Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 - wymagania sprzętowe ujawnione!

103 postów w tym temacie

system operacyjny Windows Vista z aktualizacją KB971512 (Service Pack 2, 32-bity);
procesor AMD Athlon X2 (2,8 GHz) lub Intel Core 2 Duo (2,4 GHz);
4 GB pamięci RAM;
karta graficzna ATI Radeon HD 3870 lub NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB);

No nie wiem xD jezeli ktos chce grac w pokaz slajdów na minimum 800x600 to w sumie, jak kto woli xD

A co do zalecanych, to w sumie widac, ze BF 4 podobnie hula, jak poprzednik, oby tylko nieco lepsza optymalizacja byla ...

A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie lekko przesadzone, bo jakiejś mega różnicy graficznej w porównaniu do BF3 nie widziałem, a trójka przy moim lekko podkręconym GTX 260 chodzi z prawie wszystkim na full prócz AA w 1920x1080 na multi płynnie...chyba, że z optymalizacją coś sknocili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spełniam minimalne(tylko ramu 2gb), a w BF3 dałem wszystko na minimum, zmniejszyłem rozdzielczość do 1024x768 i dalej ścinało jak cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No zalecane to w końcu widać postęp a nie zastój przez te konsole
Konsole nie robią żadnego zastoju,myślisz że co,twórcy mogą zrobić super grafikę ale to się wiąże z tym że już 80 % pecetowców dostanie bólu dupy bo ich komputerek nie pociągnie gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Win8 w zalecanych... super, czyli mimo tego, że mam gf 690 to będzie mnie ograniczał
> durny system. SUPER.

jeszcze ktoś coś głupiego chce napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 20:37, xOrzelx1 napisał:

Ja wiem że takie są ,tylko moim zdaniem to jest trochę za dużo jak na taką grafikę .


Sorki jeśli cię uraziłem, wcześniejszy post innego użytkownika mnie zmylił.
A wracając do tematu odpalenie wszystkiego w max detalach, poprawienie modelu zniszczeń środowiska, inne "wodotryski", być może specyfikacja uwzględnia również działanie na Win8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sorki jeśli cię uraziłem, wcześniejszy post innego użytkownika mnie zmylił.
> A wracając do tematu odpalenie wszystkiego w max detalach, poprawienie modelu zniszczeń
> środowiska, inne "wodotryski", być może specyfikacja uwzględnia również działanie na
> Win8.
Spokojnie nie poczułem się urażony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować