Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 gier z obecnej generacji, których najbardziej brakowało na PC

75 postów w tym temacie

Jeden pecetowy Wiedźmin jest wart więcej niż wszystkie części Uncharted, a co dopiero dwie części przygód Białego Wilka :) Ogralem wszystkie tu wymienione tytuły i TLoU oraz God of War 3 to pozycje warte swych pieniędzy. Brał Gran Turismo jest zrozumialy, konkurencyjny tytuł jest po prostu lepszą grą - deal with it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wszystkie głośne konsolowe exclusive''y, mi na PC jako fanowi slasherów zabrakło gry Splatterhouse (o której było z resztą stosunkowo cicho).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej na PC bym zobaczył pierwszą trójkę tego zestawienia :) Jednak nie jest tak, że nie śpię po nocach żałująć, że nie mam PS3 - na PC jest masa znakomitych gier, w dodatku w znacznie atrakcyjniejszych cenach niż na konsole. Na Steamie, na Originie i na Uplayu mam całą masę fantastycznych gier, które kosztowały po kilkanaście złotych, a w które jeszcze nie zagrałem :D
Chciałbym zobaczyć podobną listę, tylko tym razem gier pecetowych, których zabrakło na konsolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 12:37, pawbuk napisał:

Chciałbym zobaczyć podobną listę, tylko tym razem gier pecetowych, których zabrakło na
konsolach :)


Ale jaki w tym sens? Każdy posiadający konsole posiada też komputer, więc jeśli będzie chciał, to zagra. W Polsce funkcjonuje jakieś idiotyczne albo-albo, jakby nie można było grać i na tym i na tym. Nie znam ani jednego posiadacza konsoli, który nie ograłby pecetowych eksów (chyba, że mu to "optymalizacja" albo błędy wybiły z głowy, a słabych komputerów nie posiadają, oj nie), których w natłoku szrotu walącego na steam jest stosunkowo niewiele z czego wiekszość odpali się na kalkulatorze. W drugą stronę jest już dużo gorzej i w tym przypadku lista ma oczywiście sens.

Lista pecetowych eksów miałaby sens wyłacznie w zestawieniu np. z Makami, gdzie wybór to rzeczywiste albo-albo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> ta killzone lepsze od Halo heheh chyba se jajca robisz a Gearsy to dla mnie gra generacji
> :P
Gearsy to dla ciebie grą generacji? Wcale twój awatar o tym nie świadczy. Dla mnie Gearsy to gra jak CoD, przejść raz i zapomnieć. Fabularnie też podobnie się prezentują. Nie mówię, że są złe <dwie części ograne> ale nadal to gra przeciętna.
Halo, z marką stworzoną przez Bungie jest jak z Velve i H-L. Gry dobre ale hype i cała ta fanowska otoczka w okół nich przerośnięte i to w nienaturalny sposób. <subiektywizm, nie linczować mnie za moje własne zdanie :P>

Co do tytułów w artykule. 6xSony, 1xMicrosoft, dwie ogólne i te kontrolery ruchu których nie liczę. Chociaż z tych Soniakowskich to tylko Podróż mnie nie rajcuje. Co nie zmienia faktu iż pod względem Exów MS ma słabiznę.
Chociaż moją świętą trójcą na PS3 jest nadal zestawienie God of War, MSG4 i seria Uncharted. Tyle zabawy przy tych tytułach, że hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aope nie pisz bzdur. Ja nie mam PC tak samo jak większość moich znajomych. Dużo osób korzysta ze słabych laptopów co nie dadzą rady nawet Trine 2 a co dopiero większym tytułom jak Skyrim czy Wiedźmin, które na dobrym blaszaku wygląda tak jak na obecnych jest genach. A te gry mają juz swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 13:35, Rafalinda_san napisał:

aope nie pisz bzdur.
Ja nie mam PC tak samo jak większość moich znajomych. Dużo osób
korzysta ze słabych laptopów co nie dadzą rady nawet Trine 2 a co dopiero większym tytułom (...)


To laptop nie jest PC? o.O

Komputer osobisty (ang. personal computer) – mikrokomputer przeznaczony przede wszystkim do użytku osobistego w domu i biurze. Służy głównie do uruchamiania oprogramowania biurowego, dostępu do zasobów Internetu, prezentacji treści multimedialnych (tekst, obrazy, dźwięki, filmy i inne), jak i gier.

Jak rozumiem chodziło Ci o desktop?

Dnia 26.12.2013 o 13:35, Rafalinda_san napisał:

jak Skyrim czy Wiedźmin, które na dobrym blaszaku wygląda tak jak na obecnych jest genach.
A te gry mają juz swój wiek.


Zmień laptopa. I nie wiem co to "jest gen".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 13:47, aope napisał:


Zmień laptopa.


Wiesz co, niektórzy mają konsolę bo zależy im głównie na graniu i nie inwestują pięniędzy w komputer bo im szkoda. Napewno go mają, ale tak jak w moim przypadku - w żadne nowe hity na nim nie pograją.

Dlatego ja nie mam konsoli do exów ( bo głupotą jest dla mnie kupowac konsolę dla kilku gier ), ale dla wszystkich gier, które mnie interesują i na nią wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy PS3 12GB slim za ~510 PLN, przebija każdą kartę graficzną w tej cenie, a gdzie reszta. Nawet dla tych 5+ gier na wyłączność. Natomiast ''niektórych'' PC''towych gier nie odpalisz na biurowym pożeraczu prądu, choć nie przeczę zawsze można pomarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2013 o 14:18, oxygar napisał:

Dlatego ja nie mam konsoli do exów ( bo głupotą jest dla mnie kupowac konsolę dla kilku
gier ),

Niektórzy mają komputery do grania w zaledwie parę gier, więc nie widzę różnicy... znajomy od 5 lat pogrywa tylko w Heroes III.

A Ps3 można dorwać już za 510 zł z wysyłką włącznie, więc bez przesady że taka drożyzna. Gry też tanio się dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W tym momencie poszedłem obczaić sobie tę grę i obejrzałem 20 minut gameplaya na gry-online.
> Ta gra lądują na moim must play ;)

Obejrzyj Let''s pleja do końca. Twój sposób przejścia niemal niczym by się nie różnił od przejścia z dowolnego LP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co mam zmieniać swojego laptopa skoro wystarcza mi w zupełności do Internetu, drukowania i innych zadań. Zamiast nowego laptopa wolę nową konsole. I tu jest właśnie sedno sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie musisz mi robić wykładu na temat skrótu PC. mimo, że dotyczy to tego samego to w rzeczywistości i tak jest podział na duze komputery stacjonarne i małe komputery przenośne i o ten podział mi chodziło. Bo za tamą samą cenę, dajmy na to 2500 zł będziemy mogli kupić laptop o dwie generacje słabszy niż komputer stacjonarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z marek które w ogóle nie pojawiły się na PC najbardziej brakowało mi Heavy Rain i Uncharted, no i wkurzyło mnie że pierwsze Gears of War wyszło na PC a drugie i trzecie już nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 12:46, aope napisał:

W Polsce funkcjonuje jakieś idiotyczne albo-albo, jakby nie można było
grać i na tym i na tym


To działa w obie strony. Myślisz, ze na takiej Polygamii to sami z mocnymi piecami i konsolami? Niejednego tam znajdziesz, co traktuje pecety gorzej jak trędowatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 16:01, Bambusek napisał:

To działa w obie strony. Myślisz, ze na takiej Polygamii to sami z mocnymi piecami i
konsolami? Niejednego tam znajdziesz, co traktuje pecety gorzej jak trędowatego.


Na Polygamii jeszcze jakoś ujdzie (poziom idiotycznego hejtu community w stronę pecetów mniej wiecej na poziomie hejtu community gram.pl w strone konsol), ale taki Gamecorner to juz była taka oaza hejtu na konsole i lubiących je ludzi, której nikt - no, moze poza blogiem Vlada, który ma w drugą stronę - nie podskoczy (łącznie z pamietnym "nie dla psa kiełbasa" od Sławomira, piastującego obecnie stanowisko na gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować