Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmień swoją twarz w głowę zwierzaka lub demona i wystrasz znajomych

20 postów w tym temacie

"w podziękowaniu za zaufanie, produkt w wersji beta za kilka miesięcy otrzymać możemy już za pięć dolarów" - czyli niezależni też już każą płacić za testowanie dla nich gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "w podziękowaniu za zaufanie, produkt w wersji beta za kilka miesięcy otrzymać możemy
> już za pięć dolarów" - czyli niezależni też już każą płacić za testowanie dla nich gry?

Czy ja wiem? Po prostu chcą jak najszybciej dostarczyć działającą wersję programu, to wszystko. Mogliby oczywiście wysyłać kopie dopiero w grudniu 2014 i byłby to w całości gotowy i działający produkt, ale czy ktoś byłby szczęśliwszy czekając dłużej? Wątpię.

Plus jeśli ktoś nie chce, testować wersji "beta" nie musi, prawda? Można spokojnie poczekać na wersję finalną. Moim zdaniem zawsze jest lepiej, gdy ma się więcej niż mniej możliwości. ;) Nie ma co na narzekać pod tym względem, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, nie, po prostu źle to zrozumiałem. Na ich stronie jest napisane, że jak się im zapłaci 5$ (można też płacić inne kwoty od 1 $ do 5k $) dostaje sie klucz do bety z darmowym upgradem do wersji ostatecznej jak ją wypuszczą. Tak to to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Programik interesujący, aczkolwiek trudno mi sobie wyobrazić, bym miał zapłacić za coś podobnego. To raczej idealny kandydat do typu "darmowej popierdółki" - nic konstruktywnego nie robi, choć można się wesoło tym pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Programik interesujący, aczkolwiek trudno mi sobie wyobrazić, bym miał zapłacić za coś
> podobnego. To raczej idealny kandydat do typu "darmowej popierdółki" - nic konstruktywnego
> nie robi, choć można się wesoło tym pobawić.
Ja tu widzę wiele zastosowań.
np. rozmowy między graczami, zachowując anonimowość i rozmawiając swoimi wykreowanymi avatarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni już program napisali i mają gotowy. Po prostu psychologia marketingowa pokazuje, że zarobią więcej jak najpierw poproszą o crowd-funding a potem jeszcze wrzucą na rynek. Takie aplikacje robi się w wolnej chwili w firmie, gdzie programista nie ma tymczasowo zleceń. Albo przyucza się do fachu jakiegoś programistę i nie można go jeszcze puścić na produkcję poważnych aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Programik interesujący, aczkolwiek trudno mi sobie wyobrazić, bym miał zapłacić za coś
> podobnego. To raczej idealny kandydat do typu "darmowej popierdółki" - nic konstruktywnego
> nie robi, choć można się wesoło tym pobawić.
Darmowej może nie, bo nie wygląda na robotę w 5 minut, a ciężko, żeby ktoś pracował nad czymś takim parę miechów gratis, Ale 15 $ to faktycznie przesada. Tak samo jak przesadą jest to, że wersję w 100% pełną dostają kolesie, którzy zapłacą 5k. Za te 15, czy coś tysięcy zł w Polsce można wyżyć pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No fajne fajne. Tylko te postacie takie trochę... pedalskie :D Szczególnie ten włochaty
> ludzik i lalka.

No to masz problem... duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsparłem!
Fajnie będzie się tym pobawić, szczególnie jeśli dodadzą więcej modeli i udostępnią narzędzia fanom. Chociaż już na tym etapie wygląda to na ponadprzeciętną jakość i byłoby ekstra, gdyby wydali wersję alfa, prealfa, czy jakkolwiek nazywa się obecny stan produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować