Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 nominowany. Ruszyło głosowanie Video Game Awards na najbardziej oczekiwaną grę

39 postów w tym temacie

Oczywiście, że Wiedźmin 3. W pozostałych grach nie widzę nic innowacyjnego, w dodatku są ograniczane przez obecną generację i ich złodziejskich wydawców. EA, Acti, Ubi... porażka na całej linii. Brakuje tylko M$ do kolekcji. Gra Redów to jedyny tytuł zasługujący na jakąkolwiek nagrodę czy wyróżnienie. Choć przyznam, że w WD zagram z ciekawości. Jednak Wiedźmina 3 zamawiam w dzień startu przedsprzedaży i życzę mu jak największego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VGA (czy tam VGX, jak w tym roku chcą - czyżby 10. rocznica rozdawania tychże nagród?) to w głównej mierze zwiastuny nowych gierek. Ciekawe, czy w tym roku pokażą coś interesującego. Może nowe Uncharted? Inna sprawa, że to tylko teaser trailery zazwyczaj i szczegółów praktycznie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm Wiedźmin ftw. Bardzo czekam na ten tytuł. Co do Titanfalla to mnie średnio przekonuje, owszem trailer ciekawy, ale czy gameplay bedzie taki sam... O Watch Dogs cos tam slyszalem, ale nie moj klimat. A Destiny... Co to *%&$% jest Destiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> VGA (czy tam VGX, jak w tym roku chcą - czyżby 10. rocznica rozdawania tychże nagród?)
> to w głównej mierze zwiastuny nowych gierek. Ciekawe, czy w tym roku pokażą coś interesującego.
> Może nowe Uncharted? Inna sprawa, że to tylko teaser trailery zazwyczaj i szczegółów
> praktycznie zero.

10. rocznica była w ubiegłym roku, a gala została zorganizowana pod nazwą VGA TEN. tegoroczna nazwa jest na razie zagadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 10:42, Dared00 napisał:

Twitch. Jest appka na markecie.


Dzięki, pobrane. Mam nadzieję, że gala nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem niedawno pierwszy raz Wieśka 2 i zauważyłem , że system walki leży. Batmanowi i Asassinowi pod tym względem to Wienio może buty lizać. I nie obchodzi mnie, że w motion capture biorą udział jacyś mistrzowie miecza jak podczas walki siepię na oślep, a przycisku uników nie skomentuję.Może pogram w to jeszcze, ale na razie mnie odrzuciło. Porusza mi się nim po mapie też jakoś tak chaotycznie albo leci, albo się wlecze.Pewnie i kupię też trójkę ,ale system walki musi być przyjemny jak w wyżej wymienionych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 13:31, QST07 napisał:

A Destiny... Co to *%&$% jest Destiny?


Action role-playing-first-person shooter od Bungie ^^ Najbardziej miodne w online''owym co-opie, a przynajmniej ja to tak widze;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam nadzieję, że Wiedźmin 3 będzie bardziej ogarnięty, jeśli chodzi o ilość potworów w świecie gry. 30 topielców w malutkim bagienku, respawnujących się co chwila? Głupota. Potworów powinno być mało, ale za to każdy będący ciężkim przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2013 o 12:05, Dragoniasek napisał:

są ograniczane przez obecną generację i ich złodziejskich wydawców. EA, Acti, Ubi...
porażka na całej linii. Brakuje tylko M$ do kolekcji.

Całe szczęście, że Namco nie kradnie. Wprost wspaniała to korporacja. Namco - najlepszy przyjaciel gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować