TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2014 o 16:57, KrzysztofMarek napisał:

Kumoterstwo w Loży nie przeszkadza, ale ja zgłosiłbym ziptofaf''a do plebiscytu. Nawet
wtedy, gdyby trzeba by było zadań Mu Honorowe Obywatelstwo Loży. Nikt nie udziela tylu
porad sprzętowych, co On.


Nominowanie ziptofaf''a w kategorii fair play to niezły pomysł. Miałby mój głos.
Na forumowicza roku bym nominował Weterana Księcia. Miałby mój głos.
Na gramowicza roku, to nie wiem kogo nominować. Jakiś Lożowicz gramsajtuje w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 17:11, Kakarotto napisał:

> /.../, czy ci, którzy na mnie głosowali ostatnio jeszcze żyją, więc słabo to widzę.
:P

Żyją, żyją, nie martw się. I będą głosowali na Ciebie.
A Weteran Książę niczym się nie zasłużył. Może co najwyżej obiecywać, jak nasi politycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2014 o 14:09, KrzysztofMarek napisał:

Ja zapewne wiesz, ja tam lansuję jeden pogląd: wobec sporej ilości świadectw ludzi o
cudach, których byli świadkami, bądź o kontakcie z Bogiem, ateizm jest tylko wiarą, wiarą
w to, ze Bóg nie istnieje. I to sporą część ateistów strasznie złości.


"Dzięki nauce ludzie wierzę, że Bóg jest kręgowcem w gazowym stanie skupienia" A.Einstein. Ja osobiście jestem prowidencjonalistą. Ale to nie o tym temat:P

Dnia 21.12.2014 o 14:09, KrzysztofMarek napisał:

Hmmm... A gdzie gra się w grę, kto więcej wypije, zanim upadnie?
Akurat przypomniały mi się dwie gry z taką gierką: Wiedźmin i Risen i obie zgłaszam do
plebiscytu.


Bard`s Tale chjyba też coś takiego było;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 22:38, Alexei_Kaumanavardze napisał:

/.../ > "Dzięki nauce ludzie wierzę, że Bóg jest kręgowcem w gazowym stanie skupienia" A.Einstein.
Ja osobiście jestem prowidencjonalistą. Ale to nie o tym temat:P /...?


."Jestem głęboko wierzącym ateistą. [...] Jest to poniekąd zupełnie nowy rodzaj religii"
Powyżej masz cytat z Einsteina. Jak widać, nie jestem sam w swoich twierdzeniach o ateistach, nawet oryginalny nie jestem. I zupełnie nie rozumiem, skąd taka złość ateistów na przypomnienie im, ze są ludźmi wierzącymi :-P
A, i byłbym zapomniał. To nie jest dyskusja o religii, tylko o ludziach i ich poglądach, a taka w Loży jest na miejscu ;-D
A już zupełnie niezależnie od wszystkiego chciałbym zauważyć, że jestem prostym człowiekiem i nie znam takich trudnych słów jak "prowidencjonalista". W moim Wielkim Słowniku Języka Polskiego takiego słowa nie ma, zatem czy zechciałbyś wyjaśnić, co to słowo znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 12:02, Braveheart napisał:

> /.../ > Chyba chodzi mu o to:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prowidencjalizm
;-)

Być może o to, a może nie, bo wujek Google niechętnie wyrzuca i prowidencjonalistę, ale o nim bliżej nie pisze. Wolę wiedzieć na pewno, bo nie wiedząc o co chodzi mógłbym dyskutować nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zakładem Newtona bodajże, wierzę że Bóg istnieje (na tej wierze wszakże nic stracić nie mogę, jedynie zyskać), lecz ma on swój własny plan wobec nas i póki My nie przeszkadzamy Mu, On nie przeszkadza nam:) Tak w dużym skrócie. Tak samo wierzę, że jeżeli uznać boskość Chrystusa i jego poglądy to nie chciałby on mieć świątyń z marmuru i złota, wszakże już trójka ludzi tworzy kościół (wg. jego słów), a dodatkowo sakramenty, czyściec i inne wymysły usankcjonowano na kolejnych soborach, nie zaś w piśmie świętym. Dla mnie są one zwyczajami, rodzajami obrzędów, podobnie jak inne występujące w każdej społeczności, ot takie "otrzęsiny" etc.

A tak poza tym lubię placki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 18:29, KrzysztofMarek napisał:

Żyją, żyją, nie martw się. I będą głosowali na Ciebie.


Dobrze wiedzieć. ;)

Dnia 21.12.2014 o 18:29, KrzysztofMarek napisał:

A Weteran Książę niczym się nie zasłużył. Może co najwyżej obiecywać, jak nasi politycy.


W zeszłym roku też za bardzo nie zasłużyłem, ale wygrałem. Pewnie za całokształt, a całym kształtem Weteran Książę mnie przewyższa. Miałby szanse na sukces... Może i nie chce startować, ale jak ktoś go nominuje... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 14:31, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Zgodnie z zakładem Newtona /.../.

Pascala, o ile pamiętam

Dnia 22.12.2014 o 14:31, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A tak poza tym lubię placki.

Wolę naleśniki z jabłkiem. I piwo do tego. Królewskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 17:59, Prince_Miki napisał:

Wesołych. ;) Właśnie kończę wigilijną kolację, a Ty? :)


Pojadłem, pogadałem i teraz odpoczywam. Jutro zainstaluję chyba swój prezent, by sprawdzić jak działa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 17:59, Prince_Miki napisał:

> Najlepszego dla Loży. ;)
Wesołych. ;)

Również wesołych jak i wszystkim gromadzącym się tutaj :)

Dnia 24.12.2014 o 17:59, Prince_Miki napisał:

Właśnie kończę wigilijną kolację, a Ty? :)

wow.. nieźle.. U mnie do kolacji to jeszcze z godzina. :D. Mam nadzieję, że się z matulą wyrobię bo chciałbym jej pokazać "Nietykalnych", którzy lecą dzisiaj na TVP Kultura o 20:20. Gorąco polecam film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 19:48, Kakarotto napisał:

Najlepiej zoptymalizowaną grę roku - AC: Unity. :D

Hahahaha, cóż - prezent trafiony w dziesiątkę. :D Sama gra jest niezła, ale widziałem jak się tnie nawet na konsolach nowej generacji, tak więc wypocznij dobrze i... szykuj zapasy nerwów. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 20:13, Prince_Miki napisał:

Hahahaha, cóż - prezent trafiony w dziesiątkę. :D Sama gra jest niezła, ale widziałem
jak się tnie nawet na konsolach nowej generacji, tak więc wypocznij dobrze i... szykuj
zapasy nerwów. xD


Liczę na to, że będę mieć szczęście i będzie u mnie śmigać zadowalająco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 12:32, Prince_Miki napisał:

I jak tam gra? Mam nadzieję, że obeszło się bez lagów. :)


Mamy święta, w sumie dzień, jak co dzień, ale jednak. Gry schodzą na drugi plan, więc zainstaluję dopiero wieczorem. Gra mi nie ucieknie. :D

A i sypie przelotnie śniegiem u mnie. Póki wali jest, gdy przestaje od razu się topi, bo jest +2. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się