Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kody do GTA V już w sieci!

21 postów w tym temacie

> piraci konsoli pewnie sprawdzą .... ciiii ja nic nie napisałem .
Na szczęście oficjalnie konsole, na których znajduje się GTAV przed premierą, są banowane, więc chwała za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 14:52, deamon-pl napisał:

piraci konsoli pewnie sprawdzą .... ciiii ja nic nie napisałem .


Co Ty, na konsolach nie ma piractwa! :)

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1237104_423640741073590_1249852664_n.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na konsolach nie ma ABSOLUTNIE piractwa! Jedynie na plugawym PC-cie ;)
>
Oj na konsolach jest lepsze piractwo niż na pc działa multiplayer itp :P i nawet zbanowanie nic teraz nie da są już programy które podmieniają psid i nawet jak się bana dostanie to naciska się jeden przycisk i zmienia ci id konsoli jeżeli się ma takie np ze stron ale podawać nie będę wystarczy grać na zbanowanym koncie potem sobie zapisy skopiować do tego drugiego :P i można jednocześnie przed premierą grać i mieć potem po premierze możliwość gry online oczywiście to działa tylko na ps3 na xbox 360 unban nie działa jak by co ja tylko mówię że istnieje piractwo na konsolach stron nie podam bo to reklamowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 15:08, Reffan napisał:

Liczba pobran nie przekraczajaca 10k... Przy pc to juz by w milionach szlo :)

Tak gwoli scislosci - Ponad 2mln osob zlozylo pre-ordera na GTA V i de facto jest to liczba przebijajaca ogolna sprzedaz gier z serii GTA na pc.

PS: Sporo osob otrzymalo juz w weekend swoje egzemplarze z Amazona, wiec nie wszyscy grajacy obecnie w GTA V to piraci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Liczba pobran nie przekraczajaca 10k... Przy pc to juz by w milionach szlo :)
>
> Tak gwoli scislosci - Ponad 2mln osob zlozylo pre-ordera na GTA V i de facto jest to
> liczba przebijajaca ogolna sprzedaz gier z serii GTA na pc.
>
> PS: Sporo osob otrzymalo juz w weekend swoje egzemplarze z Amazona, wiec nie wszyscy
> grajacy obecnie w GTA V to piraci :)

Gdzie ty takie bzdur ywyczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby grające obecnie w GTA V już nie grają przed premierą, odbyła się ona o 14:00 czasu polskiego w Nowej Zelandii i tam legalnie mogą grać, a tak swoją drugą to kto z was wybiera się na nocną premierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2013 o 15:45, Xardasi napisał:


> Liczba pobran nie przekraczajaca 10k... P

^^ To mniej nawet niż preorderów na wersje konsolowe w Polsce :). Tylko preorderów...

Rzeczywiście jest powód żeby robić raban i po raz kolejny wypisywać te idiotyzmy z nutką złośliwości, że "przecież na konsolach nie ma piractwa"... Gdzie nikt rozsądny tak nie twierdzi, wiadomo tylko, że chodzi o skalę tego piractwa - tutaj przecież wciąż jest przepaść, pomimo tego że gry na PC są coraz skuteczniej zabezpieczane (paradoksalnie - także przed tymi, którzy mają oryginał, przy takim Diablo 3 to nerwicy można dostać wklepując przy każdym odpaleniu gry swoje hasło). Klasyczne - "widzimy drzazgę w oku bliźniego, ale w swoim nie dostrzegamy belki". Oczywiście - zero zdziwienia taką postawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2013 o 15:47, kuzyn123 napisał:


> Gdzie ty takie bzdur ywyczytałeś.

Jakie bzdury ? Przecież prawdę napisał:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14609095,No_prosze__ktos_zaczal_wczesniej_sprzedawac_Grand.html

No to jak, masz na tyle jaj żeby teraz przeprosić forumowego kolegę i się przyznać do błędu, czy będziesz szedł w zaparte :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 16:03, Lordpilot napisał:

Jakie bzdury ? Przecież prawdę napisał:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14609095,No_prosze__ktos_zaczal_wczesniej_sprzedawac_Grand.html

No to jak, masz na tyle jaj żeby teraz przeprosić forumowego kolegę i się przyznać do
błędu, czy będziesz szedł w zaparte :) ?

Dla potwierdzenia dodam, ze moje zamowienie zostalo wyslane wczoraj, ale niestety nikle sa szanse na otrzymanie gry nawet w dniu premiery. Chociaz pewnie gdybym mieszkal w UK i wybral przesylke ekspresowa to juz bym gral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > piraci konsoli pewnie sprawdzą .... ciiii ja nic nie napisałem .
> Na szczęście oficjalnie konsole, na których znajduje się GTAV przed premierą, są banowane,
> więc chwała za to.

Jak ktoś jest tak głupi, aby mieć podłączoną konsolę do netu podczas odpalania gry przed jej oficjalną premierą, to takiej osobie należy się też ban z życia. A kto nie korzysta z neta żadnego bana nigdy nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widać, że w przeddzień premiery ból pewnej części ciała sięga u pecetowców zenitu ;-)
Nie obrażaj mnie, nie brałem udziału w tej dyskusji, a gram na PC i na konsoli czasami też. Na konsolach i PC jest i będzie piractwo tego nikt nie zmieni, a głupawe dyskusje i obrażanie się na wzajem jest na poziomie krawężnika. Zamiast wypowiadać się na temat to robicie syf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mefisto. Ja swój ból dupy załatwiłem tak, że wszedłem na marktplaats.nl, znalazłem ogłoszenie z najtańszym "pudełkiem bez duszy" do sprzedania, w tym przypadku ps3.
Podjechałem, kupiłem...a zrobiłem to tylko dla jednego tytułu, GTA V. Konsolę zapewne sprzedam jak gta będzie miało swoją odsłonę na PC...a mieć będzie na pewno.
Można się sprzeczać co lepsze, konsola, czy blaszak? Pewne jest jedno, graficznie nie ma porównania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować