TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Witam poznym rankiem :D
Czy w Polsce tez jest taka dziwna pogoda jak tu? W poniedzialek bylo goraco,a juz we wtorek bylo zimno...
BTW znacie jakis dobry srodek na opazenia sloneczne? Niestety w niedziele sobie "spalilem" uszy. Zapomnialem, ze przy wodzie slonce o wiele szybciej opala... a zwlaszcza przy takiej jak ta :D

20080528154538

20080528154920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:33, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > /.../ > Krzysztofie a powiedz mi co mam z rana napisać
/.../
Przecież nie musisz pisać z rana? Masz czas, żeby się zastanowić co najmniej do wieczora
;-D
Na pewno wymyślisz coś sensownego.

Krzysztofie ale to jest taka moja mała tradycja poranna przywitać się w Loży. Stąd z rana piszę w oczekiwaniu na innych a jak widać innych nie było :( Tak chociaż Piterus coś napisał a teraz siedzi w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:47, minimysz napisał:

Przypomniało mi się, że miałam się nowym kubeczkiem pochwalić. Nie jest duży (200 mililitrów),
ale fajnie się z niego kawę pije :)


Ale piękny kubeczek :) Ale zakupiłaś czy wygrałaś/dostałaś ? I możesz zdradzić czy zaczęła się nowa era już czy ciągną jeszcze jakąś poprzednią ?

Dnia 28.05.2008 o 15:47, minimysz napisał:


Ktoś wie, jak w FF usunąć słowa przez pomyłkę dodane do słownika?


Wejdź w x:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\jakiś ciąg znaków i znajdź plik o nazwie persdict.dat otwórz go za pomocą notatnika i popraw tam to co chcesz :)
Najlepiej zrób to przy wyłączonym Firefoksie.

Ale zaznaczam,że znalezione na necie a nie moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:16, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Tak chociaż Piterus coś napisał a teraz siedzi w USA

Nie w USA tylko w Canadzie :P

Też Ameryka Północna. A jak w Kanadzie to może Toronto ? Weź przywieź do Polski jakąś pamiątkę hokejową i dasz mi na gwiazdkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:01, dawidos170 napisał:

> > > /.../ > Krzysztofie ale to jest taka moja mała tradycja poranna przywitać się w Loży. /.../

Z Loży nikt nie wychodzi, dlatego witanie się jest zbędne. Równie dobrze mógłbyś się witać wieczorem. Loża jest samowystarczalna i nie ma po co z niej wychodzić. Piterus też jest w Loży a że Jego ciało gdzieś tam podróżuje, to zupełnie insza inszość. Przecież widzisz, że to obrazki z netu? Nawet, jak by Piterus zaprzeczał, to my i tak wiemy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:00, KrzysztofMarek napisał:

> > > > /.../ > Krzysztofie ale to jest taka moja mała tradycja poranna
przywitać się w Loży. /.../
Z Loży nikt nie wychodzi, dlatego witanie się jest zbędne. Równie dobrze mógłbyś się
witać wieczorem. Loża jest samowystarczalna i nie ma po co z niej wychodzić. Piterus
też jest w Loży a że Jego ciało gdzieś tam podróżuje, to zupełnie insza inszość. Przecież
widzisz, że to obrazki z netu? Nawet, jak by Piterus zaprzeczał, to my i tak wiemy lepiej.


Hmm... O ile wiem to Planeta Ziemia jest nie wielkim fragmentem Lozy. Zawirowania czasoprzestrzenne pozwalaja ludziom sie przenosic w obrebie Lozy. Tych zdjec co dodalem nie znajdziesz ich w necie, bo ten widok na panorame( a wlasciwie czesc) Niagary osobicie sam robilem, na tym drugim zdjecu to jestem ja na tle wodospadu. To jest wyjasnienie dlaczego mnie przez weekend nie bylo w Salonie. Teraz kozystam z jednego z lokalnych zawirowan czaso przestrzennych by przebywac w poblizuu salonu. Teoria wzglednosci Einsteina czesciowo sie tu sprawdza :D Wiecej narazie je jestem sprawdzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:38, Piterus_Von_Drackus napisał:

> > > > > /.../ Tych zdjec co dodalem nie znajdziesz
ich w necie, /.../

Hmmm, a niby jak ja je oglądam? Są w necie, nie da się ukryć ;-P
No i teraz mamy Twoje zdjęcie. Wszystkie tajne służby też je mają. Bo one też tylko w necie pracują...
Okulary do zamaskowania się nie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:00, KrzysztofMarek napisał:

> > > > /.../ > Krzysztofie ale to jest taka moja mała tradycja poranna
przywitać się w Loży. /.../
Z Loży nikt nie wychodzi, dlatego witanie się jest zbędne.


Oczywiście,że nikt nie wychodzi bo można tylko wejść. W Loży przecież nie ma drzwi wyjściowych. Ale nie o to chodzi Krzysztofie - ja gdy na Ziemi na półkuli północnej jest tak zwana noc zasypiam. Gdy na Ziemi jest ranek ja wstaję i witam się tak jak to robią ludzie na Ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:43, KrzysztofMarek napisał:

Hmmm, a niby jak ja je oglądam? Są w necie, nie da się ukryć ;-P


Sa one tylko w Salonie Lozy. :P

Dnia 28.05.2008 o 17:43, KrzysztofMarek napisał:

No i teraz mamy Twoje zdjęcie. Wszystkie tajne służby też je mają. Bo one też tylko w
necie pracują...


He he he he Teraz to dostaly tylko sluzby ktore sie uwazaja za tajne... bo te prawdziwe to juz dawno je maja... starczylo tylko nacisnac spust na aparacie... (kurtka blada no i sie wygadalem o metodach dzialania sluzb Secret Service );P

Dnia 28.05.2008 o 17:43, KrzysztofMarek napisał:

Okulary do zamaskowania się nie wystarczą.


Starcza, starcza... ale jedynie przed sloncem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:04, dawidos170 napisał:

Ale piękny kubeczek :)

Prawda?

Dnia 28.05.2008 o 16:04, dawidos170 napisał:

Ale zakupiłaś czy wygrałaś/dostałaś ?

Kupiłam w sklepiku RD.

Dnia 28.05.2008 o 16:04, dawidos170 napisał:

I możesz zdradzić czy zaczęła się nowa era już czy ciągną jeszcze jakąś poprzednią ?

Od 27 kwietnia jest kolejna era.

Dnia 28.05.2008 o 16:04, dawidos170 napisał:

Ale zaznaczam,że znalezione na necie a nie moje :)

Dzięki :) Mam nadzieję, że zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:46, minimysz napisał:

> /.../



Nowy avek ! I to w takiej różowej tonacji :) Myszko ze skrajności w skrajność ? :) Ale zdecydowanie lepszy niż wcześniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego miejsca pozdro dla was ;p i wrum wrum nieee i normalnie elooo ziomy ...
(dziś przerzucam się na taki głupi slang) (fajnie się fazowało na lekcji z koleżanką tak rozmawiając) (jest to głupie ale ..) ( i po co mi tyle nawiasów ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:24, mlynar911 napisał:

Z tego miejsca pozdro dla was ;p i wrum wrum nieee i normalnie elooo ziomy ...
(dziś przerzucam się na taki głupi slang) (fajnie się fazowało na lekcji z koleżanką
tak rozmawiając) (jest to głupie ale ..) ( i po co mi tyle nawiasów ??)

Te nawiasy to chyba jako mnożenie co nie? Tylko błagam taki slang zniosę tylko bez pokemonizmu i innych takich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:24, mlynar911 napisał:

Z tego miejsca pozdro dla was ;p i wrum wrum nieee i normalnie elooo ziomy ...
(dziś przerzucam się na taki głupi slang) (fajnie się fazowało na lekcji z koleżanką
tak rozmawiając) (jest to głupie ale ..) ( i po co mi tyle nawiasów ??)


Ty młody nie świruj bo już mi się za Ciebie dostaje w innym temacie,że Cię niby do picia zachęcam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:26, dawidos170 napisał:

Ty młody nie świruj bo już mi się za Ciebie dostaje w innym temacie,że Cię niby do picia
zachęcam :D

Zachęcaj! Zachęcaj! Beczułki same się nie opróżnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:24, mlynar911 napisał:

Z tego miejsca pozdro dla was ;p i wrum wrum nieee i normalnie elooo ziomy ...
(dziś przerzucam się na taki głupi slang) (fajnie się fazowało na lekcji z koleżanką
tak rozmawiając) (jest to głupie ale ..) ( i po co mi tyle nawiasów ??)


Eee... Ale o czo chodzi? Ja nie understand co ty write tu :P

Kurtka blada juz mnie tu aglicyzuja... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:27, Earthshaker napisał:

> Ty młody nie świruj bo już mi się za Ciebie dostaje w innym temacie,że Cię niby
do picia
> zachęcam :D
Zachęcaj! Zachęcaj! Beczułki same się nie opróżnią!


Oprozniaja sie same... ale ktos musi je najpierw otworzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:26, dawidos170 napisał:

Ty młody nie świruj bo już mi się za Ciebie dostaje w innym temacie,że Cię niby do picia
zachęcam :D

Sie nie przejmuj ;] ja nie wiem zbyt mocno to do siebie wziąłeś ;p ale wejdź teraz i przeczytaj co napisałem ;]
Ja nie świruje ;p no może czasem. Bo po co mam być smutasem? Trzeba żyć i się czasami zabawić ;]

Piterus_Von_Drackus
Oj Petrusiu ;] lepiej wracaj do nas Polaków. Zabawimy się w polskim stylu z kiełbasą, solą i %%% xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:54, mlynar911 napisał:

> Ty młody nie świruj bo już mi się za Ciebie dostaje w innym temacie,że Cię niby
do picia
> zachęcam :D
Sie nie przejmuj ;] ja nie wiem zbyt mocno to do siebie wziąłeś ;p ale wejdź teraz i
przeczytaj co napisałem ;]
Ja nie świruje ;p no może czasem. Bo po co mam być smutasem? Trzeba żyć i się czasami
zabawić ;]


Już czytałem :) Mi tu nie o Ciebie chodzi a o świętoszka. Jak jeszcze raz mi coś głupiego napisze to zalecę mu spojrzenie na mojego gieesa. Bo on chyba nie wie z kim rozmawia :| Niedługo się będę pytał go czy mogę coś zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się