poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 13:32, hunter22 napisał:

Wkurzył? Przecież zareagował odpowiednio, niektórzy mogli poczuć (lub nie) sie zgorszeni (szczególni
młodsi wiekiem) patrząc na ten obrazem. Mogłeś odrazu go ocenzurować.


ehehe ;) no daj spokój... jak kogoś mogą gorszyć nieco odznaczające się spod koszulki kobiece sutki to nie powinien wchodzić do tamtego wątku... albo w ogóle nie wychodzić z domu na zewnątrz bo jak zawieje zimny wiatr to co drugiej kobiecie się tak dzieje... czy to coś zbereźnego czy lubieżnego...? :/ jakaś paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:55, Deejay napisał:

ehehe ;) no daj spokój... jak kogoś mogą gorszyć nieco odznaczające się spod koszulki kobiece
sutki to nie powinien wchodzić do tamtego wątku... albo w ogóle nie wychodzić z domu na zewnątrz
bo jak zawieje zimny wiatr to co drugiej kobiecie się tak dzieje... czy to coś zbereźnego czy
lubieżnego...? :/ jakaś paranoja...


W sumie racja!Gdzieś tam było zdjęcie Emanuelle Vaugier i to bardzo śmiałe (że tak to ujmę) i tego nie ocenzurowali.Za to doczepili się do tego...Faktycznie paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:55, Deejay napisał:

> Wkurzył? Przecież zareagował odpowiednio, niektórzy mogli poczuć (lub nie) sie zgorszeni
(szczególni
> młodsi wiekiem) patrząc na ten obrazem. Mogłeś odrazu go ocenzurować.

ehehe ;) no daj spokój... jak kogoś mogą gorszyć nieco odznaczające się spod koszulki kobiece
sutki to nie powinien wchodzić do tamtego wątku... albo w ogóle nie wychodzić z domu na zewnątrz
bo jak zawieje zimny wiatr to co drugiej kobiecie się tak dzieje... czy to coś zbereźnego czy
lubieżnego...? :/ jakaś paranoja...


WIesz no co dla jednego jest gorszace dla drugiego nie to zalezy od uwarunkowań społecznych jednak nieżyjemy w Afryce gdzie kobiety chodzą topless lub nago tylko w Polsce i juz z racji tego ze mamy taka kulture powiennismy brac pod uwage wszystkich(mnie takie cos sczegoolnie nieobeszlo juz w reklamach jest z tym gorzej;] szczegolnie jak przezucisz na Włoską telewizje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapeńkę się zapominasz.

Co to ma wspólnego z tym tematem?
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
* Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji


A w ogóle...
Decyzje moderatorów lub pracowników CD Projekt dotyczące użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, gratulacje dla Bumbera, jak widać Gothicowo - FM-owo - Andergrandowy styl życia służy awansom.

Witamy nowego delegata!

Deejay
Się kłócisz, a nie ma o co :) Ciesz się, że nie było degrada, a TYHE przytoczyła Ci odpowiedni fragment regulaminu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 19:06, fanfilmu.pl napisał:

Hehe, gratulacje dla Bumbera, jak widać Gothicowo - FM-owo - Andergrandowy styl życia
służy awansom.

Witamy nowego delegata!



Dziękuję za gratulacje. ;) Jest mi niezmiernie miło. Z tym oto postem ---> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=18011 zostałem Delegatem!
Hmm... Gdzie by tu się wybrać w tą delegację? Może Kokodżambo? Tak... Tam jest naprawdę lux. ;)

A tan na marginesie, to założyłem sobie kiedyś, że będę zmieniał awatary tylko z okazji awansu. Dzisiaj postanowiłem złamać tą zasadę i w godzinach wczesnopopołudniowych zmieniłem sobie awatar. A tu patrze... Awansik! Czyż to nie piękne? :D
Pozdrawiam wszystkich z Andergrandu i z forumowego Gothica. Podtrzymuję także zdanie, że grając w Forumowa Mafię szybciej się awansuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 19:35, Bumber napisał:

Dziękuję za gratulacje. ;)

Proszę Cię bardzo.

Dnia 12.10.2006 o 19:35, Bumber napisał:

Hmm... Gdzie by tu się wybrać w tą delegację? Może Kokodżambo? Tak... Tam jest naprawdę lux.
;)

NIE, do mnie, na Hawaje towarzyszu!

Dnia 12.10.2006 o 19:35, Bumber napisał:

A tu patrze... Awansik! Czyż to nie piękne? :D

Coś nie gra, ja zmieniałem avatara i nic się nie stało :(
;]

Dnia 12.10.2006 o 19:35, Bumber napisał:

Pozdrawiam wszystkich [...] z forumowego Gothica.

Dziękuję, dziękuję :)

Dnia 12.10.2006 o 19:35, Bumber napisał:

Podtrzymuję także zdanie, że grając w Forumowa Mafię szybciej się awansuje... ;)

To może dlatego mój avatar nie pomógł...
Ale to moja wina, że nie znam Wiedźmina?
MOJA! ;]
Już teraz się zapisuję do kolejnej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 16:33, HumanGhost napisał:

No proszę. witam w wąskim gronie Sekretarzy.

Dzięki, dzięki!

Dnia 12.10.2006 o 16:33, HumanGhost napisał:

Prosze wybrac sobie gabinet i sekretarkę.

Gabinet poproszę ten na 28 piętrze, ten z widokiem na parking z czarnymi Wołgami ;)

Dnia 12.10.2006 o 16:33, HumanGhost napisał:

A tak poważnie to nie spodziewałem się. Okazałeś się być czarnym koniem, bo chyba większośc
wymieniała inne osoby jako pretendentów do KC. Gratuluję. :-)

Dzięki jeszcze raz. Ja też się nie spodziewałem, bo przewodniczącym byłem dopiero dziewiątym, a tu piąteczka :)
Myślałem, że Keroth będzie następny, a tu taki surprise :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:10, Skywalker560 napisał:

Co ile aktualizowane są statystyki forumowe?(ta informacja chyba nie jest tajna,nie?:).


Zależy jak leży. Ostatnio Vilmar pisał że przesiada sie na Linuksa, więc staty moga być aktualizowane rzadziej, ale odgrażał sie też że niedługo wszystko wróci do normy, czyli aktualizacje będa częste (co godzine, albo nawet częściej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli innymi słowy znowu wyjdzie na jaw kto jest spamerem i na kogo należy uważać, kto awansował, a kogo zdegradowali. Wszystko znów stanie się jasne i klarowne. Pytanie czy niektórzy tego naprawdę chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:29, Ninja Seba napisał:

Czyli innymi słowy znowu wyjdzie na jaw kto jest spamerem i na kogo należy uważać, kto awansował,
a kogo zdegradowali. Wszystko znów stanie się jasne i klarowne. Pytanie czy niektórzy tego
naprawdę chcą :P


Spamerem może byc każdy z nas:D Ale wątpie żeby jakis moderator wykorzystywał staty do ,,pracy":D Raczej przegladają forum;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:29, Ninja Seba napisał:

Czyli innymi słowy znowu wyjdzie na jaw kto jest spamerem i na kogo należy uważać, kto awansował,
a kogo zdegradowali. Wszystko znów stanie się jasne i klarowne. Pytanie czy niektórzy tego
naprawdę chcą :P


No co ty:P Tak na prawdę tylko my jesteśmy mistrzami w.. Pisaniu postów (mądrych, długich, zabawnych, pięknych jak księżniczki z bajki) ;) awansujemy w wielki sposobik od razu z przewodniczącego na Nasze własne stanowiska - Tytuły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Zauważyłem, iż zbliżam się do granicy, przy której zaczyna się, hm, "miot" Przewodniczących :) . To dobrze rokuje, teraz mam nadzieję że wreszcie spotka mnie niespodzianka i przy tym... tym... a może tym poście ujrzę "Przewodniczący" :D . Co prawda przed oczętami staje mi "zespół Buda", no ale... Liczę, że u mnie będzie jako tako normalnie.

Spam is Power? Nie, nie, nie... A może...? Nie, n... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 22:05, MonkOfWar napisał:

Wiecie co? Zauważyłem, iż zbliżam się do granicy, przy której zaczyna się, hm, "miot" Przewodniczących
:) . To dobrze rokuje, teraz mam nadzieję że wreszcie spotka mnie niespodzianka i przy tym...
tym... a może tym poście ujrzę "Przewodniczący" :D . Co prawda przed oczętami staje mi "zespół
Buda", no ale... Liczę, że u mnie będzie jako tako normalnie.


Hehehe... nie licz na to jeszcze dużo wody w rzece upłynie... nic nie mówię ale ja miałem 5000 postów jak awansowałem... ;P

Dnia 12.10.2006 o 22:05, MonkOfWar napisał:

Spam is Power? Nie, nie, nie... A może...? Nie, n... ;>


O taaak, tak tak! Napisz głupiego posta a potem poczuj tą siłę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 19:06, fanfilmu.pl napisał:

Się kłócisz, a nie ma o co :) Ciesz się, że nie było degrada, a TYHE przytoczyła Ci odpowiedni
fragment regulaminu ;]


degrada?? ;) za to że zdjęcie pięknej kobiety w temacie o pięknych kobietach wkleiłem...?
mógłbym najwyżej dostać za pisanie nie na temat... ale teraz już jest na temat bo mówimy o obniżeniu statusu a o nim tu mowa :) dobra nie ważne. i tak jej piękno oddaje jej uroda a nie sutki ;)
no to po takiej dyskusji szybko awansu nie dostanę... :/ a już myślałem że na dniach będzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się