Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Heroes of the Storm - MOBA autorstwa Blizzarda [m]

830 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2015 o 17:51, zerohunter napisał:

OK, nie wiem co się stało, ale miałem Novę na 1 lvl, tzn. bez skilli w jednej grze, a
w następnej już było ok.


To powszechnie znany bug w Hots już od etapu alphy. Jak widać nadal Blizzard nie wie jak sobie z nim poradzić i pojawia się nadal, mimo że już w ostatnim hotfixie powinno to być załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak co do drużynówek to... takie tam z Reddita: http://i.imgur.com/GqgA1o5.jpg

Blizzard nadal nie naprawił HL i jak ma się nawet przy pierwszej grze lvl 50 to potrafi wylosować taki Team Liquid, który jest jakby nie patrzeć w topce teamów EU. Z resztą - błąd po prostu wyszukuje po poziomie i wszystkie drużyny, której by nie znalazł liczy jako właśnie ten poziom xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mi się udało dorwać dostęp do tej gry. Pograłem paręnaście meczy i nasuwa mi się takie jedno wrażenie - nie wiem, czy to ja nie umiem grać czy losuje mi jakichś słabszych graczy ale praktycznie większość meczy mam przegranych. Na dłuższą metę jest to lekko irytujące :(

Co nie zmienia faktu, że gra się bardzo przyjemnie. Małe mapy, zero itemów, wspólny poziom, motyw zbierania rzeczy czy zajmowania miejsc - to wszystko powoduje że ciągle jest jakaś akcja. Co jednak mi się najbardziej tu podoba - to do końca nie wiadomo kto wygra. Co z tego, że przegrywasz przez większą część meczu, skoro pod koniec fartem możesz zmieść wroga.

Szkoda tylko, że teraz mam jakąś paskudną przypadłość przegrywania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 01:59, Andrzej15 napisał:

W końcu mi się udało dorwać dostęp do tej gry. Pograłem paręnaście meczy i nasuwa mi
się takie jedno wrażenie - nie wiem, czy to ja nie umiem grać czy losuje mi jakichś słabszych
graczy ale praktycznie większość meczy mam przegranych. Na dłuższą metę jest to lekko
irytujące :(

Oj, znam ten ból. Gram głównie Hero League (dla niby sensowniejszych meczy) i w tym tygodniu praktycznie same przegrane. Nie mam nic do przegrywania, jeżeli mecze są wyrównane i widać, że przeciwnik po prostu był ciut lepszy (miał lepszy teamplay / więcej szczęścia / lepszy setup). Ale jak dostaje skończonych idiotów, którzy nie dość, że wybierają bóg wie co, to zaczynają teamfighty 2-3v5 a później płaczą, że szybko giną, po po prostu szczęka opada.

Fakt jest taki, że matchmaking jest okropny. Rozumiem, że muszą trochę poluzować zasady, ze względu na to, że chcą zrobić sensowne kolejki (bo to zamknięta beta), ale bez przesady. Wolałbym poczekać te 5 minut w kolejce i mieć wyrównany mecz, niż dostać team złożony z ~rank40 vs ~rank10 i zostać zjedzony bez żadnej szansy na wygranie.

Swoją drogą, dostałem dwa maile od Blizza z kluczami do bety, więc jakby ktoś chciał dostęp dla siebie/znajomych, to niech mnie dodadzą do friendlisty (ID w podpisie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 00:07, bVarador napisał:

Nic ciekawego, kolejny blood elf jakby postacie z Warcrafta nie stanowiły już większości.


Ogólnie ludzie mówią, że najlepiej by było aby był przeciwieństwem Jainy - fire mage. I ja się z tym zgadzam. Dodatkowo widać, że postacie z HotS starają się być podobne do tych z Dota 2 (i patrząc na to, że Dota 2 to Dota z WIII...) jest on strasznie podobny do Invokera. Pytanie czy będzie on podobnie zbudowany, czy będzie to faktycznie skupiający się na jednym żywiole magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie gram w Dote, nie gram w LoLa - same moby mnie nie interesują zbyt bardzo, bo jak mam ochotę na współzawodnictwo to odpalam CS''a albo Starcrafta - a do HotSa trafiłem tylko dla postaci z uniwersum tego drugiego. Co okazuje się straszną pomyłką. Raz, że stanowią ledwo 20% załogi a dwa, postacie których gameplay w miarę mi odpowiada nie należą do moich ulubionych, bo ani do Tassadara ani Zagary nie jestem w żaden sposób przywiązany. Jeśli przy okazji premiery LotV Blizzard nie sypnie bohaterami ze SC, to moja przygoda z HotSem będzie krótsza niż z Hearthstone. Bo ile można wytrzymać kiedy okazuje się, że postaciami, którymi mi się najlepiej gra są elfki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ok - rozumiem po części to, że fajnie jest grać bohaterem, którego się lubi, bo sam tak mam w przypadku Uthera, Rehgara czy Muradina (:D) i nimi mam najwięcej rozegranych matchów w Heroes of the Storm. Łącznie jakieś ponad 300 na 800 gier. Ale nie mam problemu grać też tymi, za którymi nie do końca przepadałem w grach Blizzarda jeśli są nadzwyczaj skuteczne np. Falstad i także tymi, które uwielbiam, ale jakoś ciężko mi idzie (Nova... choć dzisiaj zagrałem trzy gry i miazgunia na trzy holowabiki nawet po ostatnich patchach).

Wszystko zależy od podejścia. Akurat w przypadku Kael''thasa podałem przykłady z Doty oryginalnej i dwójki głównie po to, aby było wiadomo czego można się po nim teoretycznie spodziewać. Natomiast zgadzam się z tym, że Blizz powinien sypnąć bohaterami z uniwersum SC II. Pierwszego w kolejności zobaczył bym Dehakkę albo Artanisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was tworzył fantasy bracket amerykańskich rozgrywek Storm the Dorm powinien sprawdzić swoją skrzynkę mailową, na której adres ma zarejestrowane konto Battle.net - pojawiły się już kody na specjalny portret Azmodana ;)

Poza tym dzisiaj zaczyna się Champions of the Storm i pierwszy mecz: nasi Gamers2 vs SK Gaming. Następny Team Liquid vs Fnatic. Więc będzie się działo!

Link do streamu: http://www.twitch.tv/pgl_hots

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2015 o 10:21, Muradin_07 napisał:

Poza tym dzisiaj zaczyna się Champions of the Storm i pierwszy mecz: nasi Gamers2 vs
SK Gaming. Następny Team Liquid vs Fnatic. Więc będzie się działo!

Link do streamu: http://www.twitch.tv/pgl_hots

Tak oglądam ten stream, i niektóre akcje są po prostu niesamowite.

Przed chwilą ta akcja, gdzie LucifroN jako Muradin zabił praktycznie cały przeciwny team pod własnym Core... LEGENDARY! Dawno się tak nie uśmiałem ;).

Swoją drogą, dzięki za przypomnienie odnośnie portretu. Prawie skasowałem maila (bo jakaś dziwny nadawca/tytuł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też prawie skasowałem, ale na mailu podpiętym do tego z kontem Battle.net. Bo był podpisany TeSPA, a nie wiedziałem czy w czymś od nich brałem udział.

A co do końcówki drugiego matchu to liczę na jakieś powtórki, bo to była komedia po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 14:26, Muradin_07 napisał:

> Gamers2 vs. Team Liquid!
> http://www.twitch.tv/pgl_hots

Ładne wykończenie na Garden of Terror. Swoją drogą muszę poszukać repki z tego, co działo
się wczoraj podczas ich matchu na Blackheart''s Bay... :D

Właśnie kurczę, wczoraj nie udało mi się pooglądać (dzisiaj też nie wiem czy dam rade wszystkie mecze zobaczyć), więc jak gdzieś znajdziesz to podrzuć również tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 10:54, hammerfall87 napisał:

który wojownik za 7k jest warty zakupu ?


Po ostatnich patchach mówi się, że Diablo jest lepszy od Stitchesa. Głównie dlatego, że po usunięciu Odrodzenia z Burzy Diablo nadal z cechy ma możliwość odrodzenia się w pięć sekund jak ma uzbierane dusze. Ale Stitches też jest spoko jeśli lubisz postacie ściągające bohaterów.

Ale po co wydawać 7k... kupuj krówkę! :> (ETC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować