poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2006 o 19:31, Mithfalathiel napisał:

O proszę, dzisiaj jestem na 8 miejscu ;-) 22 posty ;-) Czekam w takim razie...czekam...


Jesteś nowy, to przypomnę zdanie z podpiętego posta:
"Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem."

Spamowanie też nie jest najlepszym sposobem na szybki awans. Lepiej pisać rzadziej, ale sensowne posty.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 18:53, Deejay napisał:

/ciach/

Niezupełnie.
Osoby, które mają niebieski podpis Pracownik CDP, to ludzie pracujący w CDP i pobierający z tego tytułu wynagrodzenie.
Natomiast osoby z zielonym napisem Ekipa gram.pl, to ludzie, którzy zajmują się serwisem gram.pl .
Są osoby, takie jak Soleila, które są zarówno pracownikami CDP, jak i zajmują się serwisem. Są też tacy, którzy tylko pracują w CDP albo tylko zajmują się serwisem.
Podsumowując - Pracownicy CDP siedzą, jak to napisałeś "w warszawie w siedzibie cdp i tam pracują 8h dziennie", a Ci od serwisu pracują - "na tej zasadzie co moderatorzy (siedzą w swoich domach tylko mają poprostu dostęp do różnych najróżniejszych rzeczy)". Choć są wyjątki, jak wspomniana już wcześniej Soleila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam innye pytanie ma ktos juz ten "własny tytuł" ??? bo zadko tu zagladam a puki co to jeszcze nie widziałem na forum gracza z nietypowym nikem jedynie czasami widze sekretarza czyli juz niedługo dostanie zaszczyt jako pierwszego dostapienie "własnego tytułu'' :D:D:D ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeszcze nikt. Mamy dopiero 4 (chyba) sekretarzy, więc jeszcze dużo wody w rzece upłynie zanim pojawi sie jakiś Sułtan, Ogrodnik, czy inny Książe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:03, TTBoS napisał:

a ja mam innye pytanie ma ktos juz ten "własny tytuł" ??? bo zadko tu zagladam a puki co to
jeszcze nie widziałem na forum gracza z nietypowym nikem jedynie czasami widze sekretarza czyli
juz niedługo dostanie zaszczyt jako pierwszego dostapienie "własnego tytułu'' :D:D:D ;]


zaglądnij w statystyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:03, TTBoS napisał:

a ja mam innye pytanie ma ktos juz ten "własny tytuł" ???


narazie nikt go nie zdobył i nie zanosi się aby ktoś w tym roku go miał otrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:06, cinus` napisał:

> a ja mam innye pytanie ma ktos juz ten "własny tytuł" ???

narazie nikt go nie zdobył i nie zanosi się aby ktoś w tym roku go miał otrzymać ;)



hehe a moze na nowy rok :? to dopiero by było wygarzenie jeszcze najlepije o godzinie 00:00:00 hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2006 o 20:07, TTBoS napisał:

hehe a moze na nowy rok :? to dopiero by było wygarzenie jeszcze najlepije o godzinie 00:00:00
hehe :D

Phi też mi wydarzenie. Jak myślisz ile osób bedzie wtedy w domu, trzeźwych, beda chcieli siedzieć przed kompem i czytac froum? :D Wszyscy by się dowiedzieli o tym wiekopomnym wydarzeniu następnego dnia, po obudzeniu się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:23, boogie85 napisał:

Phi też mi wydarzenie. Jak myślisz ile osób bedzie wtedy w domu, trzeźwych, beda chcieli siedzieć
przed kompem i czytac froum? :D Wszyscy by się dowiedzieli o tym wiekopomnym wydarzeniu następnego
dnia, po obudzeniu się :P


No to normalne ale gosc bedzie miał satysfakcje ze o takiej godzinie dostał awans i w taki dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:49, Sephirath napisał:

Ja tam w nowy rok siedzę najczęściej sam w domu więc, no problemo signiores :P

Ale akurat ty masz małe szanse na Własny Tytuł w tym roku :P Zresztą ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty nie powiesz, ja tam się o Brygadzistę dostarać nie mogę :P

Szczególnie, że zbliżają się olimpiady gimnazjalne i... No i dziennie na forum siedzę od 10 do 15 minut :( Ale nie dam o sobie zapomnieć, przecież wiem jak mnie lubicie :D Sądzę jednak, że do 1 stycznia Brygadzistę osiągnę przy moim anemiczno-powolnym stylu bycia na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 18:53, Deejay napisał:

> Nobo Solelia.... To redakcja a JayZ to tylko pracownik cdp.. Jak łapiesz juz o co
biega??:Dff

czyli soleila... siedzą w warszawie w siedzibie cdp i tam pracują 8h dziennie a jayZ pracuje
na tej zasadzie co moderatorzy (siedzą w swoich domach tylko mają poprostu dostęp do różnych
najróżniejszych rzeczy) ? dobrze zrozumiałem?



Nie o to mi chodzilo chodzilo o to ze Ekipa zajmuje sie Gramem a Niekipa tylko CDP zajmują sie czym innym bywaja na forum goscinnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 20:58, Sephirath napisał:

Co ty nie powiesz, ja tam się o Brygadzistę dostarać nie mogę :P

Szczególnie, że zbliżają się olimpiady gimnazjalne i... No i dziennie na forum siedzę od 10
do 15 minut :( Ale nie dam o sobie zapomnieć, przecież wiem jak mnie lubicie :D Sądzę jednak,
że do 1 stycznia Brygadzistę osiągnę przy moim anemiczno-powolnym stylu bycia na forum :)

Nie masz się czym przejmować, ja tez nie nalezę do najaktywniejszych forumowiczów, mimo że jestem na forum od początku dorobiłem się tylko delegata, a i to było bardzo niedawno. Cóz przez pierwsze miesiace niewiele sie odzywałem, póżniej miałem kilka przerw, w tym ponadmiesięczną w wakacje. Teraz tez mnie czeka rozbrat z forum, bo wyjężdżam w piątek i odezwę się ponownie na początku listopada. Zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 19:59, windows00 napisał:

(...) Choć są wyjątki, jak wspomniana już wcześniej Soleila.


Twoja teoria ma kilka zasadniczych wad. Po pierwsze - kim jest Domek? Ma niebieski tytuł "CD Projekt", ma zielony podpis "Ekipa gram.pl", a mieszka w Gdańsku (z tego co mi wiadomo). Poza tym Soleila w żadnym wypadku nie jest wyjątkiem, bo "niebieskimi i zielonymi" jednocześnie są też Tuddrussel, Domek, Akashi, Destro, Venom, Chamberlyn, Leo, Johnny Bravo, medoc i Mileena. Osób, którzy mają tylko "Ekipa gram.pl" (bez CD Projekt) jeszcze nie widziałem, kojarzę za to trzy osoby z dopiskiem "Redakcja gram.pl", a są to: Lucas the Great, Hakken i Fett.

Jeśli kogoś to naprawdę obchodzi, to trzeba by zapytać o te nowe dopiski kogoś kompetentnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 08:28, Deejay napisał:

mhm. czyli soleili pracą jest opieka nad forum czy tam wogóle stroną CDP


To drugie jest błędne, stroną CDP od strony tech się nie zajmuje. Ale wiem że to kropla w morzu zadań Sol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 08:54, Vilmar napisał:

Twoja teoria ma kilka zasadniczych wad. Po pierwsze

Tak to już jest z uogólnieniami, że nie jest pozbawione wad.

Dnia 11.10.2006 o 08:54, Vilmar napisał:

Projekt", ma zielony podpis "Ekipa gram.pl", a mieszka w Gdańsku (z tego co mi wiadomo). Poza
tym Soleila w żadnym wypadku nie jest wyjątkiem,

Tutaj nie wyraziłem się precyzyjnie. Za normę przyjąłem bytność osoby w jednej z tych grup. Z takiego punktu widzenia Ci którzy działają w obu grupach są wyjątkowi.

Dnia 11.10.2006 o 08:54, Vilmar napisał:

Jeśli kogoś to naprawdę obchodzi, to trzeba by zapytać o te nowe dopiski kogoś kompetentnego
;)

Racja, kompetenty w tej sprawie nie jestem ;]. Też chętnie się dowiem, żeby rozwiać swoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 08:28, Deejay napisał:

mhm. czyli soleili pracą jest opieka nad forum czy tam wogóle stroną CDP a np jayZ może się
zajmować np. spolszczaniem gier. tak?


Solelia zajmuje sie jescze ircem relacjami itp sprawami;] czasem dsotaniesz od niej paczke nawet;]( ale to juz w wyjatkowych okolicznosciachl;] a tak to niewiem poczytaj liste płac cdp to sie doglebniej dowiesz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się