Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Prawda, też go rozważałem przy najbliższych zakupach. Tak czy inaczej jak mówię jeszcze spoko jest Diablo. Jeśli podoba Ci się bardziej Stitch to też nie będziesz na tym stratny. Bo z ETC są to takie trzy często grane tanki teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem klucz, pograłem trochę i mam takie pytani do bardziej doświadczonych. Robi się ciekawie później? Gra się całkiem przyjemnie, mecze są stosunkowo krótkie, dużo akcji, ale mechanika wydaje się płytka. Może to przez matchmaking, ale jak do tej pory kiedy miałem ogarnięty team nie było zbyt trudno. Mogłem spokojnie gadać z dziewczyną przez tel a i tak wygraliśmy.

Gra jest raczej mało skomplikowana. Nie trzeba przejmować się maną, farmieniem, nie ma przedmiotów itp. Ma to swoje zalety, ale czy na dłuższą metę nie staje się to nużące? W rotacji jest teraz Li Li, beznadziejnie nudny bohater. Lata się za tankiem i spamuje q, czasami e i r jak cooldown się skończy. Odblokowałem Tassadara i jest lepiej. Są jacyś bohaterzy z silnym combo?

Może moje wrażenie wynika z tego, że gram na niskim poziomie, może później robi się ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przykład Kerrigan, jej combo nie jest najprostsze w użyciu a potrafi zadać sporo bólu, daje też dużo satysfakcji kiedy uda się go poprawnie użyć. Co do mechaniki, to hots jest grą, która o wiele bardziej nagradza poprawną decyzyjność niż szybkie i celne klikanie (w porównaniu z innymi mobami). Duży wpływ na grę ma to gdzie kiedy pójdziesz, czy skupisz się na objectivach, czy na robieniu campow, czy na ssaniu xpa z linii. No i zgranie z drużyną też jest bardzo ważne, tutaj nie ma postaci które w pojedynkę zjadają całą drużynę przeciwną więc trzeba działać w grupie. Takie przynajmniej jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/BlizzHeroes/status/595642381497552896

Mamy potwierdzenie Kael''thasa i najprawdopodobniej wejdzie on niedługo. Poza tym pojawiły się pierwsze informacje odnośnie kolejnego patcha balansującego grę. Jak dla mnie to na razie... jest balans :D

http://eu.battle.net/heroes/pl/blog/18962729/developer-insights-patch-preview-552015-5-5-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 20:17, Muradin_07 napisał:

Mamy potwierdzenie Kael''thasa i najprawdopodobniej wejdzie on niedługo.

Premiera bez nowej zawartości to marna premiera. Nikt by nie zauważył, że coś w ogóle się tego 2 czerwca zmieniło. Bo chyba hots nie ma jeszcze sezonów w hero/team league?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze nie ma wprowadzonych sezonów. Mi się wydaje, że na samą premierę pojawi się nowa mapa. Być może jeszcze jakiś bohater wskoczy, bo nawet ten Kael''thas pojawił się nieco znikąd, bo nikt o nim nie wiedział. Sam obstawiałem jako kolejnego albo Leorica, albo Butchera, albo Crusardera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wyglądało wcześniej np. w przypadku Sylwany, ale redditowe Q&A zapowiedzianie jest dopiero na przyszły tydzień czyli raczej nowa postać nie zostanie dodana tego samego dnia. A potem już robi się wąskie okno. 19 to 2 tygodnie przed premierą i jedyna możliwa data poza 2 czerwca. Bo nikt rozsądny raczej nie doda nowej zawartości na tydzień przed skoro można poczekać i samą premierę zrobić bardziej okazałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam aby wcześniej coś takiego w ogóle było. 12 maja Q&A, mogą postać wprowadzić w środę, bo chyba zawsze jakoś to wszystko właśnie w środy wypadało. Poza tym w tym tygodniu pojawiło się info jeśli chodzi o zmiany w balansie postaci, więc wydaje mi się że w następnym tygodniu będzie premiera nowej postaci. A w dwa tygodnie faktycznie - nowa mapa, może kilka innych usprawnień. Może ogłoszą nagrody sezonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 19:10, Muradin_07 napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=RUTdxy-S6Ns&feature=youtu.be

Małe podsumowanie od Blizzarda jeśli chodzi o rzeczy "in development". Kael''thas swoją
drogą... ale jest jeszcze mała niespodzianka :)

Crusader jako kobieta nijak mi nie pasuje, identyczna sytuacja jak z barbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie to nie przeszkadza dopóki kolejna postać z DIII będzie mężczyzną. Przydałby się Wizard albo Monk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej mnich. Zdziwiłbym się bardzo gdyby czarodziej z Diablo w Hotsie okazał się mężczyzną, czarodziejka wydaje się dużo bardziej kanoniczna. Nie tylko dlatego, że w przeciwieństwie do czarodzieja znane jest jej oficjalne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie na stronie głównej Heroes of the Storm pojawia się chyba barbarzyńca w męskiej postaci, podobno też był pomysł wprowadzenia go jako alternatywnej skórki czy nowej postaci. Jako alternatywna skórka potrzebowałaby nowego voicepacka, zmiany wyglądu umiejętności... ale chyba wolałbym nawet nowego skillsetu. Dlatego też jako nowy bohater i swego rodzaju alternatywa mógłby istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie już próbować się logować do Nexusa, podrzucam patch notes ;)

http://eu.battle.net/heroes/pl/blog/19067455/informacje-o-aktualizacji-zamkni%C4%99tej-bety-12-maja-2015-12-05-2015

Zagrałem sobie jeden mecz nie Kael''thasem, ale Jainą z nim. Normalnie wymiatanie poziom MLG jak wbija się dobrze Pierścień Lodu i Pirowybuch. Ogólnie na dwudziestym poziomie przy testowaniu zadaje jakieś 1860 dmg, ale podczas castowania nie można się ruszyć. Ale ogólnie Kael fajny champion. Plus cała masa miłych dla oka zmian - nowe portrety bohaterskie (Uther <3), ramki do portretów pokazujące stan Hero i Team League, nowy wygląd pingów z OMV, które pokazuje strzałkę z której strony idziemy. Ogólnie pozytywnie tego patcha oceniam jak na razie, nie wiem jak tam z ETC i Diablo, ale chyba dobrze bo ETC wymiata jeszcze bardziej niż przed patchem z nowym dźwiękiem ulta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 10:48, Muradin_07 napisał:

Możecie już próbować się logować do Nexusa, podrzucam patch notes ;)

http://eu.battle.net/heroes/pl/blog/19067455/informacje-o-aktualizacji-zamkni%C4%99tej-bety-12-maja-2015-12-05-2015


Nono, trochę tych zmian jest, choć najbardziej interesują mnie te dotyczące wydajności. Przestałem grać z uwagi na te lagi/freezy, który dotykały rozgrywkę, jestem ciekaw czy to już naprawili. Być może wtedy wróciłbym do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 13:00, Outlander-pro napisał:

Nono, trochę tych zmian jest, choć najbardziej interesują mnie te dotyczące wydajności.
Przestałem grać z uwagi na te lagi/freezy, który dotykały rozgrywkę, jestem ciekaw czy
to już naprawili. Być może wtedy wróciłbym do gry :)


Ostatnio ja zacząłem mieć spike''i sekundowe co jakiś czas i to jest zagadka :D Ale nauczyłem się z nimi żyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja freezy miałem do patchu z Sylvanką. Później faktycznie przestały się pojawiać i jedyne co to teraz już tylko czasami mi ping skoczy ale trudno mi powiedzieć czy to mój internet czy coś z Hotsem.

Natomiast mam pytanie bo kiedy przeglądałem jakieś wcześniejsze patch notesy to natknąłem się na wiadomość o gate''ach. Czy faktycznie już od któregoś lvla konta nie musimy dobijać postacią do 4 poziomu aby mieć wszystkie talenty odblokowane? To był chyba 25 i nawet gdzieś było wspomniane, że mogą się po meczu pojawić informacje o tym, że dane talenty odblokowaliśmy ale to jedynie wizualny bug. Coś wiadomo? Zagram dopiero w piątek, więc nie bardzo mam jak sprawdzić a i nie pamiętam gdzie to czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować