Zaloguj się, aby obserwować  
Hoplita

Disciples II + dodatki

708 postów w tym temacie

Po co skoro, udało się rozwiązać problem? Naprawdę, złota rada:/ Wymieniać całego kompa i wydawać forsę bo jedna gra ma problemy. Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze ulubione armie; bo moja to mistrz gildii legionów potępionych z artefaktem dającym premie do pancerza i ze sztandarem wytrzymałości oraz dwa onyskowe gargulce, wypas armia trudno ich zabić bo mają dużo pancerza i cała armia bardzo szybko mutuje bo jest ich trzech w armi, a im mniej jednostek w armi tym więcej jednostki dostają doświadczenia za zwycięstwo w bitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój to Rycerz Śmierci + 2xWidmowy Wojownik(chyba, że wróg gra magiem, to Władcy Żywiołów),2xŚmierć i Odcień/Widmowy Wojownik lub Władca, Odcień, Śmierć i Smok Śmierci. Śmierć wole od Lisza, bo dochodzi się do niego bardzo szybko, a on sam potrzebuje tylko 600 esp żeby dostać poziom, i raz w potyczce miałem 2Śmierci na 13 poziomie, i one same były w stanie zabić prawie każdą jednostkę w grze jednym uderzeniem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sadzę jakie bohater w danej rasie lubicie najbardziej ?? Ja najbardziej lubię myśliwego czy łowce teraz mam go na 6 poziomie dopiero i ma już taki niezły atak 120 i inne wspomagajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa pytania, odnoszące się do edytora map:
1. Jak ustawić, aby o określonym czasie dana drużyna zaatakowała inną (drużynę)?
2. Co zrobić, by na neutralną drużynę, która porusza się w czasie gry został rzucony czar, jeżeli wiem w jakim miejscu wtedy będzie się ona znajdować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem

W grze Disciples II : Mroczne Proroctwo wyłącza mi się dźwięk,
Niekiedy dźwięk jest ale wyłącza się po jakimś czasie grania ale niekiedy nie ma go już po włączeniu gry.

Jak już raz zniknie to nie pojawia się spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 10:08, Petro89 napisał:

A w sadzę jakie bohater w danej rasie lubicie najbardziej ?? Ja najbardziej lubię myśliwego
czy łowce teraz mam go na 6 poziomie dopiero i ma już taki niezły atak 120 i inne wspomagajki

Na dłuższą metę najlepszy jest IMHO nosferat, gdyż po osiągnięciu maksymalnego dmga (300) atakuje WSZYSTKIE jednostki, i do tego wysysa życie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:08, SSebaSS napisał:

Tylko w Disiplesie czy w innych programach/grach też ??

Tylko w Disciples.

Problemem jest raczej akceleracja dźwięku w ustawieniach Dirext. Musze po testować jeszcze kilka ustawień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:14, The Lurker napisał:

Na dłuższą metę najlepszy jest IMHO nosferat, gdyż po osiągnięciu maksymalnego dmga (300) atakuje
WSZYSTKIE jednostki, i do tego wysysa życie. ;]


No też niezłe no ale wiesz ja nie pakuję jednego dowódcy (na necie żadko gram - czyt. mało grających) tylko gram jedną zapisuję grę jak mi się znudzi biorę innego i gram potem poprzedniego itd. no i gdybym miał nabijać 300 x6 no to troszku by mi to zajeło no ale jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:14, The Lurker napisał:

Na dłuższą metę najlepszy jest IMHO nosferat, gdyż po osiągnięciu maksymalnego dmga (300) atakuje
WSZYSTKIE jednostki, i do tego wysysa życie. ;]

O ile na mapie nie ma zbyt wielu jednostek Hord Nieumarłych :) Mając Nosferata za lidera nie mamy jak pokonać grupy Śmierci lub Zmór, bo wszystkie nasze jednostki zadają obrażenia od śmierci lub broni ;]
Moim zdaniem najlepszym liderem u Hord jest mag (chyba Lich Queen - po polsku nie pamiętam :P) - jedyna jednostka atakująca inaczej niż pozostałe :)

W przypadku innych ras moje typy to:
Imperium - wojownik
Legiony - różnie - wojownik lub mag (zależy od humoru :P)
Klany - mag (obrażenia od ziemi)
Elfy - wojownik (tył zazwyczaj obsadzony przez sylfidę/tancerkę słońca, archonta/teurga i któregoś z łuczników żywiołów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się ogólnie o tej grze.
W moim mniemaniu, gra lepsza od każdej z części Herosów, do której najcześciej przyrównuje się Disciples.
Piękna grafika, muzyka, walki są zachwycające. Gra bije każdym ze swych elementów sławietne "Hirołsy" na głowę :P

W dodatku świetna fabuła, i równie dobra polonizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Disciples Powrót Galleana i kupuje sobie bunt Elfów. Czy jeśi zainstaluje bunt elfów na powrocie galleana to tem mi się nie usunie? Chciałbym mieć oba dodatki naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować