Widek

Upgrade kompa / Modernizacja Komputera - pomoc, porady itp.

75448 postów w tym temacie

jednak wezme AMD x2 5000 +box bopatrzyłem na testy i jest on lepszy od E4400 i E4300 , a na równi jest z E6300 ale on juz kosztuje ok.600 a tyle to już na procka niemam więc wygram AMD Athlon x2 5000+BOX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 11:32, ziolek1301 napisał:

ale ja bym chcial go ulebszyc:D:D

Nie da się ulepszyć Pentium 200 MMX. Nie wytrzymywały tego ani płyta, ani procek. Powyżej 233 MHz pojawiała się dziura technologiczna, która w tej technologii w ogóle nie pozwalała CPU prawidłowo działać. 200, to i tak była już podkręcona wersja Pentium 166 MMX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często radziłem aby ludzie brali athlona, ale były to przypadki gdy ktoś miał ograniczone fundusze. Jeśli masz do wyboru athlona 5000 i C2D 4300 to nie zastanawiaj się i bierz intela. Podobno na dobrych płytach można go przekręcić na ponad 3ghz, a jeśli tak to zjada athlona na śniadanie. Oczywiście zrobisz co zechcesz, ale posłuchaj się dobrej rady i weż C2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:12, gothix13 napisał:

No chyba wezme tego c2d bo jak patrzyłem na testach to nawet jest dobry , kurcze ale jakoś
jego mnożnik mnie odstrasza xD

jezeli nadal masz watpliwosci to dodam ze oprocz wydajnosci , nowoczesniejszej architektury i duzo lepszych mozliwosci podkrecania C2D oferuje nizszy pobor energii i nizsze temperatury niz AMD X2 5000. Naprawde nie ma nad czym sie zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:31, gothix13 napisał:

No dobra przekonaliście mnie ;) kupuje sobie C2D :)


Dobry wybór :D sam mam Core 2 Do i jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jakiej firmy najlepiej kupywac pen drive''y ?
Niezaleznie od ceny, ale zalezy mi na jak najwiekszej jakosci i pojemnosci.

Nie wiem, czy to pytanie pasuje do tego tematu, ale temat o pen drive''ach juz od roku nie dziala ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:49, tomoliop napisał:

No, ja już dzisiaj mam kompa zmodernizowanego (350W-450W, GF6600GT 128mb - GF8800GTS 320mb).
Spodziewałem się kolosalnej różnicy i przyu pierwszej próbie trochę mi mina zrzedła, bo różnicy
prawie żadnej nie było.


Ja też zdziwiłem się kiedy zobaczyłem rożnicę w np. F.E.A.R. po modernizacji kompa (zmieniałem procka z Athlon X2 4200+ na C2D E6400). Na Athlonie potrafił się przyciąć, na Intelu wszystko pływa.
Kolejna sprawa, w Twoim przypadku, nie wiem jaki masz zasilacz. Być może nie daje wystarczającej mocy aby dźwignąć GF8800. Jeśli masz "no name" - to normalne, że nie jest tak wydajny bo mimo 450W na naklejce rzeczywiście ma pewnie ok. 380W. Może też być inny powód braku polepszenia wydajności. Może masz za mało pamięcie RAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 07:45, makli napisał:

Tu masz link do tematu o pendrive''ach. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16097&u=27


Kłania się czytanie postów do końca. Napisał, tu cytuje "Nie wiem, czy to pytanie pasuje do tego tematu, ale temat o pen drive''ach juz od roku nie dziala ;P".

Gol Galad - przy kupowaniu patrz też przede wszystkim na prędkość przesyłania danych (chyba jest coś takiego). Bo w, niektórych pamięciach to prawdziwe utrapienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialem zainstalowac sobie karte graficzna Radeon 9600 PRO 128mb. wszystko zrobilem wlaczam a tam czarny obraz i nic nie widac, nawet sterownikow nie moge zainstalowac
pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co mowisz...tym bardziej widac ze za bardzo sie nie znasz.

HumanGhost -> Pamięci bardzo dobre, firmowe i maja dobry potencjal do OC. Na dodatek CL 2.5 wiec nic tylko brac. Cena tez idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj stery od starej karty... To raz, sprawdź, czy dobrze podpięta... Potem zainstaluj firmowe stery dodane do karty, później nowe Catalysty (ze strony ATI ściągniesz) i DirX 9.0c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 10:25, Bartek 93 napisał:

wiesz... na twoim miejscu bym ich nie brał bo "częstotliwość szyny pamięci: 400Mhz"


Na moim miejscu brałbyś, bo taka szyna jest akurat na moją płyte główną. Zobacz dyskusję kilkanaście postów temu. ;-)

gothix13 -->> Goodramy są praktycznie w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to sie popisałem :) Nie przeczytałem tego co było wcześniej :) Sorki za nieporozumienie:) W takim razie to całkiem dobre kości. Inną działką jest to że DDR są droższe od DDR2 no ale cóż, starsza płyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się