Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs: kilka słów o nadchodzących DLC i przyjaciółce Aidena

69 postów w tym temacie

Każda gra Ubisoftu jest taka sama. Zatem w The Crew będziemy uganiać się za różowym samochodem? Mam nadzieję, że chociaż w The Division, nie będziemy ratować księżniczki z wieżowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zajmujemy się planami dotyczącymi DLC

Aktualnie zajmujemy się wycinaniem zawartości gry dla DLC. /fixed

Teraz wyszło na jaw, dlaczego przesunęli premierę. ;)


Widząc oszpeconą głowę Clary przypomina mi się, co ludzie obecnie potrafią zrobić ze swoim ciałem w pogoni za kolejną modą.

Szczególnie te uszy - jesteśmy w Afryce, czy co?
Obrzydliwe. Aiden olej ją, Clara z tymi akcesoriami wygląda ochydnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ....a zatem... Co to znaczy? Potencjalną kochanką, czy jak spekuluję asasynką?

to znaczy, ze w ta postac sie wcielimy w DLC tak jak to bylo z Adewale w Assassynie.

ta laske z obrazka to chyba z FarCry''a przywiezli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 11:20, Zar0 napisał:

Cygi, tuneli nie widziałeś nigdy u nikogo?

Chyba każdy je widział ale dla większości to po prostu debilne.

A co do tematu to po raz kolejny zapowiadanie DLC przed premierą gry? Rozumiem że jak gra jest w fazie szlifowania komuś w studiu się nudzi i coś musi robić ale naprawdę wypada mieć chodź pozory przyzwoitości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co do tematu to po raz kolejny zapowiadanie DLC przed premierą gry? Rozumiem że jak
> gra jest w fazie szlifowania komuś w studiu się nudzi i coś musi robić ale naprawdę wypada
> mieć chodź pozory przyzwoitości...
Może chodzi o to aby nie czekać na dodatek zbyt długo....samo watch dogs jest tworzone (pierwowzór) od przeszło kilku lat...
Dla przykładu, głupio by wyglądało DLC do AC IV, które by wyszło załóżmy jakiś czas po premierze AC V.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie DLC są w porządku, o ile podstawka wygląda na kompletną całość. Tak było choćby z ACIV Black Flag - gra jest naprawdę wielka, kompletna i znakomita, a DLC porusza zupełnie nowe wątki, a nawet ma innego głównego bohatera :)
Nie mogę się już doczekać Watch Dogs - gra zamówiona, czekam z niecierpliwością na premierę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według (nie tylko) mnie, wszelkie DLC zapowiedziane przed premierą to zło i wyłudzenie w najczystszej postaci. Nie mam nic przeciwko pełnoprawnemu rozszerzeniu za 50 zł, które gwarantuje co najmniej 10 godzin dodatkowej rozgrywki i jest wydane parę miesięcy po premierze gry. Ale wycinanie misji z gier i układanie z nich kolekcjonerek to już bezczelność. Jakakolwiek zapowiedziana przed premierą zawartość dodatkowa dyskwalifikuje dla mnie daną grę jako must have. Kupię, gdy edycja ze 100% zawartością będzie kosztowała nie więcej niż 80 zł. A Ubi niech się w głowę stuknie - gadanie o DLC w grze, której premiera została mocno przesunięta, to raczej kiepski sposób na wyjawienie, czym przez te kilka miesięcy twórcy się zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy powodu opóźnienia gry :D Być może część zespołu pracuje nad eliminacją błędów, a część nad DLC do niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Watch Dogs: kilka słów o nadchodzących DLC i przyjaciółce Aidena"
Wait, wait, wait... What?!
Nadchodzące DLC, do gry, która opóźniła swa premierę i tak naprawdę nie wyszła. Hm. Ok chłopaki, chyba coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 13:43, xJaJox napisał:

Nadchodzące DLC, do gry, która opóźniła swa premierę i tak naprawdę nie wyszła. Hm. Ok
chłopaki, chyba coś tu jest nie tak.

Niedługo dojdzie do tego, że DLC będą wychodzić przed grą właściwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli już mnie zaczyna to denerwować. Jak mam płacić 1/4 ceny gry za dlc to niech również ten dlc wprowadza 1/4 dodatkowej fabuły.

Cóż, każdy ma prawo nie kupić. Ja też. Pełno mam jeszcze gier, których nawet nie tknąłem, np Hitman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 09:38, Cygi napisał:

Aktualnie zajmujemy się planami dotyczącymi DLC

Aktualnie zajmujemy się wycinaniem zawartości gry dla DLC. /fixed


Niektórzy z teoriami spiskowymi powinni się chyba udać do specjalisty... Naprawdę ten bełkot o wycinanie DLC z każdej jednej gry zaczyna być powoli nudny. Każdy jeden mądry narzeka ale produkty od takiego ubi czy ea kupujecie masowo, często w ciemno na preorderze. Zaprotestuj jeden z drugim portfelem to może coś zmienicie.

Btw - nie każda jedna produkcja posiada DLC wycinane z głównej zawartości [tak niewiarygodne ale prawdziwe]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 11:27, Tomoya-kun napisał:

Chyba każdy je widział ale dla większości to po prostu debilne.


Tak tak, jak 21 calowe felgi w terenówce czy tańczenie po czterdziestce. So what..

Dnia 25.01.2014 o 11:27, Tomoya-kun napisał:

A co do tematu to po raz kolejny zapowiadanie DLC przed premierą gry? Rozumiem że jak
gra jest w fazie szlifowania komuś w studiu się nudzi i coś musi robić ale naprawdę wypada
mieć chodź pozory przyzwoitości...


W związku z czym że tak zapytam z ciekawości? Ubisoft to nie Matka Teresa, nie musi udawać świętego;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować