Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Ale nadal też nie zapowiedziano żadnych mountów czy też dodatków dla graczy, którzy posiadają Diablo III lub Starcrafta II z okazji premiery. Trochę szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 22:44, zerohunter napisał:

Udało się komuś zagrać na Windows 10?


Przez dłuższy czas grałem na W10, technical preview i wszystko śmigało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 09:49, zerohunter napisał:

Na mojej konfiguracji straszne freezy są w menu, w rozgrywce pewnie też.


Ja miałem problem z SC2, gdzie w menu były freezy i to mocne, ale za to w rozgrywce nie było żadnego problemu, a w Heroes i menu i rozgrywka płynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale syf. Mam 50% szans, że jak znajdę grę rankingową to automatycznie mnie z niej wywali i wlepi karę za opuszczenie meczu -.- A nawet kursorem nie zdążę poruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 15:55, Undertaker napisał:

Ale syf. Mam 50% szans, że jak znajdę grę rankingową to automatycznie mnie z niej wywali
i wlepi karę za opuszczenie meczu -.- A nawet kursorem nie zdążę poruszyć


A może trochę więcej? :D

Ecko09 - ostatnio mało kogo widuję z tych, co mieli w nim grać. Ale jeśli znajdzie się cały team to można pograć, mi to nie przeszkadza. A co do noobów - ja dużej różnicy po otwarciu gry nie widzę. Nadal mam podobne win ratio na wszystkich mapach. Tylko kopalnie idą coraz gorzej, nienawidzę ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 13:23, Ecko09 napisał:

Widzę, że masywny napływ noobów nastąpił, skoro gra już dostępna dla wszystkich jest
-,-''


Np taki noob jak ja dołączył :D Stwierdziłem, że trzeba zobaczyć z czym się to MOBA je, a premiera nowej gry to dobry moment :D
Ja wiem, że w przeciwieństwie do Battlefielda tutaj jeden noob w drużynie mozę zepsuć całą rozgrywkę - tylko jak inaczej nauczyć się grać? Przeszedlem całe szkolenie, zagrałem kilka meczów vs komputer, ale prawdziwy test to pvp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 18:05, akwyx napisał:

Niech sobie Ecko narzeka, ja nic do nowych graczy nie mam.


Problem nie jest w nowych graczach, tylko tym, że nowi gracze muszą grać z doświadczonymi :D System powinien dopasowywać nowych do nowych, dośiadczonych do doświadczonych. W MOBA dopiero zaczynam, ale w BFy gram już od dobrych kilku lat i naprawdę wspólczuję wielu nowym graczom.
Ciągle giną, nie mają pojęcia co się dzieje, a pomocy z ich strony żadnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, po co narzekać na nowych graczy, skoro i tak po wbiciu 30 poziomu gra się hero league, a tam raczej nowych się nie spotka po wbiciu przyzwoitego ranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 09:03, B1SH0P napisał:

Nie rozumiem, po co narzekać na nowych graczy, skoro i tak po wbiciu 30 poziomu gra się
hero league, a tam raczej nowych się nie spotka po wbiciu przyzwoitego ranku.


Nowych to nie, grających dziwne rzeczy i owszem. Ale nadal system potrafi w przypadku różnic w rangach dobierać dla dorównania poziomem kogoś z przedziału 50-40. Nie wiem też czy system draftowy w HotSie już rozpoznaje kto pierwszy dobiera w kolejce bohaterów pod kątem MMRu. Jeśli tak to ostatnich kilkanaście matchy byłem first pickiem, a raczej nie czuję się kimś z wysokimi umiejętnościami. Ot gram sobie w grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że MMR chyba nie ma nic do rzeczy w drafcie, a przynajmniej nie widzę różnicy w poziomie gdy jestem first czy last pickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMR chyba nie ma nic do rzeczy... Przynajmniej tak mi się wydaje.
Co do mieszania rang (wysokich z niskimi) to faktycznie zdarza się regularnie.
Ostatnio dostałem flamera, z 9 rangą (wtedy byłem w okolicach 35), którego i tak musieliśmy carrować. Nie byłoby w tym nic złego - gość mogł mieć po prostu gorszy dzień/grę ale przeklinał wszystkich z przeświadczeniem, że skoro ma tak wysoką rangę to... może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy - gdzieś czytałem, że mają zacząć to wprowadzać, aby kolejność w draft picku była uzależniona od MMRu. Nie pamiętam czy pisali o tym na stronie Heroes of the Storm na battle.net, czy to była wypowiedź Spyriana na reddicie.

Natomiast co innego: czy ja mam wrażenie, ze Joaśka dostanie niedługo ostrego nerfa? Bo w tym momencie jest praktycznie nie do zarąbania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 10:26, Muradin_07 napisał:

Natomiast co innego: czy ja mam wrażenie, ze Joaśka dostanie niedługo ostrego nerfa?
Bo w tym momencie jest praktycznie nie do zarąbania...


Nie, w porównaniu do innych tanków jest DMG jest mały, więc można ją po prostu ignorować w TFach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 10:34, B1SH0P napisał:

Nie, w porównaniu do innych tanków jest DMG jest mały, więc można ją po prostu ignorować
w TFach.


Tylko nie chodzi mi o dmg, tylko bardziej o to co robi. Z samej tej "ściągarki" przy dobrym obłożeniu talentów wychodzi spam, przez co ciężko jest zrobić cokolwiek innego. Plus sama z siebie jest cholernie żywotna. Gdyby chociaż ten talent skracający czas odnowy w zależności od ilości mobów i bohaterów zmienić na tylko bohaterów to już byłoby o wiele łatwiej. A tak właśnie w teamfighcie, gdy nie daj Boże pojawiają się najemnicy wychodzi stun za stunem i wtedy nie ona, a inni robią grę. Ta tylko wchodzi i ładuje "W" w opór ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować