Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: Human Revolution można uaktualnić za drobną opłatą do wersji Director’s Cut

71 postów w tym temacie

No i to jest konkret!
Doskonały ruch ze strony Square Enix. Mogą być pewni, że ja na pewno zafunduję sobie to rozszerzenie jak tylko będzie dostępne.
Już od jakiegoś czasu zbierałem się żeby ponowie ukończyć Deusa więc świetnie się składa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, jeśli mam polską wersję na Steam? DC też będzie miało spolszczenie kinowe? Czy będę miał automatycznie odpaloną w wersji angielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... zastanowię się. Co prawda mam i Deus Ex: Human Revolution i Missing Link, a także Explosive Mission Pack oraz Tactical Enhancement Pack, ale gra była świeta i z chęcią bym powrócił. Chociaż z drugiej strony patrząc 17 złotych za patcha to jednak i tak trochę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm... zastanowię się. Co prawda mam i Deus Ex: Human Revolution i Missing Link, a także
> Explosive Mission Pack oraz Tactical Enhancement Pack, ale gra była świeta i z chęcią
> bym powrócił. Chociaż z drugiej strony patrząc 17 złotych za patcha to jednak i tak trochę
> dużo.
Cii, nie psuj chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tam po kieszeni nie uderzy... sprzedawałem regularnie karty Steam z rożnych gier to kupię sobie Director''s Cut. Tylko mam nadzieję, że zauważę zmiany, które w grze się pojawiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 11:24, Mercuror napisał:

Lol, płacić ponad 16 zł za coś, co powinno być w grze od początku (komentarze twórców
i NewGame+).


Nie?
Płacić za dodatkową pracę, którą włożyli aby dogodzić fanom i gra była jeszcze lepsza?
Jasne, skrewili a samym początku, ale mimo słabego rozwiązania z bossami gra była bardzo udana i trudno na nią narzekać.
Więc to, że wrócili do już wydanego tytułu i zmienili stare rozwiązania jest godne zapłaty. 16 zł nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lol, płacić ponad 16 zł za coś, co powinno być w grze od początku (komentarze twórców
> i NewGame+).

Ludzie, dajcie już spokój. Wszystko powinno być za darmo i podane graczom na złotych tacach w akompaniamencie owoców morza.

Takie dodatki są dla fanów. Fan nie będzie psioczył, że mu źle, tylko kupi ten dodatek i będzie się cieszył, że pomimo czasu, jaki upłynął od wydania gry, wydawca wciąż się nim interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Płacić za dodatkową pracę, którą włożyli aby dogodzić fanom i gra była jeszcze lepsza?
> Jasne, skrewili a samym początku, ale mimo słabego rozwiązania z bossami gra była bardzo
> udana i trudno na nią narzekać.
> Więc to, że wrócili do już wydanego tytułu i zmienili stare rozwiązania jest godne zapłaty.


Wiedźmin 2 miał 12gb edycji rozszerzonej za darmo... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszystko zależy od decyzji producenta/wydawcy. Jeżeli jest wola, żeby za dodatkową zawartość pobierać opłaty to jest to święte prawo twórcy, żeby sobie tak zażyczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 12:14, Zdzichacz napisał:

Wiedźmin 2 miał 12gb edycji rozszerzonej za darmo... Pozdrawiam.

Głównie z animacjami których nie dali rady zrobić wcześniej, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 12:25, TobiAlex napisał:

O matko, 17 zł i ludzie już płaczą tzn. Polacy płaczą (a potem idzie taki
i wyda na fajki 30 zł).

Dokładnie to samo chciałem napisać. Wystarczy poczytać niektóre komentarze na Łowcach Gier pod newsami o kolejnych Humble Bundle. Ludzie potrafią psioczyć na cenę gier w pierwszym progu (1$), a co dopiero na gry w ramach BTA (ok. 4-6 $ w zależności od bundla). Najgorsze, że to są nasi rodacy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować