Zaloguj się, aby obserwować  
kidofthekorn

Programy Antywirusowe

376 postów w tym temacie

Zapewniam was że Norton Antywirus jest dobrym programem sam zakupiłem jedną sztukę w sklepie i jestem zadowolony. Ponoć norton 360 jest lepszy od noda32 i polecam gorąco już nie jenego wira mnie obronił.Nie ma sensu ściągać jakieś demka krótko trwałe a arcabit nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:49, żyrafa napisał:

rowniez przylaczam sie do pytania A-cisa poniewaz uzbieralem troche kasy a cenie bezpiecznego
kompa i wypadalo by cos porzadnego kupic;)

Ja nie doczekałem się odpowiedzi, więc kupiłem już Nortona Internet Security 2007 za 209 zł i na razie mam spokój :-)
Tyle, że jest to wersja jednostanowiskowa, więc chcę się dowiedzieć, co należy zrobić aby zamienić na wersję 2 lub 3 stanowiskową. Muszę do nich napisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chyba kupie kasperskiego bo prawie zawsze ma 1 miejsce w testach i malo miejsca zajmuje;)nierouzmiem tylko czym roznia sie te 4 edycje Kaspersky Internet Security 6.0 , Kaspersky Anti-Virus 6.0, Kaspersky Internet Security 6.0 Home Edition, Kaspersky Anti-Virus 6.0 Home Edition i ktory jest najlepszy dla normalnego uzytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Norton jest rzeczywiście bardzo dobrym systemem antywirusowym, sam go miałem przez trochę i byłem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:48, albinskia napisał:

możecie mi polecić jakiegoś antywirusa którego można pobrać za darmoche??

A czemu chcesz pobierać?? Kup dobrego i miej go za zawsze a nie, będziesz siągał i kombinował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od ponad roku "Avira AntiVir" i działa bez żadnego problemu i skutecznie - częste aktualizacje no i za FREE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:40, Qrski napisał:

>A ja miałem avast ale mi sie licencja skończyła teraz nawalam z mks:P

Jak Ci się mogła w Avast skończyć licencja ? Przecież jest wersja Home - wystarczy zarejestrować i masz subskrypcję na zawsze, a to wszystko za darmochę ... Ja osobiście używam go już od roku i nic mi kompa nie zainfekowało ... Dlatego polecam ten program !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 14:15, Zieloonnyy napisał:

Hej może ktoś mi podac link do antywirusa którego można użyc tak ze strony tzn. odrazu na stronie


www.bitdefender.com/scan8/ie.html
www.kaspersky.pl/virusscaner.html
www.pspolska.pl
http://arcaonline.arcabir.com/skaner.html
http://security2.norton.com/us
http://housecall.trendmicro.com

To wszystkie znane mi. Do wyboru do koloru :D. Skuteczności nie znam bo nie używam Antivirusów Online
[sorkens za podwójnego ;D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 14:22, kolektor napisał:

> >A ja miałem avast ale mi sie licencja skończyła teraz nawalam z mks:P
Jak Ci się mogła w Avast skończyć licencja ? Przecież jest wersja Home - wystarczy zarejestrować
i masz subskrypcję na zawsze, a to wszystko za darmochę ... Ja osobiście używam go już od
roku i nic mi kompa nie zainfekowało ... Dlatego polecam ten program !

Bo ja urzywalem profesional ;p a teraz ma Homa i chodzi ::DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Pandy Antivirus Platinum 2007 i moim zdaniem jest najlepsza i najczulsza ze wszystkich programów, jednak znacząco spowalnia komputer i system (niestety)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem naprawdę bardzo wielu programów antywirusowych i najlepsze zdanie mam o Kasperskym. Jest naprawdę dobry a jego zapora szybko się uczy. W odróżnieniu od BitDefendera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować