Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: seria Need for Speed nie wróci pod skrzydła Criterion Games

20 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Electronic Arts misję stworzenia pierwszego Need for Speeda, który trafi także na konsole następnej generacji, powierzyło ekipie Ghost Games - i wygląda na to, że nie będzie to jednorazowa akcja.

Przeczytaj cały tekst "EA: seria Need for Speed nie wróci pod skrzydła Criterion Games" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ludzie dostrzegą coś co dobrze znają, za każdym razem gdy wypuścimy nową grę." - dziwne ja tam żadnych nowości nie dostrzegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo... to Criterion - robimy nowego Burnouta na kształt Takedown :) (tak wiem... ktoś powie - ale przecież jest, nazywa się Hot Pursuit 2010, Most Wanted 2012... :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 09:21, Chopek napisał:

"ludzie dostrzegą coś co dobrze znają, za każdym razem gdy wypuścimy nową grę." - dziwne
ja tam żadnych nowości nie dostrzegam...

No bo nikt o nowościach nie mówił.

@Muradin_07: nie będzie Takedowna, Criterion będzie walił kolejne otwarte miasto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... Zamknięte trasy takedown i revenge i niesamowite uczucie pędu były olbrzymią siłą tych gier. A do tego fenomenalne crashe. Szkoda, że criterion zdaje się już iść inną drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytałeś dokładnie newsa, albo sugerowałeś się tylko mylnym nagłówkiem. EA nie zabrało głosu w sprawie, a szef studia Ghost Games wyraził jedynie swoje zdanie, które jest niczym innym jak czystym marketingowym zabiegiem. EA nie zabrało NFS-a od Crieterionu. To Ghost Games chce mieć tę markę na wyłączność, ale sprawa nadal jest otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Criterion za ostatniego Most Wanted powinni dostac zakaz zbliżania się do serii Need for speed. Dobrze żę dostałem tę grę za darmo. Gdybym za to zapłacił żadałbym zwrotu $ :)
W ogóle EA jakoś dziwne traktuje tę markę. Kiedyś te NFSy byłay naprawdę fajne, a teraz badziew na badziewiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne ? Bez urazy, ale skoro odbiorcy w dniu dzisiejszym sa tak mało wymagajacy, to się dziwię czemu takie gry są tworzone. Jeżeli dostaję na poczatku gry praktycznie wszystkie samochody bez specjalnego wysiłku, a sama gra polega na bezcelowej jeździe po mieście i sporadycznych wyścigach które notabene są badziewnie zrobione, to cięzko mi mówić o czymś fajnym. Zero wyzwań, zero fabuły...
Zastanawiałeś się czemu "stary" most wanted jest dziś droższy od tego nowego :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam serię NFS, i patrząc na to, co się z nią dzieje od Pro Street mam nadzieję, że albo wrócą do korzeni(nie, nie tylko Underground, lecz Hot Pursuit 1 i 2, a nawet i starsze, genialne części), albo całkowicie dobiją tą markę, by przestała w mękach konać...Ale nie, kasę trzeba robić >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Box wydał najlepsze NFS jakie powstały:
Need for Speed: Underground (2003)
Need for Speed: Underground 2 (2004)
Need for Speed: Most Wanted (2005)
Need for Speed: Carbon (2006)
Need for Speed: ProStreet (2007)

Jedynie Undervocer był porazka, zas Run nawet był niezly. Wiec nie piszcie, ze dobrze ze BB nie robi wiecej NFS. Ja natomiast uwazam ze Criterion totalnie spieprzył sprawę z NFS - te ostatnie NFS w ogóle nie staraja się być NFS tylko czymś innym. Mnie totalnie nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 22:52, Amiga4ever napisał:

Black Box wydał najlepsze NFS jakie powstały:

Twoim zdaniem.

Dnia 30.08.2013 o 22:52, Amiga4ever napisał:

Ja natomiast uwazam ze Criterion totalnie spieprzył sprawę z NFS - te ostatnie NFS
w ogóle nie staraja się być NFS tylko czymś innym.

Hot Pursuit był grą najbliższą klasycznym NFSom od czasu ostatniego Hot Pursuit z 2001 (albo 2002?).

Dnia 30.08.2013 o 22:52, Amiga4ever napisał:

Mnie totalnie nie kręci

Bywa. Ale jak widać, opłaca się to im na tyle, żeby wydawać kolejne części w stylu HP2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam ostatnie Hot Pursuit za znakomity tytuł. Co prawda tęsknię nieco za tradycyjnymi trasami w różnych zakątkach świata (i dalej liczę na ich powrót), ale tutaj świat był na tyle zróżnicowany, że w sumie nie ma za bardzo na co narzekać. Nie mam natomiast pojęcia, co kierowało twórcami w przypadku Most Wanted, aby bez żadnego wyzwania odblokować wszystkie samochody. Pomysł był strasznie poroniony i gra wiele na tym straciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem teraz na PS3 w Most Wanted i jest raczej rozczarowujący. Hot Pursuit, był nieco lepszy, ale też na zbyt długo mnie nie przyciągnął. Za to Burnout Paradise... mmmmmm, zupełnie inna gra, a niby ci sami ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 00:23, tomoliop napisał:

Za to Burnout Paradise... mmmmmm


Jedyna samochodówka (zdaje się też, że jedyna gra), w której zrobiłem 100% zadań. Oprócz tego wszystkie wyścigi na złoto zaliczyłem tylko w... DiRT Showdown (ale w freeride już się nie bawiłem). Wiem, że gra zbierała niezbyt pochlebne opinie, ale jako odprężacz po nauce spisywał się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 07:54, Zgreed66 napisał:

> Jedynie Undervocer był porazka, zas Run nawet był niezly.
W czym The Run był niezły?

Miał dobry klimat i fabułę, która miała sens w grze czysto wyścigowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Run był świetny, ale był grą na 2 dni... Bo po przejściu wątku fabularnego zupełnie nie ma tam nic do roboty ;p Powinien kosztować 30 zł a nie 130... Wolę kupić za te pieniądze Skyrima i mieć grę na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować