Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 20:54, Dead-pl napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś ale ta karta jest na PCI-E. A zresztą jaki sens jest brać 7900GS ??
już lepiej dołożyć pare złoty i kupić markowe 7900GT :P
http://sklep.benchmark.pl/pelny_26704.html

Ja tez nie wiem czy ty nie zauważyłes ale i ta karta jest na PCI-E :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:58, boduczek napisał:

> a jaki ten celek bo jak słabu to karta będzie czekac na procka :/ i szkoda kasy
>
Celeron 2.60Ghz ale planuje zmienic na Intel Pentium 4 3.ooGHz ale nie wiem teraz czy jest
sens:/ Help me!!


W takim razie możes brać spokojnie http://www.icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-310 , będzie ci służył jeszcze jakiś czas...:] ofc w nowości to już niepograsz na high ale... co wymagać od starego 7xxx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:56, Clegan napisał:

> Mialem urodziny w pazdzierniku a imieny w listopadzie.W sensie chce kupic procek i ram
teraz
> a na gwiazdke plyte glowna.To nie bedzie taka roznica w czasie.A co do podkrecania to
ramu
> akurat nie bede.
To sobie daruj te Geile i kup jakieś tańsze markowe [a-data ponoć całkiem całkiem ma ddr2].
Bo różnicy miedzy nimi nie zobaczysz.
Co do coolera to zależy jaką wersję kupisz: oem [musisz kupić chłodzenie osobno] lub box [z
wiatrakiem - podobno całkiem niezły - jak nie kręcisz to inny nie potrzebny].


Widzialem fajny set patriota 1gb 800mhz.Podkrecac to jesli jzu to bede niewiele.CHociaz na razie.Ponoc ta plyta glowna asusa jest calkiem dobra to podkrecania to nawet jesli sie potem zdecyduje to tylko coolerek dokupie i powinno byc spoko.W chipie bylo ze mozna go podkrecic nawet do 2.6 z 2.3 wiec moze sie skusze 4.6 a 5.2 to roznica.Chcialem sie jeszce upewnic czy to prawda ze conore moze pracowac jako dwa oddzielne procki i jako jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie pogram na Celku?? A czy po zmianie odczuje jakies róznce( mówie tu o procku) ?? i czy te róznice beda duze??A jak nie to doradzcie mi co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce kupic nowa karte graficzna i dokupic troche ramu zeby mi jeszcze troche nastepnych gier pochodzilo.jak ktos wie to piszcie to wszystko nie moze przekroczyc 600-700zl.im taniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:00, Dead-pl napisał:

> > a jaki ten celek bo jak słabu to karta będzie czekac na procka :/ i szkoda kasy

> >
> Celeron 2.60Ghz ale planuje zmienic na Intel Pentium 4 3.ooGHz ale nie wiem teraz czy
jest
> sens:/ Help me!!

W takim razie możes brać spokojnie http://www.icomp.pl/produkty.php?sid=karty_graficzne-310
, będzie ci służył jeszcze jakiś czas...:] ofc w nowości to już niepograsz na high ale... co
wymagać od starego 7xxx ;)

Jezeli chodzi o 7600 to pograsz w nowosci na srednich spokojnie ale o wysokich to nie ma co myslec jednak polecam dolozyc 100 zl i kupic tak jak juz wczesniej mowilem produkcji asusa http://www.ceneo.pl/269927
Albo na pocztku zmien plyte glowna bo na agp to nie ma jakis hitow raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:02, Kamil1795 napisał:

chce kupic nowa karte graficzna i dokupic troche ramu zeby mi jeszcze troche nastepnych gier
pochodzilo.jak ktos wie to piszcie to wszystko nie moze przekroczyc 600-700zl.im taniej tym
lepiej

Kup sobie 6600 gt leadteka 256 mb to bedzie z 300 zl -350.A nie wiem o jakiej czestotliwosci rammu mowisz wiec nie mam jak za bardzo doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:06, Barkley napisał:

> chce kupic nowa karte graficzna i dokupic troche ramu zeby mi jeszcze troche nastepnych
gier
> pochodzilo.jak ktos wie to piszcie to wszystko nie moze przekroczyc 600-700zl.im taniej
tym
> lepiej
Kup sobie 6600 gt leadteka 256 mb to bedzie z 300 zl -350.A nie wiem o jakiej czestotliwosci
rammu mowisz wiec nie mam jak za bardzo doradzic.

ja myslalem o tej karcie http://allegro.pl/item141851416_msi_geforce_7600gs_256bit_256mb_128bit_agp_box.html
a mam pamieci 512 a chce tyle zeby ,,troche"nastepnych gier mi pochodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:09, Kamil1795 napisał:

> > chce kupic nowa karte graficzna i dokupic troche ramu zeby mi jeszcze troche nastepnych

> gier
> > pochodzilo.jak ktos wie to piszcie to wszystko nie moze przekroczyc 600-700zl.im
taniej
> tym
> > lepiej
> Kup sobie 6600 gt leadteka 256 mb to bedzie z 300 zl -350.A nie wiem o jakiej czestotliwosci

> rammu mowisz wiec nie mam jak za bardzo doradzic.
ja myslalem o tej karcie http://allegro.pl/item141851416_msi_geforce_7600gs_256bit_256mb_128bit_agp_box.html
a mam pamieci 512 a chce tyle zeby ,,troche"nastepnych gier mi pochodzilo.

Rozumiem ze chcesz karte pod agp co do ramu to bedzie potrzebna 512 ale nie wiem jaka czestotliwosc ile mhz.Sprawdz to czegos poszukamy.mysle ze sie da zmiescic w 700 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co mozna jeszcze zrobic:
windows XP
intel 4 2.8ghz
512 ram
nvidia FX 5600
128 mb
dwa lata temu to byl jak super komputer
p.s. co to jest czestotliwosc i co daje bo co do kompow jestem zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam zamiar upgrade''ować kompa. Niestety, mam płytę pod AGP. I takiej też karty szukam. I znalazłem dwie okazje, które mi się widziały. Ale nasuwa mi się pytanie: co lepsze? GF 6200 256, czy Radek 9800 Pro 128? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:16, Kamil1795 napisał:

a co mozna jeszcze zrobic:
windows XP
intel 4 2.8ghz
512 ram
nvidia FX 5600
128 mb
dwa lata temu to byl jak super komputer
p.s. co to jest czestotliwosc i co daje bo co do kompow jestem zielony

To zalezy od procesora z jakimi pamieciami pracuje.Corasairy sa fajne maja chlodzenie nawet ale uwazam ze sa za drogie zeby sie z nimi zmiescic w 700 zl razem z karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:18, BzyQacz napisał:

Panowie, mam zamiar upgrade''ować kompa. Niestety, mam płytę pod AGP. I takiej też karty szukam.
I znalazłem dwie okazje, które mi się widziały. Ale nasuwa mi się pytanie: co lepsze? GF 6200
256, czy Radek 9800 Pro 128? Pomóżcie.

Z wiedza o radeonach to u mnie kiepsko a jaka roznica w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:18, BzyQacz napisał:

Panowie, mam zamiar upgrade''ować kompa. Niestety, mam płytę pod AGP. I takiej też karty szukam.
I znalazłem dwie okazje, które mi się widziały. Ale nasuwa mi się pytanie: co lepsze? GF 6200
256, czy Radek 9800 Pro 128? Pomóżcie.


Wiesz co... Ja kupiłem niedawno Galaxy GF 6200. Jest naprawdę dobry. Ma Pixel Shader 3.0 i Open GL 2.0 więc jest naprawdę spoko:) A dałem za niego 245zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2006 o 21:18, Barkley napisał:

To zalezy od procesora z jakimi pamieciami pracuje.Corasairy sa fajne maja chlodzenie nawet
ale uwazam ze sa za drogie zeby sie z nimi zmiescic w 700 zl razem z karta graficzna.

>a jak mozna sprawdzic z jakimi komp wspolpracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się