Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

MS Office 2007

41 postów w tym temacie

Ściągnąłem sobie Offica 2007 Beta 2 ze strony Microsoftu i wszystko działa, ale nie wiem jak dołączyć jakiś załącznik w Outlooku, bo np jak daje jakąś fotke to mi daje ją do email''a a nie jako załącznik. A tak wogóle to piszcie w tym temacie o tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez posiadam ms office 2007 sciagnalem zainstalowalem i naprawde swietna sprawa.. choc to beta 2 to dziala swietnie. Po prostu mistrz :))) szybkie, ladne, jasne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy microsoftowi tak opłaca sie to darmowe udostepnianie oprogramowania. skoro ta beta tak dobrze działa to po co kupować potem finalna wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 15:40, Brad napisał:

A co jest w tym pakiecie MS 07?


http://www.microsoft.com/poland/office/office2007/programs/default.mspx

janusz82

Dnia 20.06.2006 o 15:40, Brad napisał:

ja nie wiem czy microsoftowi tak opłaca sie to darmowe udostepnianie oprogramowania. skoro ta beta tak dobrze działa to po co kupować potem finalna wersję.


Jak udostepnił, to się opłaca :P Po co kupować? Dla przyszłych aktualizacji? Poza tym klucz, który otrzymujemy jest ważny chyba tylko przez pól roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2006 o 15:58, Tomi_323 napisał:

Jak udostepnił, to się opłaca :P Po co kupować? Dla przyszłych aktualizacji? Poza tym klucz,
który otrzymujemy jest ważny chyba tylko przez pól roku.


tylko ze jak ktoś używa offica tylko do domowych potrzeb to mu te aktualizacje sa niepotrzebne. co innego w szkole czy firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście Outlooka nie używam. A Word jest całkiem fajny, lecz niemało czasu zajęło mi zorientowanie się gdzie są wszyskie potrzebne mi funkcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 15:52, janusz82 napisał:

ja nie wiem czy microsoftowi tak opłaca sie to darmowe udostepnianie oprogramowania. skoro
ta beta tak dobrze działa to po co kupować potem finalna wersję.


Też się nad tym zastanawiam, ale trzeba brac póki dają ;)
Mam już Vistę, Office''a, WMP 11, Explorera 7 wszystko beta, co prawda, ale śmiga aż miło (Visty tylko nie sprawdzałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 15:57, BlackBomb napisał:

> screeny plz?

Jest troche niedoróbek np PL-ANG OUTLOOK.


Musze powiedzieć, że wygląga ładnie i funkcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 15:52, janusz82 napisał:

ja nie wiem czy microsoftowi tak opłaca sie to darmowe udostepnianie oprogramowania. skoro
ta beta tak dobrze działa to po co kupować potem finalna wersję.


klucz wersji beta jest wazny tylko do pewnej daty.
zreszta podobnie jest w wersji beta visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego beta jest dostępna? Bo Microsoft chce wyciąć z rynku Open Office''a.
Im więcej osób będzie używało tej wersji, w której za wiele już wymyślić się nie da, tym łatwiej będzie mu przepchnąć nowy format worda "docx", który nie jest zgodny z żadnym innym formatem na świecie (dokładnie identyczna sprawa jest z plikiem Excela), w tym z formatem Office 2003, 2000 i 97, który jest obecnie odczytywany i zapisywany przez każdy pakiet biurowy konkurencji (szczególnie tej na GPL).

Na szczęście w Polsce urzędy od jakiegoś czasu nie mają prawa publikować żadnych dokumentów w żadnym zamkniętym (i niejawnym) formacie danych - czyli również w formatach Office''a 2007.
Pozostanę więc przy starym dobrym Office 2K, którego i tak sam nie mogę wykorzystać bardziej jak w 30% nawet jak się go używa do takich zadań jak nadzorowanie systemu antywłamaniowego, łamanie seryjnych albumów zdjęć w formacie A3, pełna obsługa systemu magazynowego, kadrowego i płacowego firmy czy symulacja ruchu drogowego.
Dla odróżnienia przeciętny student moim zdaniem potrafiłby wykorzystać MS Office 2007 w jakichś 30%, z tego realnie będzie mógł wykorzystać we własnym zakresie jakieś 10%.
Tak więc wydawanie kolejnego numerka pakietu biurowego gdy dotychczasowe działąją zupełnie sprawnie służy moim zdaniem tylko nabijaniu klientów w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Office''a 2007 i muszę przyznać, że jest to bardzo ładny (wygląd) pakiet biurowy, ALE zmiany, do których się Microsoft posunął, bardzo mnie irytowały. Dotychczas korzystałem z Office''a 2003 i byłem zadowolony, bo interfejs w zasadzie się nie zmienił. A tutaj co? Uruchamiam Worda 2007 (dość szybko się włącza jak na nowy program) i wszystko gdzie indziej poukładane... :/ Przez dwa dni przyzwyczajałem się do nowego interfejsu i nadal nie poznałem wszystkich potrzebnych mi funkcji :/ Co chwila "F1" wciskam..

Ale do rzeczy. Funkcji jest mnóstwo i to prawda - większości nigdy nie użyję. Ale dobrze, że są. Cieszy mnie, że Publisher pozostał w takim układzie graficznym jak poprzednie wersje. Dodano sporo funkcji, ale nadal mnie denerwuje to, że sporo czcionek nie działa .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 17:03, Olamagato napisał:

/.../> Im więcej osób będzie używało tej wersji, w której za wiele już wymyślić się nie da, /.../

Mam w domu komercyjną wersję Office 2000 (żona jest tłumaczem), studencko-nauczycielską Office 2000 Pro i "rodzinną" Office 2003.
Jak dla mnie wersja 2000 rózni się od tej 2003 kolorami. Do 2007 nawet nie zaglądałem, bo i po co? Z całego pakietu względnie dobrze znam Worda, całą resztą to tylko potrafię się w nagłym przypadku posłużyć. Może zaawansowane funkcje są potrzebne wąskiemu gronu zawodowców, ale przeciętnemu obywatelowi czy urzędnikowi nie są potrzebne. Nawet by nie zauważył, że ich nie ma.
Byłem entuzjastą Open Office, teraz już mniejszym, bo jak mam MO 2000 i 2003 to po co mi OO? Dla zasady? Aha, Microsoft zrobił jeszcze jeden numer. Office 2003 nie chodzi pod Win98. Koniecznie chce wcisnąć nowszą wersje i jak nie kijem go, to pałką. Wcale się nie zdziwię, jak okaże się, że pod Vistę można zainstalować tylko Office 2007... Albo pod następcę Visty tylko Office 2009, na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:01, KrzysztofMarek napisał:

Wcale się nie zdziwię, jak okaże się, że pod Vistę można zainstalować tylko Office 2007

Moim zdaniem M$ może być jeszcze "lepszy" i wciśnie wszystkim nową "niezwykle potrzebną" wersję specjalnie dla Visty 64-bit (docelowej wersji tego systemu).
Parcie (do) monopolu nie zna pojęcia granic absurdu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować