Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Czy kiedykolwiek w życiu coś wygrałeś?

327 postów w tym temacie

Skoro tutaj chwalicie się wygranymi lodami, to i ja się pochwalę, bo jest i czym.
Razem z moim ojcem lubimy lody, a jak wiadamo teraz jest pełno promocji, więc co się kupi kilkanaście lodów, to kilka się wygrywa.:D No i w końcu tych darmowych lodów się trochę nazbierało (wieczka, patyczki) i razem z moim ojcem udaliśmy się do pewnego marketu, gdzie się zamieniło te fanty na lody. Jakie było zdziwenie sprzedawczyni, gdy zobaczyła tyle tych wieczek i patyczków.:) Jednak czasami warto jeść lody z promocji, by potem sobie odebrać kolejne za darmo.
Teraz zejdę z chłodnego tematu i się pochwalę innymi nagrodami:
ostatnio wygrałem w konkursie j. angielskiego "The Big Challange 2006" gazetę (za słaby byłem (czyt. czwarty) na książkę:() "Club" ; innym razem wygrałem kasetę magnetofonową ze ścieżką dźwiękową z filmu "Spiedrman" (tu byłem za wolny, 3 minuty wcześnie bym zadzwonił i bym wygrał grę o tym samy tytule). Oczywiście biorę udział w różnych konkursach, ale na razie jakoś szczęścia mi brakuje, może później...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w podstawówce w szkolnej loterii wygrałem główną nagrodę - kolejkę elektryczną. I to by było na tyle. :) Nie pamiętam żebym coś więcej kiedyś gdzieś wygrał. Może to dlatego że w nic nie gram...? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem czytelnikiem pisma dla graczy CD-Action (bankowo znacie ;]). Czesto są jakieś konkursy sms-owe, więc nie raz wysyła się kilka sms-ów na konkursy. W jednym wygrałem zestaw 9-ciu gier wojennych z taniej serii "Wojny, Bitwy, Kampanie". Musiałem mieć niezłą minę jak dostałem sms-a z infem o wygranej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 13:17, morthi napisał:

masz moze jakis specjalny system ktory Ci to umozliwia?:)

ja jeszcze nigdy zadnego big milka nie wygralem :P

To proste:
Najpierw kupuje Big Milka, patrze.. Jest!! Jupi! Po zjedzeniu loda.....
Wyminiam patyk na Big Milka, no i jem (chlip, chlliiiiiiip, chrukmp, łłłiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip, echhhlippp, chlip.....) patrze znowu wygrałam :D
No to idę do sklepu, wymieniam, a ponieważ nie jestem żarłokiem pędzę z lodem do domu i wkładam go do zarażarkii ( niestety wczoraj zrobiłam tak samo i lud padł ofiarą, któregoś z innych domowników :( )
Ale to jeszcze nic kiedyś wygrałam aż 5 Big Milków w ciągu 2 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- płyta z muzyką w konkursie w necie
- Dungeon Siege II w konkursie bombkowym na gram.pl
- 4 w dużym lotku + ileś razy 3
- w jakimś supermarkecie na wakacjach karton żarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 11:43, olcia13 napisał:

Przypomiałam sobie, że niedawno wygrałam odtwarzacz MP3 w konkursie CDA :D


o kurde to musiałbyć fart :D
a ja wygrałem coś w gazecie chyba jakąś golarke a i kiedyś jakąś gre ale juz nie pamiętam jaką i gdzie bo to dawno było chyba coś w Media Markt albo Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolegą w klickó wygrałem gothic I "colinna 3" chyba :/ i wiziorek z gothic I

o i jeszcze byla w tym płyta Max Payn ale nie działała

klik daje lipne nagrody to było jakieś 3 lata temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować