TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 10:15, KrzysztofMarek napisał:

> Dziękuję Wam wszystkim bardzo :D
To jak wczoraj obiecałem, dzisiaj się dokładam ;-D


Jako, że ja nie lubię szampana to ode mnie miodek i ... ulubiony jasiu wędrowniczek :D

20071216102424

20071216102432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 10:24, dawidos170 napisał:

> > /.../> Jako, że ja nie lubię szampana to ode mnie miodek i ... ulubiony jasiu wędrowniczek :D

Miodku chętnie się napiję, natomiast za Jasia Wędrowniczka dziękuję. Z wódek toleruję tylko zimną czystą do wędzonego węgorza, jeszcze ciepłego oraz likier jajeczny do lodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT
Każdy szanujący się facet powinien dostać na urodziny (choć maleńki...) samochodzik. No to łap!

I żeby ci się dobrze żyło, dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności, samych przyjaciół w życiu i żeby nie było od górkę. A jeśli będzie, to żeby był choć wyciąg...

20071216110340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 22:40, dawidos170 napisał:

/.../ Również w gimnazjum
zjawisko takie nie ma za często miejsca. A na młodzież w tym wieku może nie wpłynąć pozytywnie.


No nie wiem, młodzieży w tym wieku moim zdaniem brakuje dobrego wychowania, a z relacji nauczycieli wiem, że właśnie w gimnazjach z uczniami jest najgorzej. Zdaniem niektórych to właśnie reforma edukacji źle na młodzież wpłynęła, dopóki po ośmiu latach podstawówki dopiero wkraczało się w dorosłe życie szkoły średniej był względny spokój. Teraz gdy w młodszym wieku zmienia się szkołę i dzieci nagle zaczynają myśleć, że są już takie dorosłe to źle się zachowują. Takie jest zdanie niektórych nauczycieli z jakimi rozmawiałem. Czy tak jest w rzeczywistości, nie wiem.
Co do pilnowania dzieciaków. Czy nieznane osoby rzeczywiście mogły by na nie źle wpłynąć? Przecież każde dziecko zaczynające jakąś szkołę jest otoczone przez same nieznane osoby. A odpowiedni dobór ochroniarzy mógłby moim zdaniem trochę sprawę polepszyć. A mogliby tylko pilnować miejsc gdzie na przykład nie ma nauczycieli, bo ci z kolei mają swoje dyżury na przerwach. Chociaż i tu widziałem nauczycieli, którzy nie reagowali na ewidentnie złe zachowanie dzieciaków.

KrzysztofMarek
A obelgą dla szczurów to nie jest? ;)
Czy rzeczywiście potrzebujemy lejących się chłopców aby świat był normalny? Ja jakoś nigdy z nikim się nie biłem i sobie to chwalę. Zresztą nie chwaląc się powiem, że nie tylko ja :)
A komentując jeszcze wydarzenie przedstawione przez minimysz, czy kopanie kolegi w twarz jest normalne?

PS. GeoT, wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 10:30, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../> Jako, że ja nie lubię szampana to ode mnie miodek i ... ulubiony jasiu
wędrowniczek :D
Miodku chętnie się napiję, natomiast za Jasia Wędrowniczka dziękuję. Z wódek toleruję tylko
zimną czystą do wędzonego węgorza, jeszcze ciepłego oraz likier jajeczny do lodów.


No a ja przestałem tolerować czystą i przerzuciłem się na wędrowniczka i jemu podobnych :) No i Jagermeistera - coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 12:07, Daimon_Frey napisał:

> /.../ Również w gimnazjum
> zjawisko takie nie ma za często miejsca. A na młodzież w tym wieku może nie wpłynąć pozytywnie.


No nie wiem, młodzieży w tym wieku moim zdaniem brakuje dobrego wychowania, a z relacji nauczycieli
wiem, że właśnie w gimnazjach z uczniami jest najgorzej. Zdaniem niektórych to właśnie reforma
edukacji źle na młodzież wpłynęła, dopóki po ośmiu latach podstawówki dopiero wkraczało się
w dorosłe życie szkoły średniej był względny spokój. Teraz gdy w młodszym wieku zmienia się
szkołę i dzieci nagle zaczynają myśleć, że są już takie dorosłe to źle się zachowują. Takie
jest zdanie niektórych nauczycieli z jakimi rozmawiałem. Czy tak jest w rzeczywistości, nie
wiem.
Co do pilnowania dzieciaków. Czy nieznane osoby rzeczywiście mogły by na nie źle wpłynąć? Przecież
każde dziecko zaczynające jakąś szkołę jest otoczone przez same nieznane osoby. A odpowiedni
dobór ochroniarzy mógłby moim zdaniem trochę sprawę polepszyć. A mogliby tylko pilnować miejsc
gdzie na przykład nie ma nauczycieli, bo ci z kolei mają swoje dyżury na przerwach. Chociaż
i tu widziałem nauczycieli, którzy nie reagowali na ewidentnie złe zachowanie dzieciaków.


Zgodzę,się że to w gimnazjum młodzież jest najbardziej niepokorna ale nie przesadzajmy, że dochodzi do rękoczynów na każdej przerwie - to, że ktoś z kimś się pokłóci i zaczną na siebie bluzgać to norma i tego nie zmienimy. A ochroniarz na co mi ? Ma mnie rozdzielić jak się z kimś biję ? Bo nie wyobrażam sobie by zabronił mi zapalić papierosa jakbym dokonał tego w ubikacji szkolnej. Powiedziałbym mu prosto w oczy,że ma się bujać i nic mi nie może zrobić. Jak idziesz do nowej szkoły to wiesz,że spotkasz tam nauczycieli i uczniów. A spotkanie draba, który wyglądałby jak podróbka Schwarzeneggera może peszyć szczególnie nieśmiałe osoby i może wytworzyć sztuczny klimat na przerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na przykład u mnie w liceum to jest takich 3 którzy ze sobą na każdej przerwie "biją" ale nie jest to prawdziwa walka, a zawsze jak na zajęciach w-f -u dochodzi do rękoczynów, to dostają specjalne prace społeczne - umyć podłogę sali, albo wyprać koszulki szkolnej drużyny, i to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 11:03, rogoz94 napisał:

GeoT
Każdy szanujący się facet powinien dostać na urodziny (choć maleńki...) samochodzik. No to
łap!

I żeby ci się dobrze żyło, dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności, samych przyjaciół w życiu
i żeby nie było od górkę. A jeśli będzie, to żeby był choć wyciąg...


Samochodzik? Ja tam dostałem telefon (urodziny wczoraj ;p) i się jakoś cieszę xD

Dawidos- widzę, że już delega, gratuluję, wybiłeś się. Swoją drogą bardzo prawdopodobne, że tego delegata masz z miesiąc, ale mnie trochę na gram.pl nie było, teraz może będę się bardziej angażował na forum... Zobaczymy.

kindziukxxxxxxxxxxxxxxxx- Ja pamiętam jak w podstawówce dziewczyny poszły do toalety, brały papier toaletowy, nasączały go wodą, a potem rzucały na sufit. Przez pół roku po lekcjach pomagały woźnym sprzątać korytarz. Podziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 12:07, Daimon_Frey napisał:

> /.../
A komentując jeszcze wydarzenie przedstawione przez minimysz, czy kopanie kolegi w twarz jest
normalne?

Komentując takie wydarzenie powiedziałbym, że tego kogoś też należałoby kopnąć, tylko parę razy, w cztery litery. Wiedzałby wtedy co to znaczy: nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby straszny nietakt nie podziękować za te miłe życzenia. Jednakowoż niektóre osoby (z Nulinką na czele, buziaki :) wiedzą dobrze, że urodzin nie obchodzę i gdybym przez przypadek nie zajrzał do Loży, to nawet bym o tym nie wiedział :)
Co nie zmienia faktu, że bardzo jesteście mili a to bardzo cenię.

Ps. nie bez powodu nigdzie nie wpisywałem daty swoich urodzin, co nie oznacza, że niektórzy nie są bardzo pamiętliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 18:59, Piterus_Von_Drackus napisał:

Chłopak po remoncie nie może trafić do kompa :P


Czyli po Twojej wypowiedzi wnoszę że w końcu remont się zakończył ;)
Więc gdzie parapetówa ??
W pracy chyba remontu nie miał ?? Tam też komp działa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze mieć potomstwo, ale pod jednym warunkiem: należy zadbać o jego wychowanie. Nic mnie bardziej nie wkurza niż pozwalanie maluchowi na wszystko z głupim tłumaczeniem "jest mały i nie rozumie, że źle robi", a jak on ma zacząć rozumieć, skoro nikt mu nic nie wyjaśnia?

rogoz94
Wybacz, że zapomniałam o czymś dla młodszych.

Daimon_Frey
Nie wiem, czy ochrona w szkołach jest dobrym pomysłem. Dla niektórych dzieci to by mogło być zbyt stresujące.
A co do poziomu agresji: jak był mały, to rodzina go rozpieszczała, podrósł, poszedł do szkoły i nagle przestał być książątkiem, a za to coraz więcej od niego wymagają - złości go ta sytuacja, a że przywykł do agresywnego rozładowywania napięcia ("jest mały i nie rozumie"), więc nadal tak się zachowuje.

KrzysztofMarek
Przyznaję, że oba słowa, które możesz mieć na myśli przemknęły mi przez głowę + nazwy stopni upośledzenia umysłowego.
I dziękuję za szampana :)

GeoT
Mimo wszystko wszystkiego najlepszego :) Tak zupełnie bez okazji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:25, spider88 napisał:

Czyli po Twojej wypowiedzi wnoszę że w końcu remont się zakończył ;)
Więc gdzie parapetówa ??
W pracy chyba remontu nie miał ?? Tam też komp działa ;p


No ale Geo się zgubił w domu... Też 3 godziny chodziłem w kółko jak bylem u niego choć sie zastosowałem sie by trzymać się jednej ściany... Tylko się zastanawiam czemu mi tak późno powiedział, że chodzę w okół słupka... :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Tobie też nie zapomniałam,
tylko dawno Cię nie widziałam
życzę więc także wszystkiego naj -
byś w życiu odnalazł własny raj
żeby fortuna toczyła się kołem,
byś zawsze zasiadał za pełnym stołem,
zdrowie miej zawsze mocne jak dzwon,
niech życie Ci sprawi dyrektorski tron ...:))

(to mialo być wczoraj :( )

20071216201352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się