Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alien: Isolation na pierwszym trailerze i nowych screenach

24 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2014 o 19:39, beziko napisał:

Nooo, wygląda fajnie. Jednak mam obawy, bo poprzedni alien też wyglądał fajnie.


Na pierwszych trailerach wszystko wygląda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię gier Amnesia-podobnych (brak możliwości obrony), ale jeśli chodzi o klimaty Aliena to jak najbardziej pasuje, mniam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wierzę że cokolwiek tutaj było elementem gameplaya wszystko to wygląda prerenderowane filmiki tak jak te trailery z ACM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zapowiada się to świetnie. A tu :
> http://www.computerandvideogames.com/444133/oculus-rift-support-to-be-assessed-for-alien-isolation/
>
> wyczytałem, że wsparcie dla Oculus Rift jest bardzo prawdopodobne - rewelacja.


Polecam Oculusa :) Mam DK1 i ciagle odswiezam strone aby zamowic kolejny prototyp Crystal Cove (o ile juz nie wypuszcza consumer edition). Oby byl wspierany i w tej produkcji :=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment otworzenia żaluzji - Motyw muzyczny z pierwszego Aliena. Cudo :)
Na dodatek świetnie odtworzenie pomieszczeń, jak w pierwszych dwóch częściach AvP.
Ogólnie przejadły mi się gry, gdzie musisz tylko uciekać, bo tak naprawdę po pierwszej połowie dość dobrego i mocnego klimatu (jak w Outlast) rozgrywka robi się już dość monotonna.
Ale to Alien... trzeba dać szansę mimo ostatniego rozczarowania. Będę śledził na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO to to będzie , już raz się przejechałem na dwóch alienach :/ Mogli by zrobić AvP 2 z coopem i lepszą grafią. Gwarantowany sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to niesamowicie, aczkolwiek muszą dopracować Obcego i jego wygląd i jego ruchy, a raczej dynamikę. Gra mnie kupiła od samego początku, czekam na premierę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować