Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 09:24, Michaelius napisał:

Juz chcialem pochwalic konfiguracje a tam patrze pseudo zasilacz feela :D Jak na pol
roku szukania to na zasilacz chyba kolega wiecej niz 5 minut nie poswiecil :D


cena do jakośći to feel wymiata po za tym na zasilacz miałem 100zł wiec tylko feel. komp działa wiec co ja mam złego powiedziec.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 09:28, mrosi napisał:

>Juz chcialem pochwalic konfiguracje a tam patrze pseudozasilacz feela :D Jak na
pol
> roku szukania to na zasilacz chyba kolega wiecej niz 5 minut nie poswiecil :D

A kolega to pewnie Akygę albo Traceraby wybrał? Dajcież spokój z tym krytykowaniem. Feel
to wybór cena/jakośc a nie wybór bardzo dobrego zasilacza. Jeśli ktoś może przeznaczyć
100PLN na zasiłkę to nie stać go na Tagana...
Eeechhhh........


Jak ktos ma 1500 zeta na kompa to moglby te 80 zeta na Modecoma MC 350 znalezc :) O koszmarnie drogich Chieftekach GPS 400-450 po 120-130 zeta nie wspominajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie: zakupiłem niedawno gf8800gt - Ati tool pokazuje, ze pod obciązeniem pracuje w temperaturze 88st. Czy to normalne dla tej karty? Ten sam program (Atitool) pokazuje ze wiatrak kręci się z 0% dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:09, Skie napisał:

pytanie: zakupiłem niedawno gf8800gt - Ati tool pokazuje, ze pod obciązeniem pracuje
w temperaturze 88st. Czy to normalne dla tej karty? Ten sam program (Atitool) pokazuje
ze wiatrak kręci się z 0% dziwne nie?


88 pod obciazeniem to nie jest zle. Ale proponuje uzyc riva tuner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:09, Skie napisał:

pytanie: zakupiłem niedawno gf8800gt - Ati tool pokazuje, ze pod obciązeniem pracuje
w temperaturze 88st. Czy to normalne dla tej karty? Ten sam program (Atitool) pokazuje
ze wiatrak kręci się z 0% dziwne nie?


Albo (uzupełniając poprzedniego posta) użyj GPU-z - druga zakładka pokazuje temperatury karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 12:15, lookastdu napisał:

Chciałem się spytać: która technologia jest lepsza? CrossFire czy SLI?

Zależy od konkretnego programu. Natomiast CF ma dodatkowo tę przewagę, że można wpiąć różne karty, np. 3870X2 i 3870, etc. Z tego co pamiętam to tylko daje radę tak przy nowszych kartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zmienię wentyle, jeżeli głośność wbudowanych będzie dla mnie za wysoka.
Czy lepiej wziąć wersję bez okna, która jest tańsza, czy może wersję z oknem ? Nie wiem, czy wzięcie tej drugiej da jakieś skutki uboczne. Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:48, sinir napisał:


Zmienię wentyle, jeżeli głośność wbudowanych będzie dla mnie za wysoka.
Czy lepiej wziąć wersję bez okna, która jest tańsza, czy może wersję z oknem ? Nie wiem,
czy wzięcie tej drugiej da jakieś skutki uboczne. Jak myślicie ?

Mam budę z oknem i powiem tak - jeśli trzymasz komputer na biurku to możesz śmiało się oto pokusić, jeśli trzymasz pod biurkiem lub w innym mało widocznym miejscu to nie ma to najmniejszego sensu. Skutków ubocznych brak, no chyba, że kurz - źle wygląda w oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Komputer będę trzymał pod biurkiem, więc raczej nie wybiorę wersji z okienkiem, ale zastanowię się ;)
Blacklio2- w Twojej sytuacji, to zasłoniłbym jednostkę centralną jakimś prześcieradłem, albo czymś takim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:33, Tokix napisał:

Dobra cena to może być 100 zł, jak i 800 zł, współmiernie do funkcji jakie oferuje...
Może napisz do ilu zł ... ?


50-100 zł. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 12:15, lookastdu napisał:

Chciałem się spytać: która technologia jest lepsza? CrossFire czy SLI?


zacznijmy od tego, ze żadna nie jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamera Internetowa LOGITECH Quickcam Connect ok. 100 zł

Kamera Internetowa CREATIVE LIVE! CAM VIDEO IM Skype Edition ok. 70 zł

Kamera Internetowa LOGITECH Quickcam Messenger Refresh ok. 80 zł

Tutaj jakiś wynalazek:
http://allegro.pl/item373683551_8_0_mpixel_kamera_internetowa_ecom_diody_mikrofon. html
Wygląda ciekawie,ma sporo funkcji i 8 mpx ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:03, DJ Danielus napisał:

> Chciałem się spytać: która technologia jest lepsza? CrossFire czy SLI?
Zależy od konkretnego programu. Natomiast CF ma dodatkowo tę przewagę, że można wpiąć
różne karty, np. 3870X2 i 3870, etc. Z tego co pamiętam to tylko daje radę tak przy nowszych
kartach.


A jak mam Radeon HD3870 (płyta obsługuje CrossFire, zasiłka też uciągnie dwie karty) to da radę podpiąć model HD3870X2 (ten dwurdzeniowy), żeby działały razem w CF? Czy muszą być tej samej firmy?
A jeśli bym podpinał drugiego Radka HD3870 to też musi być tej samej firmy? Bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 19:08, lookastdu napisał:

A jak mam Radeon HD3870 (płyta obsługuje CrossFire, zasiłka też uciągnie dwie karty)
to da radę podpiąć model HD3870X2 (ten dwurdzeniowy), żeby działały razem w CF? Czy muszą
być tej samej firmy?

na 90% da radę. nie, nie muszą.

Dnia 10.06.2008 o 19:08, lookastdu napisał:

A jeśli bym podpinał drugiego Radka HD3870 to też musi być tej samej firmy? Bo nie wiem.

nie ;)
ale w sumie lepiej, żeby były. ale nie muszą, możesz spokojnie różnych firm brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się