Zaloguj się, aby obserwować  
Hoplita

Disciples II + dodatki

708 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2006 o 20:23, Nightcrow1 napisał:

wiecie może coś o 3 częsci Disciples ,a jak tak to możecie się podzielić wiedzą lub chociaż
adresem strony??


Nie ma jeszcze oficjalnej strony DIII.
Tu jest zapowiedź ze strony developera: http://www.akella.com/en/newsarchive/2006/04/14/disnews/
Tu informacje od wydawcy: http://www.strategyfirst.com/en/games/Disciples3/
A tu masz oficjalne forum: http://www.disciples3.ru/forum/forumdisplay.php?f=8 (linki od razu do działu anglojęzycznego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 19:45, Smash-PL napisał:

Ciekawostka dla maniaków Disciples można zagrać w kampanie "Powrót Galeana" używając "Bunt
Elfów" wystarczy mieć save.



Mam obie te części, ale osbno to znaczy przegrywając save''y z Powrotu Gaellana do Buntu Elfów nie da rady. Próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:07, kill69 napisał:

A wiadomo coś o dokładnej ilości ras w "trójce", bo na jednym forum mówili ,że będzie 7 a na
drugim 3 jak to jest w końcu ??


Ja tam gdzieś czytałem, że 7. A trzech raczej nie będzie, bo to liczba mniejsza niż w Disciples II, a im więcej, tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:07, kill69 napisał:

A wiadomo coś o dokładnej ilości ras w "trójce", bo na jednym forum mówili ,że będzie 7 a na
drugim 3 jak to jest w końcu ??

Mają być trzy grywalne rasy, tzn. takie, dla których są kampanie. Nie wyobrażam sobie całkowitego braku klanów czy hord. Może też wyjdą jakieś dodatki, które pozwolą na grę kolejnymi rasami (to tylko moje przypuszczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:10, ziptofaf napisał:

> Ciekawostka dla maniaków Disciples można zagrać w kampanie "Powrót Galeana" używając "Bunt

> Elfów" wystarczy mieć save.


Mam obie te części, ale osbno to znaczy przegrywając save''y z Powrotu Gaellana do Buntu Elfów
nie da rady. Próbowałem.


Hmm... to bardzo dziwne bo mi się udało, próbowałeś włączyc save "początek kampanii (.............)"?
Ja tak sobie włączyłem ostatnia misje demonów z Powrotu Galleana i sprawdzilem, że gargulce maja atak ziemią a włodarza dodatkowe obrażenia od ognia. Zresztą inne też działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:39, Piotrbov napisał:

Czy gra Disciples II: Powrót Galleana jest osobną grą czy trzeba do tej grypełnej wersji?


Powrót Galleana (podobnie jak Bunt Elfów) zawiera w sobie podstawowa wersję gry (innymi słowy - nie musisz mieć podstawki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:52, Sheltem napisał:

> Czy gra Disciples II: Powrót Galleana jest osobną grą czy trzeba do tej grypełnej wersji?


Powrót Galleana (podobnie jak Bunt Elfów) zawiera w sobie podstawowa wersję gry (innymi słowy
- nie musisz mieć podstawki).


Thx. Więc nie kupuje bo już mam podstawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:56, Piotrbov napisał:

Thx. Więc nie kupuje bo już mam podstawkę ;)


Jeśli masz wolne 20 zł to radzę Ci jednak kupić - wprawdzie tylko 12 nowych misji, ale PG opowiada co się wydarzyło po zakończeniu D2: Mroczne Proroctwo (a wydarzyło się dużo). Poza tym misje są ciekawe (i trudne).

Jeśli znajdziesz gdzieś Disciples 2 Gold to kup to (zawiera D2:MP, PG, BE i kilka misji będących zakończeniem BE).

A własnie widział ktoś w Polsce w sprzedaży Disciples 2 Gold? Podono miało się ukazać w wakacje, ale gry jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 09:57, Sheltem napisał:

A własnie widział ktoś w Polsce w sprzedaży Disciples 2 Gold? Podono miało się ukazać w wakacje,
ale gry jeszcze nie widziałem.


Firma Nicolas Games poinformowała, że w jej planie wydawniczym znalazła się znana wszystkim graczom strategia Disciples II Złota Edycja.

źródło: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=nowinki,10,29012

Jeśli dobrze sięgam pamięcią to tylko właśnie Nicolas Games mają prawo do tego tytułu - D2 GE, bo byla dyskusja niegdyś na temat D2 GE i umieszczenia jej w NXK na co pracownik CDP odpowiedział jak powyżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 09:57, Sheltem napisał:

> Thx. Więc nie kupuje bo już mam podstawkę ;)

Jeśli masz wolne 20 zł to radzę Ci jednak kupić - wprawdzie tylko 12 nowych misji, ale PG opowiada
co się wydarzyło po zakończeniu D2: Mroczne Proroctwo (a wydarzyło się dużo). Poza tym misje
są ciekawe (i trudne).

Jeśli znajdziesz gdzieś Disciples 2 Gold to kup to (zawiera D2:MP, PG, BE i kilka misji będących
zakończeniem BE).

A własnie widział ktoś w Polsce w sprzedaży Disciples 2 Gold? Podono miało się ukazać w wakacje,
ale gry jeszcze nie widziałem.

Hmm...a w jakiej serii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 10:08, scuba napisał:

Czy można w DII zdobyć jakoś stolicę wroga?


Można, ale trzeba sie liczyć z problemami- główną przeszkodą jest strażnik, czyli unikalna, niezwykle silna jednostka z pancerzem 90 :)
Za to po zdobyciu stolicy wróg znika z mapy, dostajesz jego kase, czary no i oczywiście nowe miasto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować