Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sacred 3 pojawi się w sierpniu tego roku, jest nowy trailer

17 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2014 o 20:10, Eternal101 napisał:

EEE takie pytanie czemu jest tylko na koncu pokazane xbox 360 i PS 3 skoro to wychodzi
rownież na PC''ty?

Na końcu po prawej(ikony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 20:15, Zgreed66 napisał:

> EEE takie pytanie czemu jest tylko na koncu pokazane xbox 360 i PS 3 skoro to wychodzi

> rownież na PC''ty?
Na końcu po prawej(ikony)

Już lookam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu to wygląda jak Diablo 3 ? Ma tak samo obskurną oprawę wizualną ;/ Same kolorki i zero z dark fantasy. To nie ma być gra dla dzieci. Eh.. Ascaron come back ! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 20:10, Eternal101 napisał:

EEE takie pytanie czemu jest tylko na koncu pokazane xbox 360 i PS 3 skoro to wychodzi
rownież na PC''ty?


Może nie planują wersji pudełkowej dla pecetów. Tak czy siak ikona jest jak wspomiał Zgreed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie oprawa pastelowa jak D3, czyli bardzo mi się nie podoba.

Zresztą ja "dwójki" nie miałem czasu ogarnąć, a oni mi z S3 wyskakują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była genialna. Otwarty, ogromny, klimatyczny świat, zróżnicowane klasy, ciekawy system umiejętności. Dwójka była skopana. Trójka nie zapowiada się lepiej, znów mamy obracającą się kamerę, co tylko utrudnia odbiór obrazu. Nie czuć też pierwotnego klimatu.

Ech, idę zainstalować znowu jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się. W jedynkę się zagrywałem, dwójka była średnia, to wygląda co najmniej interesująco. Grafika też mi się podoba i nie wiem o co ludziom chodzi z tymi pastelami i kolorami, Torchlight wyglądał dużo gorzej, a wielu się zachwycało (grą jako ogółem). Titan Quest niewiele lepszy od tego też nie był, a obrósł legendą prawie jak Diablo (1 i 2).

Zawsze wolałem Sacred od jakiegokolwiek innego H''n''S i pokładam wielkie nadzieje, bo tylko Lineage Eternal jako reprezentat tego gatunku zapowiada się lepiej, a bogowie wiedzą kiedy się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 21:33, Bambusek napisał:

> EEE takie pytanie czemu jest tylko na koncu pokazane xbox 360 i PS 3 skoro to wychodzi

> rownież na PC''ty?

Może nie planują wersji pudełkowej dla pecetów. Tak czy siak ikona jest jak wspomiał
Zgreed

Obejrzałem 2-gi raz i faktycznie jest ;>, pewnie wydadzą w wersji elektronicznej tylko (szkoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować