TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2014 o 21:52, Prince_Miki napisał:

Ale ja tylko wyraziłem swoją opinię. A Ty co myślisz o kNOcie? Według Ciebie był ostry?
:P


Nie mam zdania, bylem wtedy zwykłym użytkownikiem i nie dyskutowałem z nim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiesz, bez "lizopupstwa", ale jak patrzę na mój post, w którym napisałem, że jesteś oschły, to mam wrażenie, że to ja sam byłem wtedy szorstki. Nie wiem, co we mnie wstąpiło. Wybacz, miałem naprawdę ciężki i smutny dzień. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 19:36, Transylvanian_Hunger napisał:

> Widzę że nowi nie próbując zdać testu próbują znaleźć się w loży.
To z deka zabawne jest, bo jest tu wiele osób które z początkami forum nie mają nic wspólne
- a w loży zasiadają.
Ja nigdy stałym członkiem nie byłem tego przybytku, a stażu z pewnością mi nie brakuje.
Po tych latach tu spędzonych brakuje mi kNOTa (nie wiem czy go kojarzysz) - może zagubił
się w labiryncie. Ewentualnie dobrał się do piwniczki, ale znając jego sam siebie by
zbanował za tak niegodny czyn :D

akurat z tobą to może być inny przypadek. Do loży zajrzałeś zostałeś błądziłeś :)
A co do kNOTa znam i kojarzę. Pamiętam jak ludzie uwzięli się na Wojmana w okresie świetności forum gdy on był jedynym aktywnym i narzekali na bany.. kNOT by to załatwił wcześniej banem bez tłumaczenia.
Co więcej zadziwiło mnie to że nagle jak powstało bodaj 3 forum CDP to zaczął się wypowiadać, a co więcej jeżeli dobrze pamiętam to nawet w tym roku w wątku urodzinowym pisał.
Ale wracając do loży to mój poprzedni post może nie napisany wprost, jednak chodziło mi w nim o to że niezależnie jak bardzo nie trzymamy się tematu wątku (o tym w FAQ), to jednak widać osoby które nie czują wątku i chcą jakby na siłę dopisać się do miejsca. Wiem że do loży prościej, ale na przykład mogliby spróbować choćby 1 serię w mafię i wszystko by sie okazało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 04:47, kindziukxxx napisał:

> /.../ > akurat z tobą to może być inny przypadek. Do loży zajrzałeś zostałeś błądziłeś :)

Prawdą jest, że młodzież nie jest taka jak dawniej, nie szanuje starszych i nie oddaje im należnej części owsa. To zdanie ponoć pochodzi z jednego z najstarszych zapisów na glinianej tabliczce, ale dość dobrze odzwierciedla stosunki panujące w Loży. Młodzież myśli, ze Loża to jeszcze jeden zwykły temat, co najwyżej różniący się od innych tym, że można sobie tutaj pospamować. A to nieprawda, tutaj trzeba czuć ducha Loży.

Dnia 20.12.2014 o 04:47, kindziukxxx napisał:

A co do kNOTa znam i kojarzę. Pamiętam jak ludzie uwzięli się na Wojmana w okresie świetności
forum gdy on był jedynym aktywnym i narzekali na bany.. kNOT by to załatwił wcześniej
banem bez tłumaczenia.

Na temat kNOT''a nie będę się wypowiadał. Odnoszę wrażenie, że kNOT ma do mnie bliżej niesprecyzowane zarzuty: kiedy wyrażam opinię, że zszargał sobie nerwy moderowaniem, zaprzecza, zarzuca mi kłamstwo, ale nie podaje, na czym to kłamstwo ma polegać, chociaż raz napisał, że nerwy miał w porządku. O konflikcie z MNP dowiedziałem się dzisiaj - z posta (bo przecież nie z postu ;-D) Czeladnika TYHE. Swoją drogą chętnie bym dowiedział się, co do mnie ewentualnie miał kNOT, bo tego nie wiem.

Dnia 20.12.2014 o 04:47, kindziukxxx napisał:

Co więcej zadziwiło mnie to że nagle jak powstało bodaj 3 forum CDP to zaczął się wypowiadać,
a co więcej jeżeli dobrze pamiętam to nawet w tym roku w wątku urodzinowym pisał.

Aż się boję pisać, ale napiszę: zaczął się wypowiadać, bo ma głęboką wiedzę o grach i szkoda byłoby tę wiedzę zmarnować. Nie znam nikogo, kto byłby w tej dziedzinie lepszy od Niego.

Dnia 20.12.2014 o 04:47, kindziukxxx napisał:

Ale wracając do loży to mój poprzedni post może nie napisany wprost, jednak chodziło
mi w nim o to że niezależnie jak bardzo nie trzymamy się tematu wątku (o tym w FAQ),
to jednak widać osoby które nie czują wątku i chcą jakby na siłę dopisać się do miejsca.

No cóż - masz rację. Ale kto o tym wie?

Dnia 20.12.2014 o 04:47, kindziukxxx napisał:

Wiem że do loży prościej, ale na przykład mogliby spróbować choćby 1 serię w mafię i
wszystko by sie okazało :)

Może by się okazało, może i tego byłoby mało. Loża, to jest LOŻA, ma własne zasady i niewielu potrafi się dostosować. Ale, zdaje się, mamy w Loży Czeladnika TYHE. Współczuję nieprzystosowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Loża odżyła, ale rozbestwiły się tu nam spamery... Nie wiem, czy spuścić psy czy szczury z łańcuchów, by się nimi zajęły. Najlepiej to i to.

Będzie czerwono w Loży na święta... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 17:42, Kakarotto napisał:

Będzie czerwono w Loży na święta... ;D


Ja swoją czerwień zabieram, po haśle ''ło panie, co to się dzieje, spamerzy nieczujący klimatu loży ośmielili się coś napisać'' od razu zbanowałem temat w swojej głowie.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=18548
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=765&pid=3913
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=18545
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=765&pid=3939

Proszę:) Tu masz napisane o co Mu (Wam?) poszło. Ja tam nie wnikam:))

Wygląda na to, że nie lubił on chyba ogólnie tematu o Bogu. Mi on też nie odpowiada, ale ja sie tam nie wypowiadam, ani tam nie moderuje (za dużo nagród by było;P)

A tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=8927

Mamy dowód, że jakiś konflikt był. Chociaż szerzej szukać mi się nie chce.

A tak na marginesie. Proponuję, aby rozpocząc plebiscyt. Modne to ostatnio, a najbardziej lożowa gra wybierana jeszcze nie była;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 19:26, Prince_Miki napisał:

Coś mi tu ostatnio Braveheart''a (czytaj: Dzielnego Serca) brakuje w Loży... Czyżby przez
ten cały czas robił ten gulasz według przepisu KM?

Odezwał się ten, którego wszędzie pełno...
A ty co za lożowicza się uznajesz ? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 17:42, Kakarotto napisał:

Dobrze, że Loża odżyła, ale rozbestwiły się tu nam spamery... Nie wiem, czy spuścić psy
czy szczury z łańcuchów, by się nimi zajęły. Najlepiej to i to.

Będzie czerwono w Loży na święta... ;D

hunti musisz wygrać i w tym roku wybory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 01:57, Braveheart napisał:

A ty co za lożowicza się uznajesz ? :3

Nie, ale za Wielkiego Umiłowaniego Wodza Towarzysza Kim Dzong Una (po koreańsku: 위대한 김정은 동지 께서). Ah, jak ja lubię oglądać tę północnokoreańską telewizję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 19:46, Alexei_Kaumanavardze napisał:

/.../ > Wygląda na to, że nie lubił on chyba ogólnie tematu o Bogu. Mi on też nie odpowiada,
ale ja sie tam nie wypowiadam, ani tam nie moderuje (za dużo nagród by było;P) /.../

Ja zapewne wiesz, ja tam lansuję jeden pogląd: wobec sporej ilości świadectw ludzi o cudach, których byli świadkami, bądź o kontakcie z Bogiem, ateizm jest tylko wiarą, wiarą w to, ze Bóg nie istnieje. I to sporą część ateistów strasznie złości.

Dnia 20.12.2014 o 19:46, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A tak na marginesie. Proponuję, aby rozpocząc plebiscyt. Modne to ostatnio, a najbardziej
lożowa gra wybierana jeszcze nie była;D:D:D

Hmmm... A gdzie gra się w grę, kto więcej wypije, zanim upadnie?
Akurat przypomniały mi się dwie gry z taką gierką: Wiedźmin i Risen i obie zgłaszam do plebiscytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 11:35, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Nie wiem, czy mamy taką siłę przebicia jak kiedyś. Chociaż kandydatów z innych wątków
onegdaj rządzących też nie widać.

w zeszłym roku jeden z nas został forumowiczem roku, to teraz trzeba też próbować na choćby gram fair play :)
Zwłaszcza że nie kosztuje to nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 16:51, kindziukxxx napisał:

> /.../ > w zeszłym roku jeden z nas został forumowiczem roku, to teraz trzeba też próbować na
choćby gram fair play :)
Zwłaszcza że nie kosztuje to nie wiadomo ile.

Kumoterstwo w Loży nie przeszkadza, ale ja zgłosiłbym ziptofaf''a do plebiscytu. Nawet wtedy, gdyby trzeba by było zadań Mu Honorowe Obywatelstwo Loży. Nikt nie udziela tylu porad sprzętowych, co On.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 02:19, kindziukxxx napisał:

hunti musisz wygrać i w tym roku wybory :P


By wygrać, ktoś musi mnie nominować. I ponadto ktoś musi na mnie głosować... Nie mam pewności, czy ci, którzy na mnie głosowali ostatnio jeszcze żyją, więc słabo to widzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 11:35, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Nie wiem, czy mamy taką siłę przebicia jak kiedyś. Chociaż kandydatów z innych wątków
onegdaj rządzących też nie widać.


Nie wątp w siłę Loży i jej Lożowiczów. Każdy z nas ma minimalnie tyle siły, co Saiyan w formie SSJ2, a jest nas wielu. ;)
Z drugiej strony ta moc się nie przekłada na głosy, więc lipa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się