Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA oskarża Sony: aktualizacja firmware`u powoduje błędy w działaniu wszyskich gier na PS4

41 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Sony wypuściło wadliwą aktualizację firmware'u, która powodowała awarie wszystkich gier na PS4 - napisało EA w oświadczeniu. Oświadczeniu, które znikło ze strony firmy tak szybko, jak się na niej pojawiło.

Przeczytaj cały tekst "EA oskarża Sony: aktualizacja firmware'u powoduje błędy w działaniu wszyskich gier na PS4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 13:33, porckypizgus napisał:

Czasami dobrze jest nie mieć pierwszeństwa w kolejce :D


Ja nie rozumiem ludzi którzy muszą mieć nowe zaraz po premierze :)
Chociaż nie powiem, że zastanawiałem się nad kupnem PS 4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe że wypowiada to firma której serwery regularnie leżą i kwiczą przy premierach. SimCity nie zapomnę im nigdy!
Już nie licząc zabugowanych produktów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przedstawiciele EA tłumaczyli, że udostępnienie wpisu nastąpiło w wyniku błędu" - no kidding me! :]
Czy za tego typu tłumaczenia w EA odpowiada stado baranów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choroby wieku dziecięcego.
Ale też spora wpadka, która niestety niespecjalnie dziwi. Sony zaliczało wtopę za wtopą już przy niektórych aktualizacjach firmware do PS3, szkoda, że niczego ich to nie nauczyło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba waszych gier, ktore na dodatek sa podziurawione jak powojenny durszlak -_- Bo jakos
> nikt inny sie nie skarzy. Tak wiec, szanowne EA: http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/11/face-slap.gif

Dokładnie, pamiętam to jak w BF3 się kładło na czołgu i leciało przez całą mapę, już nie wspominając o gliczach typu "żyrafa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mowia internety sprawa z update''m 1.50 jest powazniejsza i rozwala caly system, taki FUOD (first update of death). Kiepskie dzialanie przykladowo NFS Rivals, ktore potrafi sobie ot tak bez powodu zejsc na 28fps przy pustym ekranie to inna para kaloszy, gry od EA chodza niestabilnie nawet na zdrowych systemach, wiec niech juz lepiej panocki zamkna mordy i wezma sie za wlasne aktualizacje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to śmie wypisywać firma EA która sama nie sprawia kłopotów na premierę ?? simcity, bf3, bf4 , ten ostatni wymieniony tytuł do tej pory posiada błędy jak zawieszanie się podczas gry, lagowanie, zawieszanie się podczas zmiany mapy, na niektórych mapach brak dźwięku w niektórych momentach itd, nie wspominając o ostatniej aktualizacji która powodowała wywalenie serwerów po zmianie mapy. Są naprawdę śmieszni Ci pseudo spece od EA. I nie za pomne im nigdy zmarnowanie dla mnie najlepszego mmorpg jakie wyszło czyli warhammer online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej informowaliśmy, że w wyniku PS4 za oceanem serwery PSN dotknęło przeciążenie.
Nie brakuje czasem słowa "premiery"? :)

Co do samego tekstu, to widoczna jest tu tylko hipokryzja EA. :P Zabugowane gry i przeciążone serwery przy okazji premier to ich chleb powszedni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA niech się zajmie swoimi serwerami i łatkami do BF4 bo gra za 270zł jest gówno warta przez ciągłe crashe i restarty serwerów. A dopiero potem niech oskrażają kogo się da.
Patologia. Chcą odwrócić uwagę od problemów z Betafield 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh i takie coś pisze EA, firma, która z dumą trzyma nagrodę złotej kupy drugi raz z rzędu. Zamiast się burzyć, że ich gry nie działają to może niech je zrobią porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie rozumiem ludzi którzy muszą mieć nowe zaraz po premierze :)
> Chociaż nie powiem, że zastanawiałem się nad kupnem PS 4 ;]

Ja za to rozumiem ludzi, którym obrzydły już obecne 7 i 8 letnie konsole. Po tylu latach oczekiwania nie tyle "muszę", co "bardzo chcę" mieć nowe zaraz po premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować