Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad pół godziny z next-genowym Dragon Age: Inquisition

46 postów w tym temacie

Na szczęście już z założenia musi być chociaż trochę fajniejsze od dragon age 2 które uważam za najgorszą grę w historii gier komputerowych. Jeżeli będzie chociaż w połowie tak dobre jak dragon age 1 to już będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm czy taką samą animacje chodzenia i biegania nie miał Shepard w ME ? :]

Nie taką samą, ale gdy zwróciłeś na to uwagę, to rzeczywiście podobna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idą na łatwiznę.

Nie podoba mi się ten giga miecz.
Mam nadzieję, że w finalnej wersji poziom trudność będzie troszkę lepszy, bo tu mamy kliknij i wygraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gorsza... to znaczy było o wiele więcej gorszych.

A DA2 nie było tragiczne. Gdyby nie zrobili recyklingu lokacji i trochę przyłożyli się do ekwipunku to wyszłaby z tego całkiem dobra gra.

Natomiast co do Inquisition to wygląda całkiem fajnie. Tylko na razie jest to alpha, więc mam nadzieję, że beta będzie prezentować więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass effect w swiecie Dragon Age... Jak na razie sprawia wrazenie takie, ze do jedynki sie nie umywa.
Postoje, poczekam, popatrze - nie jaram sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 17:00, Pertegrin napisał:

Na szczęście już z założenia musi być chociaż trochę fajniejsze od dragon age 2 które
uważam za najgorszą grę w historii gier komputerowych.

Oj, chyba w strasznie mało gier grałeś albo masz tyle szczęścia, że grałeś tylko w te dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednie DA i nie wiem czy było tak samo w poprzednich częściach ale bardzo podoba mi się to, że bohater nie jest niemową jak to bywa w niektórych grach.
Panowie mają jeszcze rok więc jest jeszcze czas na poprawki. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po jaki kij te kółko dialogowe rodem z ME w którym mieszczą się tylko 3-4 kwestie ? Niestety, mam przeczucie, że będzie powtórka z DA2. Kurde, czy to tak ciężko zrobić normalnego RPG''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę zapewne jedyną osobą, która niezwłocznie oczekuję nowego Dragon Age, nie czekając na Wieśka, no ale cóż taki mój wspaniały gust ;) , po tych 30 minutach moje nadzieje wzrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować