poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2006 o 21:35, mikim napisał:

YEAH!!! YEAH!!! YEAH!!! WRESZCIE!!! Awansowalem na przewodniczącego!!! Super!!!


No serdecznie gratuluje :) wiedziałem ze niebawem awansujesz :)
gratulacje także dla tych którzy ostatnio awansowali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ban jest taką karą, którą zazwyczaj otrzymuje się po recydywie. Więc wątpię aby ban był czasowy chociaz czasem pewnie tak to jest. Trzeba by się spytac modereatora lub pracownika CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:35, mikim napisał:

YEAH!!! YEAH!!! YEAH!!! WRESZCIE!!! Awansowalem na przewodniczącego!!! Super!!!


No... Tak wyczekiwałeś i wyczekałeś. Zasłużony awans i zasłużone gratulacje. Tylko się tak nie napalaj na Sekretarza, bo zaczekasz się na śmierć. ;) Jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się :). Przepowiadam Ci... awans... który będziesz miał... w ciągu... dwóch tygodni :). Nie martw się - awans przychodzi w najmniej spodziewanym momencie, przed chwilą ze mną też tak było :). Przestrzegaj regulaminu, a awans przyjdzie sam - chyba znasz tą gadkę? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:39, mikim napisał:

Hm... moim zdaniem to nie jest możliwe, aczkolwiek tylko jeśli zostałeś niesłusznie zbanowany
i to zgłosisz, to powinieneś mieć zdjętego bana.


Ja się raczej zastanawiałem nad sytuacją kiedy ktoś dostaje słusznego bana. Weźmy na przykład sytuację, kiedy nowy, nie całkiem świadomy forumowicz łamie regulamin w punkcie o piractwie (to chyba najczęstsza przyczna banów na tym forum) i załóżmy, że po jakimś pół roku zupełnie zresocjalizowany i "legalny" chciałby wrócić na forum i uczciwie się udzielać... Myślę, że powinna być taka możliwość (nie żebym popierał rzeczonych piratów, ale przecież każdy może wrócić na dobrą drogę) Widzę, że są głosy za istnieniem bana tymczasowego i przeciw... Ja sam widywałem już w regulaminach innych for coś w rodzaju hierarchii banów (od np. 2-tygodniowych do permamentnych) u nas natomiast nie jest to jasno określone... Gloody może nieć rację - ban jest a recydywę, a za rodzaj bana tymczasowego możnaby uznac degrady. Swoją drogą ciekawe czy kiedykolwiek w historii starego i nowego forum komuś udało się wrócić....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Swoją drogą ciekawe

Dnia 03.10.2006 o 21:55, Rafal G napisał:

czy kiedykolwiek w historii starego i nowego forum komuś udało się wrócić....?


Ta. Mi :)
System na starym forum niektórych nie lubił i między innymi mnie (ten na nowym zresztą też mnie nie lubi). Dostałem na krótko bana pod sam koniec działania starej stronki i forum. Podobnie bana od systemu został chyba KrzysztofMarek. Ale były to błędy forum a nie świadome bany dane przez modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 22:00, Budo napisał:

>/.../ Podobnie
bana od systemu został chyba KrzysztofMarek. /.../

Prawda, dostałem. Ale to był głęboko ukryty błąd systemowy, w moim przypadku interweniował i okiełznał niesforny system Główny Informatyk CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam... Ciekawe... Jako Przodownik naklepałem ponad 600 postów, jako Brygadzista - 1200 (równo). To teraz ile? 2400 by zostać Przewodniczącym? 1/3 za mną dopiero... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 22:41, lurynowicz napisał:

Ja nadal czekam... Ciekawe... Jako Przodownik naklepałem ponad 600 postów, jako Brygadzista
- 1200 (równo). To teraz ile? 2400 by zostać Przewodniczącym? 1/3 za mną dopiero... :/


Nie pękaj, jakoś to zleci, zajmij się konkursami na Gram.pl, jeśli się aktywnie udzieliasz to nie powinineś odczuwac chęci awansu, bo jeśli awans się wydłuża to w pewnej chwili przestajesz na niego czekac i tylko piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2006 o 07:31, Modest-Vermin napisał:

Nie pękaj, jakoś to zleci,

Sekretarz, to i szybko zleci... phi...

Mój awans powinien być tuż za rogiem, tylko którym ? (wybiera się na wycieczkę po osiedlu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 22:41, lurynowicz napisał:

Ja nadal czekam... Ciekawe... Jako Przodownik naklepałem ponad 600 postów, jako Brygadzista
- 1200 (równo). To teraz ile? 2400 by zostać Przewodniczącym? 1/3 za mną dopiero... :/

Zrób tak jak ja nieprzejmuj sie tym:D Jedni piszą dużo drudzy mało a i tak wszyscy bedziemy kiedys własnotytułowcami (co za utopijna wizja;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modest i Ponury:

Ja sie nie przejmuje, ja po prostu nie chce być w tyle. ;) Gdybym przejmował się statusami, to bym nie siedział na tym forum już bity rok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 07:54, WorldWar3PL napisał:

Mój awans powinien być tuż za rogiem, tylko którym ? (wybiera się na wycieczkę po osiedlu)

Jako który z kolei byłeś Przewodniczącym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się