Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - zobacz zwiastun prezentujący świat gry

31 postów w tym temacie

Ta muzyka o.O epicka.

jeśli będzie jej więcej w grze to jest już połowa sukcesu, bo nic tak nie napawa do gry jak świetna muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo dobrze, choć imo jest nieco zbyt sterylnie. Do naszego Wiedźmina nie ma startu. Czekam na filmik prezentujący walkę - nie ukrywam, że liczę na latające kończyny i tryskającą krew, choć patrząc na świat raczej nie ma co się łudzić. Niemniej - czekam, dobrych RPG nigdy zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem pisać, że do tego co widzieliśmy u Wiedźmina 3, jakoś tak słabo wygląda. Niech pokażą walkę jeszcze żeby mieć pełne porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co porównywać tej gry z Wiedźminem 3, bo to nie ta liga.
Kiedyś CDProjekt wzorował się na BioWare, a dziś powinno być odwrotnie. Uczeń przerósł mistrza i wyznaczył nowe standardy.

Mimo to DA: Inkwizycja wygląda i zapowiada się fajnie.
Cieszy mnie, że wychodzi tyle ciekawych RPG w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z tą oceną DA i Wiesława poczekajcie może do premiery?
Ciekawie zrobiłoby się jakby Wiesław okazał się klapą czego mu oczywiście nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Mimo to DA: Inkwizycja wygląda i zapowiada się fajnie
> Cieszy mnie, że wychodzi tyle ciekawych RPG w tym roku.


Dokładnie.Ostatnio jest straszna posucha jeśli chodzi o RPG-i, ale w tym roku to się powinno zmienić! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że klimat jest jakiś taki bardziej poważny i dorosły niż w części drugiej. W moim odczuciu bardziej podchodzi pod część pierwszą. Oby tylko fabuła była spójna i można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry ale czy wlasnie widzialem kolejny mod do Skyrima bo gra wyglada zupelnie jak Skyrim !.Hmmm.Myslalem ze Frostbite 3 potrafi wiecej a tu figa.Nic specjalnego czego juz wczesniej nie widzialem.
Mysle ze Wiedzmin 3 zmiazdzy cala konkurencje next genowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku brakuje mi tylko jakiegoś TES''a, bo online raczej nie dla polaków jest. W zasadzie muszę przyznać, że świat The Elder Scrolls i Wiedźmina wciągnął mnie duuużo bardziej niz Dragon Age''a. Mimo, że mamy pełno wyborów i możemy kreować postać taką jaką chcemy, to czegoś tam brakuje... Nie wiem niestety czego, bo fabuła, muzyka, gameplay i grafika są całkiem dobre we wszystkich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie można importować zapis gry z dragon age 2 ale lepiej niech tak nie będzie nie chce już mi się 7 raz przechodzić tej samej gry bo naprawdę cała seria mnie niesamowicie onieśmieliła 1 była świetna 2 jakoś poplątana z końcem ale nadal ciekawa była ciekawi mnie co dalej się stanie z bohaterem.Bo jakoś mało było wyjaśnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 20:08, Primo3001 napisał:

W tym roku brakuje mi tylko jakiegoś TES''a, bo online raczej nie dla polaków jest.


A niby dlaczego nie dla Polaków? Niech zgadnę: jakieś brednie związane z abonamentem i ogólną "drożyzną"? 50zł/m-c to nie jakieś wielkie pieniądze. Szczególnie, że(patrząc po niektórych znajomych) Polacy o wiele więcej wydają na różne gemy czy diamenty w crapach na komórkę/facebook niż np. ja wydam na wszystkie abo gier online, w które regularnie gram. Nie mierz kolego wszystkich własną miarą.

Co do DA, to faktycznie nie wygląda zbyt next-genowo. Taki wyżyłowany X360/PS3, może nieco lepiej, ale jak na PS4/XO ciut za słabo, o PC nie wspomnę. Teselacja i te wszystkie "płaskie wypukłości" nie powalają, sala balowa też jakaś taka sterylna się wydaje. Woda za to fajna i wodospady. W sumie mają jeszcze czas na zabawy grafiką, byle fabuła była dobra, questy ciekawe i walka angażująca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dupy nie urywa nie ma się czym podniecać, większy podjar był po udostępnieniu ostatniego trailera Wieśka 3 a był 2x krótszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część pierwsza mi się bardzo podobała, natomiast części drugiej jakoś strawić nie mogłem - mało ciekawe lokacje i generalnie było nudnawo. Może potem coś się rozkręciło ale niestety do tego nie dotrwałem. Mam nadzieję, że ta część będzie bliższa jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy będzie można importować zapis gry z dragon age 2 ale lepiej niech tak nie
> będzie nie chce już mi się 7 raz przechodzić tej samej gry bo naprawdę cała seria mnie
> niesamowicie onieśmieliła 1 była świetna 2 jakoś poplątana z końcem ale nadal ciekawa
> była ciekawi mnie co dalej się stanie z bohaterem.Bo jakoś mało było wyjaśnione

Powstaje specjalna aplikacja do robienia save. Nazywa się The Keep. Poczytaj o niej:

http://www.gram.pl/news/2013/08/29/dragon-age-keep-nowy-system-importu-zapisow-do-dragon-age-inquisition.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować