TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2008 o 20:14, KrzysztofMarek napisał:

Przyszedł czas na refleksję

Na to czas przyszedł już dawno...
>trzeba wymyślić jakąś nową formułe działania Loży.
Ty wiesz jaka była początkowa formuła Loży - ja się w nią dopasowałem a potem zmodyfikowałem,krótkimi wiadomościami, gdzie rzadko było więcej zdań. Czym więc musi być Loża by było tak jak dawniej ?

Dnia 31.05.2008 o 20:14, KrzysztofMarek napisał:

Szowinistek nie ma, odnieślismy sukces, tylko owoce tego sukcesu zgineły w potokach myśli zbyt krótkich,
jak na poważną dyskusje.

Zgodzić się jednak musisz,że starzy bywalcy też odeszli bez walki i zostawili pole do popisu nowym. Szowinistek nie było tu Krzysztofie od miesięcy - wszak moje początki w Loży to jakieś 15 miesięcy i nie pamiętam szowinistek.

Dnia 31.05.2008 o 20:14, KrzysztofMarek napisał:

Tych zbyt krótkich mysli spamem nie nazwę, bo, jak wiadomo,
spamu w Loży nie ma. Po sukcesie bohaterowie są zmęczeni...

Starzy bohaterowie. A gdy nie ma bohaterów społeczeństwo samo ich wykształca. I wykształciło zupełnie inny wzorzec bohatera - tego krótko myślącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:37, pRed@toor napisał:

a ja myśle że coś jest nie tak jeśli z loży dla kobiet, piszą mężczyźni xD

Musiałbyś zapoznać się z historią Loży. W końcu to tylko trochę ponad dwadzieścia pięć tysięcy postów. Najważniejsze jest pierwsze dziesięć tysięcy - sugeruję lekturę. Długą i uważną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:09, dawidos170 napisał:

> /.../ > Zgodzić się jednak musisz,że starzy bywalcy też odeszli bez walki i zostawili pole do
popisu nowym. /.../

Tak, prawie wszyscy odeszli. Część wpada od czasu do czasu, ale coraz rzadziej. Tylko KrzysztofMarek trwa na stanowisku pilnujac fermentacji i destylacji. A to pozostawia mało czasu na pisanie - produkcja ma swoje prawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 15:17, Earthshaker napisał:

/.../
Farciarz. Gdy wychodziłem z pieskiem to skwar był nie do zniesienia. Sucha trawa jest
najlepszym tego przykładem. 0 deszczu od wieeelu dni, a nawet tygodni.

hehe u mnie w tamtym tygodniu ciągle lało. Opaliłem się nawet wczoraj zdeczka ;p potem po pracy pykalismy z kumplami w noge. I dzień zalicza się do udanych ;]

BTW1: Mam już liczbę równą 400 postów w loży ;]] cieszę się niezmiernie z tego powodu ;p
BTW2: Dzień Dobry wszystkim. No wstawać ludzie i do Loży lecieć ;]
BTW3: Wszystkiego naj naj naj naj z Okazji Dnia Dziecka ;] ponieważ zawsze i wszędzie będziemy czyimiś dziećmi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:17, KrzysztofMarek napisał:

Tak, prawie wszyscy odeszli. Część wpada od czasu do czasu, ale coraz rzadziej. Tylko
KrzysztofMarek trwa na stanowisku pilnujac fermentacji i destylacji. A to pozostawia
mało czasu na pisanie - produkcja ma swoje prawa...


Ja wpadam tylko na kontrolę jakości , ktoś w końcu musi pilnować jakości trunków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 08:59, mlynar911 napisał:

BTW1: Mam już liczbę równą 400 postów w loży ;]] cieszę się niezmiernie z tego powodu
;p

Nie no to gratulację, ja ogólnie mam około 50 postów, a ty w jednym temacie 400 ohohoho. ;] ;]

Dnia 01.06.2008 o 08:59, mlynar911 napisał:

BTW2: Dzień Dobry wszystkim. No wstawać ludzie i do Loży lecieć ;]

Dobry, dobry (przynajmniej miejmy taką nadzieję).

Dnia 01.06.2008 o 08:59, mlynar911 napisał:

BTW3: Wszystkiego naj naj naj naj z Okazji Dnia Dziecka ;] ponieważ zawsze i wszędzie
będziemy czyimiś dziećmi ;]

Czyli tobie też Wszystkiego Naj, naj, naj!

No teraz tylko postaram się wejść w klimat loży. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2008 o 08:59, mlynar911 napisał:

BTW1: Mam już liczbę równą 400 postów w loży ;]] cieszę się niezmiernie z tego powodu
;p


Aye! Spam FTW ! Cowards Die In Shame ! xF

Dnia 01.06.2008 o 08:59, mlynar911 napisał:

BTW2: Dzień Dobry wszystkim. No wstawać ludzie i do Loży lecieć ;]

Dobry, dobry, piękna pogoda znów u mnie :D

Dnia 01.06.2008 o 08:59, mlynar911 napisał:

BTW3: Wszystkiego naj naj naj naj z Okazji Dnia Dziecka ;] ponieważ zawsze i wszędzie
będziemy czyimiś dziećmi ;]


Nawzajem, a jakże ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:37, pRed@toor napisał:

a ja myśle że coś jest nie tak jeśli z loży dla kobiet, piszą mężczyźni xD

BO to tak już jest tak się przyjęło i tak będzie , a kobiet jest tutaj więcej niż ci się zdaje wiedz nie odzywaj się jak nie znasz tematu bo jeszcze przyjdą lincza na tobie wykonają i znowu będziemy świętować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 14:54, mlynar911 napisał:

A ten festyn to dziś?? Przecież sobote mamy. ehhh biedne dzieci ani chwili
odpoczynku od szkoły ;p

Festyny zawsze w soboty robią, bo to ma być impreza rodzinna niby.
W sumie nie było najgorzej. Po raz pierwszy wygraliśmy jedną z bardziej wartościowych nagród: żelazko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:46, minimysz napisał:

> A ten festyn to dziś?? Przecież sobote mamy. ehhh biedne dzieci ani chwili
> odpoczynku od szkoły ;p
Festyny zawsze w soboty robią, bo to ma być impreza rodzinna niby.
W sumie nie było najgorzej. Po raz pierwszy wygraliśmy jedną z bardziej wartościowych
nagród: żelazko :P

Gratulacje ;p w moim mieście festyny i rożne uroczystości są raczej robione w niedziele ;] Bo to dzień wolny od pracy a w sobotę większość ludzi robi coś w domu/ogrodzie np. ja ;] A te żelazko chociaż działa ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:01, spider88 napisał:

>/.../ > Ja wpadam tylko na kontrolę jakości , ktoś w końcu musi pilnować jakości trunków ;)

A no właśnie! Niestety, juz Ci się nie chce pisać porządnych postów, takich ze trzy zdania chociażby. Może by jakieś limity wprowadzić, tylko kto pilnowałby tych limitów? Może GeoT? A sankcje byłyby bolesne: poniżej trzech zdań post ulega skasowaniu, jako nie licujacy z powagą Loży! Tylko GeoT też się z Loży zwinął, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 15:11, KrzysztofMarek napisał:

A no właśnie! Niestety, juz Ci się nie chce pisać porządnych postów, takich ze trzy zdania
chociażby. Może by jakieś limity wprowadzić, tylko kto pilnowałby tych limitów? Może
GeoT?


Limity beda bojkotowac, wiec nie wiem czy jest sens je ustanawiac... A co do pilnowania to nie wiem czy by GeoT dopilnowal. Jak by jeszce Wodza do tego wciagnac to by bylo latwiej :D

>A sankcje byłyby bolesne: poniżej trzech zdań post ulega skasowaniu, jako nie licujacy

Dnia 01.06.2008 o 15:11, KrzysztofMarek napisał:

z powagą Loży!


Hmm... Toz to bardzo lekka kara... Proponuje wyslanie takiego delikwenta do sali tortur TYHE. Wiem, ze taka kara by napewno skutecznie wyleczyla jednzdaniowe wypowiedzi...

Dnia 01.06.2008 o 15:11, KrzysztofMarek napisał:

Tylko GeoT też się z Loży zwinął, niestety...


Zobaczyl mnie na Sloniu i siw przestraszyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 19:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

> /.../ > Limity beda bojkotowac, wiec nie wiem czy jest sens je ustanawiac... A co do pilnowania
to nie wiem czy by GeoT dopilnowal. Jak by jeszce Wodza do tego wciagnac to by bylo
latwiej :D

Może wprowadzić obowiązek przepisywania pięciokrotnie jedno i dwuzdaniowych postów?

Dnia 01.06.2008 o 19:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

/.../ > Hmm... Toz to bardzo lekka kara... Proponuje wyslanie takiego delikwenta do sali tortur
TYHE. Wiem, ze taka kara by napewno skutecznie wyleczyla jednzdaniowe wypowiedzi...

Moce przerobowe TYHE są ograniczone. Jednego delikwenta męczy przeciętnie trzy tygodnie, zanim taki nieborak wyzionie ducha - przez trzy tygodnie to nazbiera się kandydatów co najmniej dwudziestu.

Dnia 01.06.2008 o 19:09, Piterus_Von_Drackus napisał:

/.../
Zobaczyl mnie na Sloniu i siw przestraszyl :P

Uważaj, słonie boją się myszy. Jeśli puści słoniowi mysz, słoń może spanikować i nieszczęście gotowe.

Dnia 01.06.2008 o 19:09, Piterus_Von_Drackus napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana.Jestem zmęczony i najchętniej bym się położył znowu spać ale niestety muszę zjawić się w szkole i napisać sprawdzian. Po którym najpewniej pójdę na wagary gdyż wybitnie nie mam nastroju do nauki. Żałuję bardzo, że wczorajsza impreza urodzinowa moim przyjaciółek, dla mnie trwała do 23:35. Niestety zmęczenie oraz rygorystyczny dyktat mamy kazał zjawić się w domu przed 24. A mogło być naprawdę ciekawie mimo,że klub nie wydawał się w moim guście. No cóż by dalej nie przedłużać to idę pobuszować po internecie przy akompaniamencie kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 07:01, dawidos170 napisał:

Witam z rana.

Dzien dobry.

Dnia 02.06.2008 o 07:01, dawidos170 napisał:

Jestem zmęczony i najchętniej bym się położył znowu spać ale niestety muszę
zjawić się w szkole i napisać sprawdzian. Po którym najpewniej pójdę na wagary gdyż wybitnie
nie mam nastroju do nauki.

Ajć, sprawdzian w poniedziałek - nie ma nic gorszego. A sprawdzian z czego?
Ja własnie sie psychicznie budze i do szkoły na turniej klas trzecich w piłkę nożną z okazji dnia dziecka lecę. A, że nogi mnie bolą od chodzenia w ostatnich dniach to cos za ładnie tego nie widze. Jednak satysfakcja, ze nie tylko ja skończe z bolącymi nogami deklasuje ten ból ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 15:05, mlynar911 napisał:

Gratulacje ;p

Dzięki, ale wolałabym namiot :P

Dnia 01.06.2008 o 15:05, mlynar911 napisał:

w moim mieście festyny i rożne uroczystości są raczej robione w niedziele
;] Bo to dzień wolny od pracy a w sobotę większość ludzi robi coś w domu/ogrodzie np.
ja ;]

Wszystkie szkoły i przedszkola nyskie robią festyny i pikniki w soboty. Pewnie dlatego, że zakładają z góry, że w niedzielę wszyscy do kościołów idą.

Dnia 01.06.2008 o 15:05, mlynar911 napisał:

A te żelazko chociaż działa ?;p

Nie sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 12:51, minimysz napisał:

Dzięki, ale wolałabym namiot :P

No nie bądź zachłanna ;p a namiot to mi się z dwoma rzeczami kojarzy ;p

Dnia 02.06.2008 o 12:51, minimysz napisał:

Wszystkie szkoły i przedszkola nyskie robią festyny i pikniki w soboty. Pewnie dlatego,
że zakładają z góry, że w niedzielę wszyscy do kościołów idą.

To może warto by było zrobić akcję by najpierw z rana iść do kościoła a potem z kościoła na festyn ;] to by miało sens ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 15:11, KrzysztofMarek napisał:

Może by jakieś limity wprowadzić, tylko kto pilnowałby tych limitów? Może GeoT?


Jestem zdania, że od Lożowej Gwardii (przynajmniej tej starej daty) można się spodziewać wewnętrznej autokontroli a w razie popełnienia czynu-niegodnego, nawet poddania się autokarze (nie mylić z autokarem ;)

Dnia 01.06.2008 o 15:11, KrzysztofMarek napisał:

A sankcje byłyby bolesne: poniżej trzech zdań post ulega skasowaniu, jako nie licujacy
z powagą Loży!


Trzeba by jeszcze określić jaka minimalna ilość słów powinna przypadać na zdanie. Bo post jak poniżej:

==============
"Tak. Nie. Chyba"
==============

spełnia ww. wymaganie ale bardzo znów obniża zawartość merytoryczną :)

Dnia 01.06.2008 o 15:11, KrzysztofMarek napisał:

Tylko GeoT też się z Loży zwinął, niestety...


Niestety życie codzienne nie jest tak beztroskie i kolorowe jak spędzanie czasu w Loży ... no dobra spędzanie czasu w Loży też nie jest beztroskie i kolorowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:45, GeoT napisał:

Niestety życie codzienne nie jest tak beztroskie i kolorowe jak spędzanie czasu w Loży
... no dobra spędzanie czasu w Loży też nie jest beztroskie i kolorowe ;)


No proszę, zaglądam raz na jakiś czas i od razu trafiam na heretyka. I to kogo? Żeby to jeszcze jakiś byle przybłęda powiedział, co to jeszcze nie uświadomiony ale taki weteran? Do tego z czerwonym tytułem?

Wstydź się GeoT, wstydź i płacz i pędź do Miłościwie Nam Panującej na kolanach o przebaczenie i pokuty naznaczenie błagać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mamo - na tym polega urok tego miejsca :D
Jak bym napisał tylko:

===============
Niestety życie codzienne nie jest tak beztroskie i kolorowe jak spędzanie czasu w Loży
===============

to zaraz bym otrzymał reprymendę, jak ktoś stale (lub często) tu bywający może pisać takie herezje. Przecież Tu jest zupełnie odwrotnie. Więc dopisałem to:

===============
... no dobra spędzanie czasu w Loży też nie jest beztroskie i kolorowe ;)
===============

I co? Dostałem reprymendę, że piszę herezję.
A więc tak czy siak jest źle
Dlatego tak lubię tu zaglądać ;D

A z pokuta pójdę - z samej przyjemności pokutowania (nie pierwszy i nie ostatni raz zresztą) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się