w wielu tematach i do tego dłużej piszą. Dlatego zdobywanie kolejnych statusów wiąże się z aktywnością , a nie długością w dniach na forum. Wiele osób Cię prześciga, ponieważ daje sporo postów w różnych ciekawych tematach. Również jak od niedawna wiadomo są pewne "zasady" punktowania na forum i avanse z tym związane. Chodźby piszący mniej, a treściwiej w sensownych tematach typu : "Polska-polityka..." czy "Piłka Nożna" są lepiej postrzegani od tych wolących gry forumowe. Dlatego wszystko zależy od ciebie. Fin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze. Wracam po dłuższej przerwie, a tu już wszystkie tytuły odsłonięte (nie ma jak stary dobry paź czy hrabia). Mało tego, jak widzę pojawił się bonus dla statsiarzy w postaci statystyk (niczego sobie, brawo za wykonanie, szczególnie zaś uwzględnienie kolumny średnia ilość znaków na post, to się liczy ze znakami interpunkcyjnymi?). I knota nie ma (to kto teraz jest tym złym?). I czat ma być (kolektyw? tak słusznie, dzieci trzeba wychowywać w kolektywie). Oczywiście wizytówek jak nie było tak i nie ma. A gierki forumowe coraz głupsze i głupsze...

Gratuluje sekretarzom.
To już chyba drgawki przedśmiertne tego wątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w pierwszej trzynastce przewodniczących. Chciałem być w top10 sekretarzy, ale chyba mi się to nie uda ;-)
No cóż, trzeba wytrwale dążyć do własnego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:05, Podpułkownik napisał:

Spokojnie napewno niedługo zaawansujesz na Sekretarza. Trzeba być tylko wytrwałym w swoich
dążeniach :).Ja niedawno awansowałem i też powoli szykuje się do powolnego awansu :)


Oj to chyba czeka cie cos czuje bardzo powolny 6 miechow to kupa czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:41, Todryk napisał:

[...] uwzględnienie kolumny średnia ilość znaków
na post, to się liczy ze znakami interpunkcyjnymi?).

Liczą się wszystkie znaki w Twoim poście (litery, znaki interpunkcyjne i spacje), oprócz tekstu, który cytujesz odpowiadając komuś.

Dnia 29.08.2006 o 16:41, Todryk napisał:

To już chyba drgawki przedśmiertne tego wątku ;)

Jesteś tego pewien? ;>
Bo ja mam poważne wątpliwości co do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:26, krzysiek253 napisał:

czemu uważasz,że to ostatnie drgawki tego wątku?


A o czym tu jeszcze gadać skoro wszystko wiadomo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest temat nieco wazelinowaty - gratulujesz avansującym, piszesz, że avansowałeś. Piszesz o avansach. Kto i kiedy. Po drugie teraz, skoro pojawili się sekretarze, to jest o czym pisać. Zresztą do własnego tytułu daleeeko. Po trzecie ponad 6k postów jest w tym temacie, to czemu miałby umrzeć? Nie masz sensownych argumentów, to o co Ci biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:56, Liqid napisał:

Nie masz sensownych argumentów, to o co Ci biega?


Ojacie, nie musisz tak na niego napadać, panie Liqid "Muszę Spamować, Żeby Być W Pierwszej Setce". Niedługo nie będzie można wyrazić własnego zdania, bo ktoś zaraz będzie doskakiwał z tekstem "nie masz argumentów, więc siedź cicho". -.- Ten temat i tak większego sensu już nie ma, po prostu czyste "spamowisko" (bardzo podobne do tych głupawych gier typu "Ostatnia literka"). Mi to nie przeszkadza, ale przeznaczenie tego topica (patrz pytanie zawarte w nazwie) się już "wypełniło".
Trochę się Wam wtrąciłem w tę wymianę zdań. :<>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:56, Liqid napisał:

Po pierwsze to jest temat nieco wazelinowaty - gratulujesz avansującym, piszesz, że avansowałeś.


Gratulować pierwszym awansującym - przodownikom pracy na niwie intelektualno-rozrywkowej czemu nie. Gratulować każdemu po kolei to spam.

Dnia 29.08.2006 o 17:56, Liqid napisał:

Piszesz o avansach. Kto i kiedy.


To ja jeszcze dodam - po co? Pierwsi z nowym tytułem to miła ciekawostka. Reszta polskie kino - czyli nuda.

>Po drugie teraz, skoro pojawili się sekretarze, to jest o

Dnia 29.08.2006 o 17:56, Liqid napisał:

czym pisać.


Rzeczywiście, magisterke z tego napisz.

>Zresztą do własnego tytułu daleeeko.

Fakt, jak zauważyłem wzdychanie jak to jeszcze daleko do wyższego tytułu to jakaś swoista tutujesza mantra.

>Po trzecie ponad 6k postów jest w tym temacie,

Dnia 29.08.2006 o 17:56, Liqid napisał:

to czemu miałby umrzeć?


Już pisałem, wszystko wiadomo. Chyba, że ktoś poraz x pyta co trzeba zrobić żeby awansować, lub poraz y wzdycha jak długo będzie musiał *pracować* na nowy status.

>Nie masz sensownych argumentów, to o co Ci biega?

Wyrażam tylko swoją opinię na temat tego wątku.
Dziękuje za miłą atmosferę dyskusji.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 18:33, plada napisał:

A tak przy okazji-wie ktoś jak zostać moderatorem?


Jeśli będziesz pisał z sensem, nie spamował, przestrzegał regulaminu, pomagał innym i inne podobne, CDP zaproponuje CI "urząd" moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 18:36, Yamamoto napisał:

Jeśli będziesz pisał z sensem, nie spamował, przestrzegał regulaminu, pomagał innym i inne
podobne, CDP zaproponuje CI "urząd" moderatora.


Jak będzie wolne miejsce na moderatora :P teraz już nie ma miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam, muszę się pochwalić - nareszcie jestem brygadzistą ;)
Aha i przy okazji serdeczne gratulacje dla sekretarzy i nowego moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się