TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 08:15, GeoT napisał:

> > Jak to wyżłopał?? Kto?? Jestem za powołaniem specjalnej komisji śledczej w tej sprawie!!
:)

W końcu po to napełniam beczki, żeby z nich wypić. Ale tak, trzeba powołać komisję, bo zużycie stale rośnie, chyba jakaś mafia nam wynosi i handluje na wolnym rynku. Trzeba będzie wprowadzić VAT i akcyzę...
No i pewnie powołać dwie komisje śledcze: do ustalenia kto wynosi i do wykrycia mafii. Komisja do ustalania norm spożycia też się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He,he...a braliście pod uwagę ...krasnoludki ? One działają nocą i wątpię, żeby jakakolwiek komisja potrafiła ich rozszyfrować. Chyba najlepiej zatrudnić na straży Gargamela, albo kogoś takiego ? A tak w ogóle - zapomniałam sie przywitać - witam bardzo gorąco z bardzo gorących gór (nawet baz powiewu lekkiego "halniaczka") ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy. U mnie na równinach jest również gorąco i też halnego nie ma O_o ;D

W kwestii komisji: musimy jeszcze powolać komisję o dużych uprawnieniach, która powoła skład powyższych komisji i wybierze ich przewodniczącego. Przydałaby się tez jedna komsjia nadzorcza, któa będzie kontrolowac pracę wszystkich innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 09:14, Nulinka napisał:

He,he...a braliście pod uwagę ...krasnoludki ? /.../

Krasnoludki!? Oczywiście, ale na dalszych miejscach. Najbardziej podejrzane są zmutowane szczyry Tyhe, pewnie znowy uciekły. Nic to, postaramy się o zmutowanego kota, w naszych warunkach wystarczy ryś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 12:53, KrzysztofMarek napisał:

Krasnoludki!? Oczywiście, ale na dalszych miejscach. Najbardziej podejrzane są zmutowane szczyry
Tyhe, pewnie znowy uciekły. Nic to, postaramy się o zmutowanego kota, w naszych warunkach wystarczy
ryś ;)


Słusznie. W razie jakby to były zielone myszy od minimyszki to taki kot też się nada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:15, GeoT napisał:

> /.../> Słusznie. W razie jakby to były zielone myszy od minimyszki to taki kot też się nada ;)

Tak i trzeba koniecznie poszukać jeża. Jak śpi gdzieś zalany, to znaczy, że zeżarł parę pijanych, zielonych myszek. Wtedy będzie wiadomo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie myślisz że po takich zielonych myszkach może sie wyrzygać??
wg. mnie jak ktoś jest zielony to znaczy że ma mdłości... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:15, GeoT napisał:

Słusznie. W razie jakby to były zielone myszy od minimyszki to taki kot też się nada ;)

Chyba że zwinie ogon i tyle będziemy go widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:43, paweln napisał:

wg. mnie jak ktoś jest zielony to znaczy że ma mdłości... :D

Myszki są zielone, bo się przefarbowały, żeby straszyć turystów pojawiających się w Loży.
A jeż pije ze smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 17:54, minimysz napisał:

Myszki są zielone, bo się przefarbowały, żeby straszyć turystów pojawiających się w Loży.


no działa... mnie już przestraszyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 10:23, spider88 napisał:

Witam wszystkich w ten pochmurny poranek . W końcu można odetchnąć ,i w pracy przyjemniej ;P

No, ja nie mogę tego niestety powiedzieć, bo już chłodniejsza pogoda nieco mi się przejadła. Chcę nad jezioro wyskoczyć, a nie ma jak. Znów trza wyruszyć na podbój suwalskich zakładów pracy w poszukiwaniu pracy sezonowej. Nikt nie chce takiego specjalisty jak ja. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> no działa... mnie już przestraszyły :P

Dnia 28.06.2006 o 18:49, paweln napisał:


Ach te zielone....wiecie, budzę się rano, a moja klawiatura "wyparowała". No i ...zielono zostalo. Na szczęście jez sie obudził...i odniósł ją. Trzeba lepiej jakoś tych myszek pilnować. To beczułki, to klawiatura...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Loża dorobiła się oficjalnego jedynie słusznego radia, które o 21:00 powie nam jaki płyn mamy kupić w aptece i wypić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!
Ważny komunikat!
Korzystając z domniemanej zgody Tyhe, Miłościwie Nam Patronującej, pozwoliłem sobie zaprosić do Naszej Loży magistra RobeN''a. Jest dzisiaj nadzwyczaj zajęty i prawdopodobnie nie wyrobi sią przed północą, ale wpadnie na pewno.
Oczekiwanie na wizytę magistra RobeN''a proszę umilić sobie zapasami z Piwniczki, na poczatek:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 21:07, KrzysztofMarek napisał:

Oczekiwanie na wizytę magistra RobeN''a proszę umilić sobie zapasami z Piwniczki, na poczatek:


ooo... bardzo dzieki!
bardzo dziekuje, moge dołożyć coś na ząb...
kto ma ochote na kiłbache prosto z grilla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba nie świętowano tej obrony na forum?
Nooo, panowie, to macie pole do popisu :D

I naturalnie RobeN musi wszystko opowiedzieć.
Ze szczegółami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się