Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Assassin`s Creed Unity - pierwsze informacje i screeny

55 postów w tym temacie

Serio!! Przed chwilą napisałem komentarz wyrażający złość na was, bo o tym wiadomo od wczoraj, a wy mi tu teraz z newsem wyjeżdżacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Assassin’s Creed Unity ma zadebiutować jesienią na konsolach nowej generacji"
Wygląda słabo jak AC2
"Prócz Unity ma ukazać się także inna gra o asasynach, na Xboksa 360 i PS3, nosząca podtytuł Comet"
Ubi postrzeliło sobie dwa kolana dziękuje do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygląda odpychająco. Nie wiem czy wycisną z tego coś lepszego niż Black Flag. Sceneria szara jak w trójce, choć budynki fajniejsze. Moje pierwsze wrażenie bardzo negatywne, ale obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2014 o 20:34, Martini2603 napisał:

"Assassin''s Creed Unity ma zadebiutować jesienią na konsolach nowej generacji"
Wygląda słabo jak AC2
"Prócz Unity ma ukazać się także inna gra o asasynach, na Xboksa 360 i PS3, nosząca podtytuł
Comet"
Ubi postrzeliło sobie dwa kolana dziękuje do widzenia

Czemu? AC jeszcze się nie przejadł to ludzie wszystko kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jakichś unikalnych klimatów... Japonia, w ogóle Azja byłaby jakąś świeżością. A tak nadal europejskie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to były tylko plotki. Nawet gruziński zakon mnichów wywołuje u mnie większą ekscytację niż francuskie flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za Napoleona... Tak samo jak było w ACIII za Waszyngtona. Ogólnie nie lubię takich klimatów wojennych, ale AC własnie na takich wydarzeniach bazuję. Część prawdy i część fałszu historycznego i to tak splecione fabularnie, że wygląda to nieźle. Tęsknie za Ezio ;( Co roku to inna część. Same kotlety ;/ I tyle, co zostało ze zmarnowanej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy dadzą możliwość odpalenia francuskiego dubbingu, tak jak się dało w "dwójce" z włoskim. Imersja bulwa!
Mam trafniejszy podtytuł dla tej gry: White Flag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Francja, Paryż i możliwość śmigania po Notre Dame! - biorę w ciemno
a co do grafiki to nawet w tekście pisze, że zapewne jest to wczesna wersja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję na Francję, ale tą średniowieczną za czasów Joanny d''Arc. XVIII wieczna francuska rewolucja kręci mnie zdecydowanie mniej, ale liczę na zwiedzenie nieco większego kawałka Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też rzeka, która przepływa przez Florencję, a którą mogliśmy podziwiać (a właściwie fantastyczny most Ponte Vecchio nad nią przerzucony) w "dwójce" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować