Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Czat gram.pl.

1435 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2006 o 15:04, Alexei Kaumanavardze napisał:

Sol ja nie mogę wejść na Chata co jest? Włączam podany adres na dole mam wybierz rozmiar i
tło i nic poza tym!



Spróbuj używać Internet Explorel 6,0 na Operze może jeszcze nie chodzić :)
Ale ja nic nie wiem tak tylko Ci doradzam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 15:04, Alexei Kaumanavardze napisał:

Sol ja nie mogę wejść na Chata co jest? Włączam podany adres na dole mam wybierz rozmiar i
tło i nic poza tym!


Masz zainstalowaną obsługę Javy? Ew. może trzeba poczekać na załadowanie apletu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czcigodni testerzy załączyli by wygłodniałemu tłumowi screena jak się czat prezentuję, bo mnie zaraz coś trafi jak się nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 17:03, Lailonn napisał:

hmm wlasciwie to nie wiem czy mozemy. Jest to normalny "javowski" czat :P

Nie normalny tylko gramowy i nie wciskaj mi tutaj takiego kitu. :) Sądze, że możecie, ale jak się boicie możecie się wcześniej kogoś zapytać, a jak nie to po prostu dajesz obraz na jakiś serwer i przypadkiem wklejasz na undergroundowym czacie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 17:06, Kukowsky napisał:

> hmm wlasciwie to nie wiem czy mozemy. Jest to normalny "javowski" czat :P
Nie normalny tylko gramowy i nie wciskaj mi tutaj takiego kitu. :) Sądze, że możecie, ale jak
się boicie możecie się wcześniej kogoś zapytać, a jak nie to po prostu dajesz obraz na jakiś
serwer i przypadkiem wklejasz na undergroundowym czacie. :P



Nie skomentuję drogi Kukini. Nie skomentuję. Wystarczyło poprosić. Jutro zrobię Wam screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 17:07, Soleila napisał:

Nie skomentuję drogi Kukini. Nie skomentuję. Wystarczyło poprosić. Jutro zrobię Wam screena.

Och droga Sol nie trzeba się od razu obrażać. Po prostu plan A był żeby się spytać czy można i żeby ktoś tego screena załączył, a jako dobry strateg od razu wymyśliłem w razie czego plan B, który jak widać nie był konieczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Cenega próbuje w tym czasie sklecić z kawałków jakiś serwis, który jest tworzony bez ładu i składu... a gram sukcesywnie uruchamia nowe coraz lepsze atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nic nie podpisywalismy. Zostalismy jedynie porposzeni a nie przekazywanie pewnych rzeczy nikomu spoza naszej 10 :p

Stworzylismy liste bledow i sugerowanych poprawek9czesc to czepialstwo :P) i nie wyszlo tego tak duzo :} ogolnie czat dziala ok a jesli chociaz 2/3 naszych sugesti zostanie spelnionych bedzie bardzo milym miejscem na spedzenie wolnego czasu :P Zwlaszcza, ze bywa tam zaloga CDP prawda? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie będzie "piknie", pootwieramy pokoje tematyczne, będzie mnóstwo ludzi ... <rozmarzony>
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 19:30, Camponator napisał:

> 10.lukaszpotas@ (nie widzę ksywki)

CAMPONATOR!!!
było na dole :/


Spokojnie, Sol ma farta do nicków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 19:23, Adamon napisał:

Arkadia po prostu z tego czata będzie :D


To się okaże :) Wiadomo, pierwszy tydzień to tłoczno, ale tak naprawde czy to się sprawdziło i przyjęło to musi minąć z 2-3 miechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować