Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titanfall także będzie wymagać Origin

18 postów w tym temacie

Co za zaskoczenie!

Przecież od powstania Origina EA wydaje tam wszystkie swoje gry, czemu miałoby być inaczej z Titanfallem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za zaskoczenie!
>
> Przecież od powstania Origina EA wydaje tam wszystkie swoje gry, czemu miałoby być inaczej
> z Titanfallem?

Dokładnie. Przecież to oczywista oczywistość była od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 10:00, Dared00 napisał:

Co za zaskoczenie!

Przecież od powstania Origina EA wydaje tam wszystkie swoje gry, czemu miałoby być inaczej
z Titanfallem?

True, true.
Ale patrząc na pierwszy post, niektórzy chyba jeszcze liczyli na zmianę sytuacji. Patrz na Ubisoft, który w The Stick of Truth nie będzie pchał nikomu uPlaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. tak nie wiele, aby zniechęcić mnie do zakupu gry. Wole nie grać, niż instalować ten SZPIEGOWSKI SPYWARE (w niemczech była nawet fajna "jazda" z tego powodu, jak okazało się że orygin to spyware), czy zamulający szit*. Mam steam, i ubistaczke, na tego spyware miejsca nie ma i nigdy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 10:21, Arborr napisał:

No cóż.. tak nie wiele, aby zniechęcić mnie do zakupu gry. Wole nie grać, niż instalować
ten SZPIEGOWSKI SPYWARE (w niemczech była nawet fajna "jazda" z tego powodu, jak okazało
się że orygin to spyware), czy zamulający szit*.

Steam robił to samo, i jakoś mu tego do dzisiaj nie wypominacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak czytam hejt na Origin to nie wiem czy płakać czy się śmiać z głupstwa ludzi... Mi osobiście to ani w 0,1% nie przeszkadza. Ba! Nawet lubię jeśli gra wymaga Origina/Steama/uPlaya. Dlaczego? Bo jeśli kupię grę i płyta zostanie uszkodzona albo coś to nic mi to nie robi bo mogę pobrać a w żadnym stopniu mi to nie przeszkadza. Nie wiem o co ludziom chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, szczerze powiedziawszy wolałbym móc wszystkie gry przenieść ze Steam i uPlay do Origin. Jako jedyny przyzwoicie działa i nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> True, true.
> Ale patrząc na pierwszy post, niektórzy chyba jeszcze liczyli na zmianę sytuacji. Patrz
> na Ubisoft, który w The Stick of Truth nie będzie pchał nikomu uPlaya.

Ubisoft odkupiło South Parka kilka miesięcy temu jak gra była już praktycznie zrobiona, gdyby robili ją od podstaw na 100% był by uPlay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Origin nie przeszkadza działa dobrze więc nie ma o co kopie kruszyć inna sprawa to takie "Games for Windows Live" którego zamknięcie ograniczyło funkcjonalność gier. Morze nowy prezes Microsoft jak nie chce prowadzić już tej usługi przekaże je chętnej do tego instytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ale patrząc na pierwszy post, niektórzy chyba jeszcze liczyli na zmianę sytuacji. Patrz
> na Ubisoft, który w The Stick of Truth nie będzie pchał nikomu uPlaya.

To ja jeszcze poproszę, żeby Watch_Dogs i The Division nie wymagało Uplay... Ale niestety wiem, że marne są na to szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam też zbiera statystyki, więc tutaj specjalnie lepszy nie jest. Może nawet więcej niż Origin, biorąc pod uwagę jego dłuższe istnienie i zaawansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...to tak jak by napisać news przy kolejnej grze od Valve że będzie wymagała Steam-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko piraci mogą narzekać na origin. Tak! Kto ma więcej niż jedną grę od EA, ten ma i Origin, był czas przywyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 19:37, MBi napisał:

Teraz tylko piraci mogą narzekać na origin. Tak! Kto ma więcej niż jedną grę od EA, ten
ma i Origin, był czas przywyknąć.

Albo ludzie widzący, że origin po prostu gorzej działa od steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować